CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :20.2.2022 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km # 19 km # 25 km # 37 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 7 km # 19 km # 25 km # 37 km #
1 89 detail pretekára UNGER Philipp GER 1998 xc-ski.de AN Skimarathon Team 1. /  M18-29 1:51:20.8 0:00:00.0 0:18:50.2 1 0:52:54.8 2 1:09:51.3 2 1:46:26.6 2
2 5500 detail pretekára LEUPOLD Richard GER 1997 Ski-Club-Dresden-Niedersedlitz 2. /  M18-29 1:51:20.9 0:00:00.0 0:18:50.2 1 0:52:54.0 1 1:09:50.0 1 1:46:26.1 1
3 4 detail pretekára EßBACH Jens GER 1977 VSC Klingenthal 1. /  M40-49 1:54:33.9 0:03:13.0 0:19:10.7 4 0:54:39.0 3 1:12:09.1 4 1:49:30.1 3
4 1 detail pretekára FRANCKE Michal CZE 1986 Žižkovský tygři 1. /  M30-39 1:55:48.5 0:04:27.7 0:19:18.9 5 0:54:39.8 4 1:12:08.8 3 1:50:10.6 4
5 2 detail pretekára VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper - Swix Team 2. /  M40-49 1:57:58.6 0:06:37.7 0:19:26.4 6 0:54:54.0 6 1:12:36.5 5 1:52:16.7 5
6 78 detail pretekára KAFKA Jiří CZE 1979 HS ČIMIČI 3. /  M40-49 1:58:55.1 0:07:34.2 0:19:56.9 10 0:56:10.5 9 1:14:26.3 9 1:53:13.9 6
7 5449 detail pretekára EHL Jaroslav CZE 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 4. /  M40-49 1:59:06.8 0:07:45.9 0:20:18.9 12 0:57:31.3 12 1:15:42.8 10 1:53:43.9 7
8 100 detail pretekára RIEDL Peter GER 1981 Team Zipps 5. /  M40-49 2:00:05.8 0:08:44.9 0:19:27.4 7 0:55:15.5 7 1:13:34.8 7 1:54:18.7 8
9 3 detail pretekára SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 6. /  M40-49 2:00:52.3 0:09:31.5 0:19:40.2 8 0:55:57.0 8 1:14:25.3 8 1:55:03.4 9
10 111 detail pretekára ŽÍŽALA Josef CZE 1999 Žižkovský tygři 3. /  M18-29 2:01:41.9 0:10:21.1 0:19:08.4 3 0:54:40.8 5 1:12:51.0 6 1:55:21.4 10
11 12 detail pretekára MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři 2. /  M30-39 2:01:41.9 0:10:21.1 0:20:00.4 11 0:57:21.8 11 1:15:59.8 12 1:56:18.7 12
12 5454 detail pretekára POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 3. /  M30-39 2:01:42.1 0:10:21.2 0:19:47.9 9 0:57:20.6 10 1:15:58.3 11 1:56:14.9 11
13 134 detail pretekára SUCHODOL Jiří CZE 1992 3D Fitness Race Team 4. /  M30-39 2:04:10.3 0:12:49.4 0:21:03.9 15 0:59:37.8 14 1:18:11.8 13 1:58:26.7 14
14 5 detail pretekára RICHTER Michael GER 1967 Skiklub Niedersedlitz 1. /  M50-59 2:04:12.7 0:12:51.9 0:21:00.4 14 0:59:47.0 15 1:18:14.1 14 1:58:26.4 13
15 7 detail pretekára MÜLLER Martin CZE 1968 LK Pernink 2. /  M50-59 2:06:36.0 0:15:15.2 0:20:53.1 13 0:59:31.0 13 1:18:28.6 15 2:00:52.2 15
16 74 detail pretekára ZEHRMANM Ronny GER 1977 Johanngeorgenstadt WSV 08 7. /  M40-49 2:08:16.5 0:16:55.7 0:21:54.2 22 1:01:17.3 19 1:20:48.1 17 2:02:34.7 16
17 6 detail pretekára TEPLY Robin CZE 1967 Olfincar Skilauf Team 3. /  M50-59 2:09:25.0 0:18:04.2 0:22:14.9 28 1:01:12.3 18 1:20:47.3 16 2:03:10.2 17
18 5476 detail pretekára DASSLER Ingmar GER 1985 ASK Zahsow 5. /  M30-39 2:11:24.8 0:20:03.9 0:21:34.4 17 1:00:53.3 16 1:20:52.3 18 2:04:51.2 18
19 116 detail pretekára LEUKERT Torsten GER 1977 SV Dorfchemnitz 8. /  M40-49 2:11:52.3 0:20:31.4 0:21:38.7 18 1:01:00.0 17 1:20:59.8 19 2:05:29.4 19
20 130 detail pretekára STRNAD Tomáš CZE 1969 3D Fitness Race Team 4. /  M50-59 2:12:57.1 0:21:36.3 0:22:18.4 30 1:03:13.8 24 1:23:02.3 23 2:06:44.9 20
21 16 detail pretekára KŘIVSKÝ Jan CZE 1979 CK Hydrant 9. /  M40-49 2:13:05.6 0:21:44.8 0:21:43.7 20 1:01:39.0 21 1:21:59.3 21 2:06:49.9 21
22 142 detail pretekára HUBER Juergen GER 1975 Ski club Villingen 10. /  M40-49 2:13:13.6 0:21:52.8 0:21:53.9 21 1:01:42.3 22 1:21:59.3 20 2:06:59.2 22
23 17 detail pretekára BOUCHAL Jiří CZE 1984 USK CS Plzeň 6. /  M30-39 2:13:31.8 0:22:10.9 0:22:11.4 25 1:03:14.5 25 1:23:39.1 26 2:07:22.4 23
24 10 detail pretekára HOFFMANN Peter GER 1989 sportcollection racing team 7. /  M30-39 2:13:55.4 0:22:34.5 0:22:13.4 27 1:03:14.5 25 1:23:30.1 25 2:07:35.4 24
25 24 detail pretekára MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 5. /  M50-59 2:13:59.4 0:22:38.5 0:22:03.4 23 1:03:16.0 27 1:23:39.1 26 2:08:03.4 26
26 9 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 6. /  M50-59 2:14:19.5 0:22:58.7 0:22:11.9 26 1:02:55.8 23 1:23:07.6 24 2:07:57.7 25
27 8 detail pretekára MOLVA František CZE 1994 SKI team VYSOČINA 4. /  M18-29 2:15:29.4 0:24:08.5 0:21:21.2 16 1:01:25.0 20 1:22:29.1 22 2:08:58.4 27
28 22 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1978 Café racers 11. /  M40-49 2:18:33.6 0:27:12.7 0:23:21.9 37 1:05:21.0 32 1:26:18.3 32 2:11:52.2 28
29 33 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 12. /  M40-49 2:18:57.6 0:27:36.8 0:22:44.4 31 1:04:30.0 30 1:25:17.6 30 2:12:19.9 29
30 146 detail pretekára WITKE Thomas GER 1965 Dresden 7. /  M50-59 2:19:13.8 0:27:52.9 0:23:31.4 40 1:06:21.1 40 1:27:19.6 37 2:12:55.7 30
31 5497 detail pretekára MUELLER Uwe GER 1980 ATSV Gebirge-Gelobtland 13. /  M40-49 2:19:28.5 0:28:07.7 0:23:51.7 47 1:06:01.8 35 1:27:17.3 34 2:13:10.0 32
32 73 detail pretekára FIŠNAR Jiří CZE 1976 Vltava Fund Ski klub 14. /  M40-49 2:19:52.3 0:28:31.5 0:21:39.9 19 1:03:38.0 28 1:24:31.1 28 2:13:03.0 31
33 5435 detail pretekára KILIAN Ondřej CZE 1987 TJ Vysočina 8. /  M30-39 2:20:03.6 0:28:42.7 0:22:59.2 35 1:05:23.8 33 1:27:16.3 33 2:13:38.0 33
34 21 detail pretekára ROHÁČEK Jan CZE 1982 3D Fitness Race Team 15. /  M40-49 2:20:27.0 0:29:06.2 0:22:17.9 29 1:03:44.3 29 1:24:40.8 29 2:13:46.0 34
35 80 detail pretekára RAUCH Stanislav CZE 1982 USK CS Plzeň 16. /  M40-49 2:21:07.8 0:29:47.0 0:23:34.2 42 1:06:09.5 38 1:27:18.8 36 2:14:32.0 35
36 27 detail pretekára HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 eD system Silvini team 1. /  W18-29 2:21:16.6 0:29:55.8 0:22:45.9 32 1:06:02.0 36 1:27:34.1 38 2:15:14.5 39
37 85 detail pretekára MEISCHNER Rene GER 1975 SC Norweger Annaberg 17. /  M40-49 2:21:18.4 0:29:57.5 0:22:58.9 34 1:06:03.5 37 1:27:35.1 39 2:14:52.7 36
38 137 detail pretekára LIŠKA Pavel CZE 1963 CTC FORT SMC 8. /  M50-59 2:21:20.1 0:29:59.3 0:22:56.7 33 1:06:00.3 34 1:27:17.6 35 2:14:54.2 38
39 5436 detail pretekára ŠIMURDA Ivo CZE 1983 TJ Vysočina 9. /  M30-39 2:21:22.3 0:30:01.5 0:22:10.9 24 1:04:32.8 31 1:26:03.4 31 2:14:53.2 37
40 147 detail pretekára LEIBIGER Jens GER 1959 Post SV Dresden 1. /  M60+ 2:23:10.6 0:31:49.8 0:23:31.4 39 1:06:47.0 41 1:28:23.8 40 2:16:47.7 41
41 120 detail pretekára GMEINER Alois GER 1950 SV-Schönkirch 2. /  M60+ 2:23:16.6 0:31:55.8 0:24:21.7 52 1:08:27.3 48 1:30:25.9 47 2:16:56.5 42
42 37 detail pretekára TOBEK Frantisek CZE 1985 LK Jasan Aš 10. /  M30-39 2:23:17.9 0:31:57.0 0:24:48.4 60 1:08:40.5 51 1:30:18.3 46 2:16:46.5 40
43 26 detail pretekára ČAPEK Lubomír CZE 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L 18. /  M40-49 2:25:02.1 0:33:41.2 0:23:02.2 36 1:06:20.8 39 1:28:30.8 41 2:18:24.2 45
44 149 detail pretekára MUELLER Katrin GER 1969 Gruen-Weiss-Pirna 1. /  W50+ 2:25:02.4 0:33:41.5 0:24:05.2 50 1:06:51.5 42 1:28:35.1 42 2:18:20.8 44
45 81 detail pretekára KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 9. /  M50-59 2:25:05.6 0:33:44.8 0:24:35.2 56 1:08:32.0 50 1:30:00.3 44 2:18:10.7 43
46 131 detail pretekára SELTMANN Jens GER 1974 SV Tanne Thalheim 19. /  M40-49 2:25:31.6 0:34:10.8 0:23:23.7 38 1:07:10.3 43 1:28:40.7 43 2:18:25.5 46
47 5456 detail pretekára KLAŠKA Jan CZE 1969 --- 10. /  M50-59 2:26:08.4 0:34:47.5 0:24:17.4 51 1:08:07.8 46 1:30:09.6 45 2:19:06.7 47
48 5498 detail pretekára PELC Vít CZE 1962 Toi Toi cykloklub Slaný 3. /  M60+ 2:27:20.1 0:35:59.2 0:23:32.4 41 1:08:22.1 47 1:31:00.8 52 2:20:26.5 48
49 32 detail pretekára NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY 11. /  M50-59 2:27:47.9 0:36:27.0 0:23:49.4 45 1:08:30.5 49 1:30:54.8 51 2:21:04.0 49
50 35 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 XC SPORT 12. /  M50-59 2:28:26.1 0:37:05.2 0:23:37.4 43 1:08:48.8 53 1:31:22.1 53 2:21:49.0 51
51 140 detail pretekára BALATKA Jaroslav CZE 1954 Nová Ves 4. /  M60+ 2:28:31.3 0:37:10.5 0:23:54.2 48 1:08:42.8 52 1:30:50.3 50 2:21:35.2 50
52 86 detail pretekára LINEWSKI Lee GER 1987 SV Muldenhammer 11. /  M30-39 2:29:04.0 0:37:43.1 0:24:43.9 59 1:10:48.3 61 1:32:55.9 57 2:22:35.7 54
53 144 detail pretekára UHLIG Insa GER 2003 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 2. /  W18-29 2:29:04.1 0:37:43.2 0:23:44.7 44 1:07:35.8 44 1:30:31.3 49 2:22:22.5 53
54 34 detail pretekára VOGT Jörg GER 1967 TSV90Neukirch 13. /  M50-59 2:29:16.6 0:37:55.7 0:24:04.2 49 1:07:59.3 45 1:30:27.3 48 2:22:00.5 52
55 94 detail pretekára WEIßBACH Martin GER 1993 TuS 1859 Zwönitz e.V. 5. /  M18-29 2:29:37.4 0:38:16.5 0:24:49.4 61 1:10:13.6 56 1:32:24.9 54 2:22:45.2 55
56 5466 detail pretekára KRUPIČKA Jan CZE 1982 TJ Ostrov 20. /  M40-49 2:29:39.9 0:38:19.0 0:24:50.7 62 1:10:12.9 55 1:32:46.1 56 2:23:07.2 56
57 136 detail pretekára BERAN Jan CZE 1976 ČZU Rolníci 21. /  M40-49 2:30:11.4 0:38:50.5 0:24:56.4 63 1:10:18.8 58 1:32:43.9 55 2:23:17.0 58
58 121 detail pretekára WÜNSCHE Frank GER 1969 TSV90Neukirch/OBV Ringenhain 14. /  M50-59 2:30:11.8 0:38:51.0 0:25:12.7 67 1:10:29.8 60 1:32:59.1 58 2:23:10.5 57
59 25 detail pretekára TENGLER Karel CZE 1957 SKI Nordic Mar. Lázně 5. /  M60+ 2:30:30.4 0:39:09.5 0:24:29.7 55 1:10:14.8 57 1:33:24.6 59 2:23:44.5 59
60 143 detail pretekára FIVEBER Vladimír CZE 1972 VKO Louny 15. /  M50-59 2:32:32.9 0:41:12.0 0:26:22.2 81 1:12:46.3 71 1:35:16.6 68 2:25:58.2 61
61 23 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1978 Ski klubŠumava 22. /  M40-49 2:32:34.9 0:41:14.0 0:25:29.7 72 1:11:36.3 64 1:34:40.9 62 2:25:28.2 60
62 31 detail pretekára ŠUNKA Jan CZE 1976 Moravan Louňovice 23. /  M40-49 2:33:28.6 0:42:07.7 0:24:39.9 57 1:10:52.1 62 1:34:11.6 60 2:26:48.2 63
63 126 detail pretekára NOVÁK Vít CZE 1989 CFC Kladno 12. /  M30-39 2:34:00.1 0:42:39.2 0:25:11.2 66 1:11:55.1 67 1:34:56.7 64 2:27:16.2 64
64 119 detail pretekára KÖHLER Gunnar GER 1970 TSG Ruhla 16. /  M50-59 2:34:05.8 0:42:44.9 0:25:30.9 73 1:12:51.1 72 1:36:18.6 71 2:27:20.2 65
65 5461 detail pretekára HOFMANN Matthias GER 1963 Team slow 17. /  M50-59 2:34:10.1 0:42:49.2 0:25:51.7 76 1:11:48.1 65 1:35:04.9 67 2:26:14.2 62
66 101 detail pretekára NÖHMEIER Hanna GER 1983 Team Zipps 1. /  W30-39 2:34:27.4 0:43:06.5 0:25:21.4 69 1:11:56.1 68 1:35:04.4 66 2:27:22.7 66
67 5450 detail pretekára EHL Jiří CZE 1953 SKI Skuhrov nad Bělou 6. /  M60+ 2:35:35.3 0:44:14.5 0:25:13.7 68 1:11:49.6 66 1:35:28.6 69 2:28:23.2 67
68 117 detail pretekára ANDRLE Jiří CZE 1993 LK Pernink 6. /  M18-29 2:36:43.1 0:45:22.2 0:25:01.4 64 1:12:12.6 70 1:35:41.4 70 2:29:29.7 68
69 5477 detail pretekára THIEL Frank GER 1963 TSV1872 Pobershau 18. /  M50-59 2:38:08.2 0:46:47.3 0:24:27.7 53 1:10:10.0 54 1:34:18.6 61 2:30:10.2 69
70 79 detail pretekára VERMACH Petr CZE 1987 CFC Kladno 13. /  M30-39 2:38:27.5 0:47:06.6 0:23:50.4 46 1:10:58.8 63 1:34:57.6 65 2:30:37.5 70
71 40 detail pretekára VOLDŘICH Jan CZE 1994 Ski klub Šumava 7. /  M18-29 2:38:27.6 0:47:06.8 0:25:24.2 70 1:13:34.1 73 1:37:14.4 73 2:31:01.5 71
72 5458 detail pretekára HUSÁK Robin CZE 2002 SC Plzeň 8. /  M18-29 2:40:20.8 0:49:00.0 0:24:29.2 54 1:10:27.0 59 1:34:53.4 63 2:33:10.5 72
73 92 detail pretekára ODL Jakub CZE 1989 KILPI KOME KLUB 14. /  M30-39 2:40:22.1 0:49:01.3 0:27:08.9 91 1:16:31.3 81 1:40:42.9 78 2:33:29.5 73
74 95 detail pretekára HEINZE Christoph GER 1984 TriStars Markkleeberg 15. /  M30-39 2:41:04.9 0:49:44.0 0:25:26.4 71 1:13:41.8 75 1:37:16.4 74 2:33:30.3 74
75 150 detail pretekára PFEIFER Leon CZE 1982 Modra ustrice 24. /  M40-49 2:42:00.6 0:50:39.8 0:24:39.9 57 1:12:09.6 69 1:37:06.4 72 2:34:27.3 75
76 115 detail pretekára DOLEŽAL Michal CZE 1967 --- 19. /  M50-59 2:42:53.9 0:51:33.0 0:26:42.9 85 1:15:59.6 80 1:41:28.4 80 2:35:26.0 76
77 84 detail pretekára MEISCHNER Marie GER 2000 SC Norweger Annaberg 3. /  W18-29 2:43:14.5 0:51:53.7 0:25:04.7 65 1:13:39.6 74 1:38:48.9 75 2:35:45.0 77
78 28 detail pretekára KROUPA Štěpán CZE 1975 Café racers 25. /  M40-49 2:44:08.1 0:52:47.3 0:26:25.4 82 1:16:50.3 82 1:42:15.6 82 2:37:09.0 79
79 75 detail pretekára ZHÁŇAL Pavel CZE 1988 --- 16. /  M30-39 2:44:27.9 0:53:07.0 0:27:39.9 99 1:17:45.8 91 1:43:25.9 87 2:37:12.3 80
80 141 detail pretekára HUBER Thomas GER 1968 Ski club Villingen 20. /  M50-59 2:44:50.1 0:53:29.3 0:25:43.2 75 1:14:49.8 77 1:39:50.1 76 2:36:43.3 78
81 132 detail pretekára SELTMANN Annika GER 2003 SV Tanne Thalheim 4. /  W18-29 2:45:05.6 0:53:44.8 0:26:40.4 84 1:17:00.6 85 1:42:22.4 85 2:37:52.3 81
82 38 detail pretekára BLANÍK Jan CZE 1961 SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY 7. /  M60+ 2:45:22.3 0:54:01.4 0:27:16.7 94 1:17:02.6 86 1:42:18.9 84 2:38:01.3 82
83 5481 detail pretekára REICHEL Hannes GER 1951 TSV1872 Pobershau 8. /  M60+ 2:46:01.9 0:54:41.0 0:26:57.7 89 1:16:55.8 84 1:42:18.6 83 2:38:39.3 83
84 36 detail pretekára VOLDŘICH Jan CZE 1951 Ski klubŠumava 9. /  M60+ 2:46:43.0 0:55:22.2 0:27:22.4 96 1:16:51.1 83 1:44:16.1 89 2:39:07.8 84
85 5501 detail pretekára ZABEHLIK Lukas CZE 1981 HCDCXC 26. /  M40-49 2:47:03.8 0:55:42.9 0:26:04.4 80 1:15:55.8 78 1:41:28.6 81 2:39:33.5 85
86 5469 detail pretekára JIRSA Martin CZE 1967 www.iscpraha.cz 21. /  M50-59 2:48:45.8 0:57:24.9 0:25:59.9 78 1:15:57.3 79 1:41:27.4 79 2:41:19.0 87
87 30 detail pretekára PEK Miroslav CZE 1958 TO EUROPE PEKSPORT 10. /  M60+ 2:49:02.3 0:57:41.5 0:26:33.4 83 1:17:16.6 87 1:43:11.4 86 2:40:59.3 86
88 43 detail pretekára OERTEL Cornelius GER 1984 SV Großwaltersdorf 17. /  M30-39 2:49:31.3 0:58:10.5 0:28:15.7 101 1:19:25.8 95 1:44:30.4 90 2:41:51.3 88
89 5480 detail pretekára VESELÝ Jan CZE 1965 SOKOL SENOHRABY 22. /  M50-59 2:49:42.3 0:58:21.5 0:25:35.9 74 1:14:28.8 76 1:40:27.4 77 2:42:01.5 89
90 41 detail pretekára FRANZ Günl GER 1954 --- 11. /  M60+ 2:50:07.1 0:58:46.2 0:27:12.2 93 1:17:34.1 88 1:44:09.6 88 2:42:11.0 90
91 47 detail pretekára SEEMAN Tomáš CZE 1968 Medicína Praha 23. /  M50-59 2:51:19.0 0:59:58.2 0:25:58.4 77 1:18:27.3 93 1:45:38.9 93 2:43:29.0 91
92 5496 detail pretekára KORECKÝ Adam CZE 1993 Bublava ski team 9. /  M18-29 2:52:56.3 1:01:35.5 0:27:09.4 92 1:18:17.1 92 1:45:13.9 92 2:45:21.8 92
93 127 detail pretekára SVOBODA Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice 24. /  M50-59 2:53:52.3 1:02:31.4 0:26:44.7 86 1:17:34.8 89 1:45:00.9 91 2:46:06.5 93
94 125 detail pretekára VOTOČKOVÁ Jára CZE 1972 ČKS SKI Jilemnice 2. /  W50+ 2:55:33.8 1:04:12.9 0:26:50.9 87 1:17:37.1 90 1:46:34.6 94 2:47:49.3 95
95 51 detail pretekára SCHMIDT Michael GER 1969 Team Erdinger Alkoholfrei / Ski-Verein Triebes e.V 25. /  M50-59 2:55:53.0 1:04:32.2 0:28:42.9 106 1:20:29.8 100 1:47:43.7 96 2:47:48.8 94
96 77 detail pretekára KOTLÁR Matej SVK 1981 Modra 27. /  M40-49 2:59:00.2 1:07:39.4 0:26:57.2 88 1:19:27.3 96 1:48:17.4 97 2:50:39.3 96
97 148 detail pretekára MUELLER Frank GER 1965 Grruen-Weiss-Pirna 26. /  M50-59 2:59:38.3 1:08:17.4 0:28:48.2 107 1:22:05.1 102 1:50:04.6 102 2:51:42.3 98
98 102 detail pretekára WALCHETSEDER Petr CZE 1970 LK Jasan Aš 27. /  M50-59 2:59:38.5 1:08:17.7 0:26:57.9 90 1:19:24.9 94 1:47:40.9 95 2:51:38.0 97
99 42 detail pretekára POLAN Luboš CZE 1962 --- 12. /  M60+ 3:01:20.2 1:09:59.4 0:28:01.2 100 1:20:24.1 98 1:49:02.1 100 2:52:53.8 99
100 82 detail pretekára PETRÁK Tomáš CZE 1976 Triatlon Fojtka 28. /  M40-49 3:01:44.0 1:10:23.2 0:27:35.9 98 1:20:24.8 99 1:49:05.4 101 2:53:06.6 100

Kontaktujte časomíru