CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - sobota
DÁTUM : | 19.2.2022 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5278 | VOLNÝ Oliver | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 1. / M8 | 0:02:26.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5250 | SCHUMANN Fabian | 2014 | SV Neudorf | 2. / M8 | 0:02:34.1 | 0:00:07.2 | ||
3 | diplom | 5289 | KŘÍŽOVÁ Ella | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 1. / W8 | 0:02:39.9 | 0:00:13.0 | ||
4 | diplom | 5248 | NEVOSAD Adam | 2014 | --- | 3. / M8 | 0:02:43.6 | 0:00:16.7 | ||
5 | diplom | 5399 | WÜNSCH Felix | 2014 | SV Neudorf | 4. / M8 | 0:02:50.2 | 0:00:23.3 | ||
6 | diplom | 5283 | ŠLAPOVÁ Sofie | 2015 | TJ RADON Vysoká Pec | 2. / W8 | 0:03:01.6 | 0:00:34.7 | ||
7 | diplom | 5303 | CILLEROVÁ Anna | 2014 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 3. / W8 | 0:03:04.4 | 0:00:37.5 | ||
8 | diplom | 5331 | VAGRČKOVÁ Anna | 2014 | LK Slovan K. Vary | 4. / W8 | 0:03:08.6 | 0:00:41.7 | ||
9 | diplom | 5337 | VÍTEK Matěj | 2014 | LK Slovan K. Vary | 5. / M8 | 0:03:17.5 | 0:00:50.5 | ||
10 | diplom | 5291 | LEBEDA Lukáš | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 6. / M8 | 0:03:17.5 | 0:00:50.5 | ||
11 | diplom | 5268 | SOPR Jindřich | 2015 | LK Škoda Plzeň | 7. / M8 | 0:03:24.4 | 0:00:57.5 | ||
12 | diplom | 5287 | VOLNÁ Laura | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / W8 | 0:03:25.4 | 0:00:58.4 | ||
13 | diplom | 5253 | JANOUŠKOVÁ Julie | 2015 | LK Škoda Plzeň | 6. / W8 | 0:03:35.2 | 0:01:08.3 | ||
14 | diplom | 5252 | JANOUŠKOVÁ Eliška | 2015 | LK Škoda Plzeň | 7. / W8 | 0:03:36.9 | 0:01:09.9 | ||
15 | diplom | 5332 | ŽIVNŮSTKOVÁ Julie | 2014 | LK Slovan K. Vary | 8. / W8 | 0:03:46.8 | 0:01:19.8 | ||
16 | diplom | 5249 | BURIANEC Lukáš | 2015 | AC Falcon Rokycany | 8. / M8 | 0:03:53.4 | 0:01:26.4 | ||
17 | diplom | 5334 | MAULEN Rozárie | 2014 | LK Slovan K. Vary | 9. / W8 | 0:04:01.4 | 0:01:34.4 | ||
18 | diplom | 5343 | VÍTEK Mikuláš | 2016 | LK Slovan K. Vary | 9. / M8 | 0:04:01.4 | 0:01:34.4 | ||
19 | diplom | 5341 | ČÁCHA Marek | 2015 | LK Slovan K. Vary | 10. / M8 | 0:04:06.4 | 0:01:39.4 | ||
20 | diplom | 5409 | NÝDR Krystof | 2015 | Libochovice | 11. / M8 | 0:04:10.9 | 0:01:43.9 | ||
21 | diplom | 5304 | TECHLOVÁ Ema | 2015 | 1.A | 10. / W8 | 0:04:15.9 | 0:01:48.9 | ||
22 | diplom | 5333 | ŘEHOŘKOVÁ Tereza | 2014 | LK Slovan K. Vary | 11. / W8 | 0:04:17.9 | 0:01:50.9 | ||
23 | diplom | 5266 | ŠVANDRLÍK Šimon | 2014 | Biatlon klub Ostrov | 12. / M8 | 0:04:19.9 | 0:01:52.9 | ||
24 | diplom | 5339 | ŠMEJKALOVÁ Olivie | 2015 | LK Slovan K. Vary | 12. / W8 | 0:04:21.1 | 0:01:54.2 | ||
25 | diplom | 5286 | PARNAHAJOVÁ Luiza | 2015 | TJ RADON Vysoká Pec | 13. / W8 | 0:04:23.6 | 0:01:56.7 | ||
26 | diplom | 5259 | KOPECKÁ Sylvie | 2014 | BCM Krušné hory | 14. / W8 | 0:04:32.0 | 0:02:05.0 | ||
27 | diplom | 5262 | BRIASKÝ Maxmilián | 2015 | Loko Nymburk | 13. / M8 | 0:04:32.1 | 0:02:05.2 | ||
28 | diplom | 5335 | SHORNA Ela | 2014 | LK Slovan K. Vary | 15. / W8 | 0:04:35.0 | 0:02:08.1 | ||
29 | diplom | 5275 | STADTHERROVÁ Leontýna | 2014 | SWSL Lučany | 16. / W8 | 0:04:35.9 | 0:02:08.9 | ||
30 | diplom | 5277 | REXA Mathias | 2015 | --- | 14. / M8 | 0:04:36.2 | 0:02:09.2 | ||
31 | diplom | 5293 | ŠPIČKA Maxmilián | 2017 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / M8 | 0:04:38.4 | 0:02:11.4 | ||
32 | diplom | 5281 | SVITÁČEK Matěj | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / M8 | 0:04:40.9 | 0:02:14.0 | ||
33 | diplom | 5274 | NOVÁK Jan | 2016 | Novako team | 17. / M8 | 0:04:51.9 | 0:02:24.9 | ||
34 | diplom | 5282 | SVITÁČKOVÁ Magdalena | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / W8 | 0:04:58.1 | 0:02:31.2 | ||
35 | diplom | 5280 | PARNAHAJOVÁ Anna | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 18. / W8 | 0:04:58.6 | 0:02:31.7 | ||
36 | diplom | 5336 | KREUTZIGEROVÁ Viktorie | 2014 | LK Slovan K. Vary | 19. / W8 | 0:05:04.5 | 0:02:37.6 | ||
37 | diplom | 5255 | BOUCHAL Vít | 2016 | USK CS Plzeň | 18. / M8 | 0:05:17.4 | 0:02:50.4 | ||
38 | diplom | 5265 | KUNC Šimon | 2015 | Biatlon klub Ostrov | 19. / M8 | 0:05:23.4 | 0:02:56.4 | ||
39 | diplom | 5263 | BRIASKÁ Helena | 2017 | Loko Nymburk | 20. / W8 | 0:05:36.1 | 0:03:09.2 | ||
40 | diplom | 5344 | ŠULCOVÁ Antonie | 2016 | LK Slovan K. Vary | 21. / W8 | 0:05:45.7 | 0:03:18.8 | ||
41 | diplom | 5290 | SVITÁČKOVÁ Johana | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 22. / W8 | 0:05:58.6 | 0:03:31.7 | ||
42 | diplom | 5342 | ERETOVÁ Anna | 2015 | LK Slovan K. Vary | 23. / W8 | 0:06:06.6 | 0:03:39.7 | ||
43 | diplom | 5269 | VEBER Jakub | 2016 | Dřevěnice | 20. / M8 | 0:06:14.4 | 0:03:47.5 | ||
44 | diplom | 5254 | JANOUŠEK Matěj | 2017 | LK Škoda Plzeň | 21. / M8 | 0:08:44.1 | 0:06:17.1 | ||
45 | diplom | 5258 | TUČKOVÁ Klára | 2017 | --- | 24. / W8 | 0:10:17.3 | 0:07:50.4 | ||
46 | diplom | 5251 | SCHUMANN Emilia | 2017 | SV Neudorf | 25. / W8 | 0:10:23.9 | 0:07:57.0 | ||
47 | diplom | 5395 | DAŇKOVÁ Veronika | 2016 | --- | 26. / W8 | 0:11:05.0 | 0:08:38.0 | ||
48 | diplom | 5276 | STADTHERROVÁ Magdalena | 2017 | SWSL Lučany | 27. / W8 | 0:11:35.8 | 0:09:08.9 | ||
49 | diplom | 5305 | PAŘÍK Jiřík | 2018 | T.J.Sokol Kolín | 22. / M8 | 0:12:33.7 | 0:10:06.7 | ||
50 | diplom | 5340 | KUNEŠ Daniel | 2015 | LK Slovan K. Vary | 23. / M8 | 0:25:50.3 | 0:23:23.4 | ||
--- | 5256 | KOLÍN Jonáš | 2015 | ČKS SKI Jilemnice | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5257 | KOLÍNOVÁ Anita | 2018 | ČKS SKI Jilemnice | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 5260 | BAJTALON Jakub | 2015 | --- | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5261 | OETTEL Pepe | 2015 | SV Stützengrün | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5264 | NOVOTNÝ Radovan | 2015 | BCM Krušné hory | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5267 | SOPR Miroslav | 2017 | LK Škoda Plzeň | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5270 | VEBER Štěpán | 2018 | Dřevěnice | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5271 | PISKÁČEK Petr | 2014 | Skiklub Wolfganga Samesche Lučany nad Nisou | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5272 | PISKÁČEK Jan | 2016 | Skiklub Wolfganga Samesche Lučany nad Nisou | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5273 | PISKÁČKOVÁ Anna | 2015 | Skiklub Wolfganga Samesche Lučany nad Nisou | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 5279 | KRATOCHVÍL Samuel | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5284 | HERING Antonín | 2015 | TJ RADON Vysoká Pec | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5285 | DĚRGEL Antonín | 2015 | TJ RADON Vysoká Pec | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5288 | ŠPERLOVÁ Marie | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 5292 | DĚRGEL Václav | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5294 | KRŮDL Filip | 2017 | TJ RADON Vysoká Pec | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5309 | ŠNEBERGER Stanislav | 2015 | Kozolupy | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5330 | VAŇKOVÁ Adéla | 2014 | LK Slovan K. Vary | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 5338 | NOVOTNÝ Lukáš | 2014 | LK Slovan K. Vary | . / M8 | DNS | --- | |||
--- | 5397 | KREUTZIGEROVÁ Viktorie | 2017 | LK Slovan K. Vary | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 5407 | SEDLÁKOVÁ Jitka | 2014 | --- | . / W8 | DNS | --- |