CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - sobota
DÁTUM : | 19.2.2022 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 601 | ŠVARC Michal | 2007 | Ski Sokol Stachy | 1. / M16F | 0:16:23.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 635 | BENÍŠEK Kryštof | 2008 | Biatlon klub Ostrov | 1. / M14F | 0:16:24.5 | 0:00:00.8 | ||
3 | diplom | 5296 | VEJVODA Lukáš | 2008 | --- | 2. / M14F | 0:16:43.4 | 0:00:19.7 | ||
4 | diplom | 602 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K. Vary | 2. / M16F | 0:16:56.2 | 0:00:32.5 | ||
5 | diplom | 611 | KUNC Matyáš | 2007 | Biatlon klub Ostrov | 3. / M16F | 0:17:29.4 | 0:01:05.7 | ||
6 | diplom | 606 | BÍBA Mikuláš | 2007 | --- | 4. / M16F | 0:17:42.9 | 0:01:19.2 | ||
7 | diplom | 634 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | --- | 1. / W14F | 0:18:08.8 | 0:01:45.1 | ||
8 | diplom | 620 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | 1. / W16F | 0:18:21.0 | 0:01:57.3 | ||
9 | diplom | 5400 | VYSKOČILOVÁ Magdaléna | 2009 | LK Slovan K. Vary | 2. / W14F | 0:19:38.6 | 0:03:15.0 | ||
10 | diplom | 631 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan K. Vary | 3. / W14F | 0:19:47.2 | 0:03:23.5 | ||
11 | diplom | 641 | VLAŠÍMSKÁ Karolína | 2008 | BK Ostrov | 4. / W14F | 0:19:49.1 | 0:03:25.5 | ||
12 | diplom | 5295 | DEVERA Lukáš | 2007 | Biatlon Klecany | 5. / M16F | 0:19:53.7 | 0:03:30.0 | ||
13 | diplom | 604 | ANDRŠ Matěj | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 6. / M16F | 0:20:27.9 | 0:04:04.2 | ||
14 | diplom | 605 | TOBRMANOVÁ Anna Sofie | 2006 | USK CS Plzeň | 2. / W16F | 0:22:22.3 | 0:05:58.6 | ||
15 | diplom | 5347 | FRÜHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan K. Vary | 3. / W16F | 0:22:31.6 | 0:06:07.9 | ||
16 | diplom | 643 | VAŠKOVÁ Nikola | 2008 | BK Ostrov | 5. / W14F | 0:23:05.6 | 0:06:41.9 | ||
17 | diplom | 5401 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan K. Vary | 3. / M14F | 0:23:19.5 | 0:06:55.9 | ||
18 | diplom | 624 | SKŘIVÁNKOVÁ Aneta | 2007 | BCM Krušné hory | 4. / W16F | 0:23:38.1 | 0:07:14.4 | ||
19 | diplom | 644 | SÝKORA Štěpán | 2007 | USK CS Plzeň | 7. / M16F | 0:24:08.6 | 0:07:44.9 | ||
20 | diplom | 5307 | BARBIER Mikuláš | 2009 | Boží Dar | 4. / M14F | 0:28:44.1 | 0:12:20.5 | ||
21 | diplom | 651 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan K. Vary | 5. / M14F | 0:31:05.1 | 0:14:41.5 | ||
22 | diplom | 618 | LOŠŤÁKOVÁ Ela | 2009 | LK Slovan K. Vary | 6. / W14F | 0:31:06.8 | 0:14:43.1 | ||
23 | diplom | 5299 | KUNEŠ Petr | 2008 | LK Slovan K. Vary | 6. / M14F | 0:31:07.4 | 0:14:43.7 | ||
24 | diplom | 603 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / W16F | 0:31:08.1 | 0:14:44.4 | ||
25 | diplom | 645 | TOBRMAN Filip Albert | 2008 | USK CS Plzeň | 7. / M14F | 0:31:09.1 | 0:14:45.4 | ||
26 | diplom | 636 | KUNC Adam | 2008 | Biatlon klub Ostrov | 8. / M14F | 0:31:10.1 | 0:14:46.4 | ||
27 | diplom | 621 | PETŘÍK František | 2008 | BCM Krušné hory | 9. / M14F | 0:31:11.6 | 0:14:47.9 | ||
28 | diplom | 5346 | ŠMEJKAL Štěpán | 2009 | LK Slovan K. Vary | 10. / M14F | 0:31:12.4 | 0:14:48.7 | ||
29 | diplom | 629 | DOUPOVEC Ondřej | 2008 | Ski Senohraby | 11. / M14F | 0:31:23.5 | 0:14:59.8 | ||
30 | diplom | 5370 | PEŘINOVÁ EliŠka | 2007 | LK Slovan K. Vary | 6. / W16F | 0:31:23.5 | 0:14:59.8 | ||
31 | diplom | 625 | SKŘIVÁNKOVÁ Veronika | 2007 | BCM Krušné hory | 7. / W16F | 0:31:28.9 | 0:15:05.2 | ||
32 | diplom | 5345 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan K. Vary | 12. / M14F | 0:31:43.0 | 0:15:19.3 | ||
33 | diplom | 622 | ČECHOCKÁ Nikol | 2009 | B.C.M Krušné hory | 7. / W14F | 0:31:56.5 | 0:15:32.8 | ||
34 | diplom | 628 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 8. / W14F | 0:32:02.0 | 0:15:38.3 | ||
35 | diplom | 626 | KINDL Oliver | 2009 | Pernink | 13. / M14F | 0:32:02.0 | 0:15:38.3 | ||
36 | diplom | 640 | MYSLÍK Antonín | 2008 | BK Ostrov | 14. / M14F | 0:32:02.4 | 0:15:38.7 | ||
37 | diplom | 652 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 8. / W16F | 0:32:27.6 | 0:16:03.9 | ||
38 | diplom | 5369 | BÁRTOVÁ KornÉlie | 2008 | LK Slovan K. Vary | 9. / W14F | 0:32:31.6 | 0:16:07.9 | ||
39 | diplom | 613 | MATOUŠKOVÁ Leontýna | 2007 | BCM Krušné hory | 9. / W16F | 0:32:44.1 | 0:16:20.4 | ||
40 | diplom | 647 | BERÁNKOVÁ Hedvika | 2008 | USK CS Plzeň | 10. / W14F | 0:32:45.1 | 0:16:21.4 | ||
41 | diplom | 649 | STADTHERROVÁ Adéla | 2009 | SWSL Lučany | 11. / W14F | 0:32:45.1 | 0:16:21.4 | ||
42 | diplom | 639 | SEEMAN Vojtěch | 2008 | T.J.Sokol Strašnice | 15. / M14F | 0:33:20.3 | 0:16:56.7 | ||
43 | diplom | 616 | MARŠÍK Matěj | 2007 | Biatlon klub Ostrov | 8. / M16F | 0:33:22.3 | 0:16:58.7 | ||
44 | diplom | 5415 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2009 | Boží Dar | 12. / W14F | 0:33:31.3 | 0:17:07.7 | ||
45 | diplom | 5367 | CIPRYSOVÁ AlŽbĚta | 2008 | LK Slovan K. Vary | 13. / W14F | 0:34:09.1 | 0:17:45.4 | ||
46 | diplom | 5368 | ŠPERLOVÁ Iva | 2008 | LK Slovan K. Vary | 14. / W14F | 0:34:11.3 | 0:17:47.7 | ||
47 | diplom | 5301 | MOŽÍŠOVÁ Magdaléna | 2009 | Ski Senohraby | 15. / W14F | 0:37:26.1 | 0:21:02.4 | ||
48 | diplom | 5420 | REZKOVÁ LUDMILA | 2009 | --- | 16. / W14F | 0:38:30.2 | 0:22:06.5 | ||
49 | diplom | 650 | ČEKAN David | 2009 | --- | 16. / M14F | 0:42:16.0 | 0:25:52.3 | ||
50 | diplom | 632 | KUBIŠTA Anton | 2008 | --- | 17. / M14F | 0:47:11.2 | 0:30:47.5 | ||
50 | diplom | 633 | KUBIŠTA Vavro | 2009 | --- | 17. / M14F | 0:47:11.2 | 0:30:47.5 | ||
52 | diplom | 630 | VASTL Viktor | 2008 | LK Slovan | 19. / M14F | 0:56:08.7 | 0:39:45.0 | ||
53 | diplom | 627 | ŠEBESTOVÁ Barbora | 2009 | TJ Plamen Chodov | 17. / W14F | 0:58:48.1 | 0:42:24.5 | ||
54 | diplom | 5366 | NDUWIMANA Lisa | 2009 | LK Slovan K. Vary | 18. / W14F | 0:59:57.9 | 0:43:34.2 | ||
55 | diplom | 5297 | HERYNKOVÁ Lucie | 2009 | Ski Senohraby | 19. / W14F | 1:00:13.4 | 0:43:49.7 | ||
56 | diplom | 623 | MAŠKOVÁ Viktorie | 2008 | BCM Krušné hory | 20. / W14F | 1:00:15.0 | 0:43:51.3 | ||
57 | diplom | 614 | TOMÁŠKOVÁ Eliška | 2006 | BCM Krušné hory | 10. / W16F | 1:00:15.1 | 0:43:51.4 | ||
--- | 607 | URBAN Vít | 2006 | TJ Kadaň Krušnodraci | . / M16F | DNS | --- | |||
--- | 608 | KOTLÁNOVÁ Kristýna | 2007 | BK Ostrov | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 609 | HOLÁ Valeria | 2006 | LK Slovan K. Vary | . / M16F | DNS | --- | |||
--- | 610 | DROBNÁ Terezie | 2006 | BK Ostrov | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 612 | DROBNÁ Viktorie | 2006 | BK Ostrov | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 615 | NĚMCOVÁ Zuzana | 2007 | Biatlon klub Ostrov | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 617 | ŠILHAN Šimon | 2008 | WITTE Bike Team | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 619 | KVAPIL Matěj | 2009 | --- | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 637 | TOTH Filip | 2008 | Biatlon klub Ostrov | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 638 | HAVELKOVÁ Anna | 2007 | BK Ostrov | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 642 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan K. Vary | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 646 | ŠTRYNCL Adam | 2009 | SWSL Lučany | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 648 | PISKÁČEK Petr | 2009 | Skiklub Wolfganga Samesche Lučany nad Nisou | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 5300 | MYŠKA Martin | 2009 | Biatlon Klecany | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 5302 | VERNER Martin | 2009 | LK Slovan K. Vary | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 5306 | FIALOVÁ Terezie | 2007 | Plzeň | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 5402 | ŠMEJKAL Štěpán | 2009 | LK Slovan K. Vary | . / M14F | DNS | --- | |||
--- | 5403 | HOLÁ Valeria | 2006 | LK Slovan K. Vary | . / W16F | DNS | --- | |||
--- | 5410 | ČÍŽKOVA Johana | 2009 | --- | . / W14F | DNS | --- |