CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :20.2.2022 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 10 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 10 km #
1 501 detail pretekára ŠVARC Michal CZE 2007 Ski Sokol Stachy 1. /  MKH 0:36:45.4 0:00:00.0 0:31:35.8 1
2 509 detail pretekára KNECHTEL Samuel GER 1998 HSV Tellerhäuser 2. /  MKH 0:39:27.3 0:02:41.9 0:33:43.3 2
3 520 detail pretekára NEWIAK Nick CZE 2001 Nejdek Orienteering 3. /  MKH 0:41:54.5 0:05:09.1 0:36:04.3 3
4 5386 detail pretekára ŠTĚRBA Lukáš CZE 2010 LK Slovan K. Vary 4. /  MKH 0:43:18.3 0:06:32.8 0:37:31.6 6
5 532 detail pretekára TECHL Lukáš CZE 1977 EMA 5. /  MKH 0:43:23.2 0:06:37.7 0:37:25.6 5
6 5506 detail pretekára TUREK Jakub CZE 2007 --- 6. /  MKH 0:43:28.4 0:06:42.9 0:37:33.1 7
7 533 detail pretekára OETTEL Patrick GER 1983 SC Norweger Annaberg 7. /  MKH 0:43:28.6 0:06:43.1 0:37:25.1 4
8 526 detail pretekára MRÁZOVÁ Julie CZE 2006 Slovan Praha Zdravotník 1. /  WKH 0:43:33.6 0:06:48.2 0:37:44.8 8
9 5388 detail pretekára CIPRYSOVÁ Alžběta CZE 2008 LK Slovan K. Vary 2. /  WKH 0:44:32.6 0:07:47.2 0:38:32.1 9
10 5383 detail pretekára CIPRYSOVÁ Magdalena CZE 2010 LK Slovan K. Vary 3. /  WKH 0:45:53.9 0:09:08.4 0:39:33.3 10
11 548 detail pretekára VERNER Martin CZE 2007 LK Slovan K. Vary 8. /  MKH 0:46:16.8 0:09:31.4 0:39:41.6 11
12 5391 detail pretekára PEŘINOVÁ Eliška CZE 2007 LK Slovan K. Vary 4. /  WKH 0:46:54.8 0:10:09.4 0:40:28.6 13
13 5385 detail pretekára ŠMEHLÍK Timm CZE 2010 LK Slovan K. Vary 9. /  MKH 0:47:19.9 0:10:34.4 0:40:27.3 12
14 5389 detail pretekára ŠPERLOVÁ Iva CZE 2008 LK Slovan K. Vary 5. /  WKH 0:47:45.6 0:11:00.2 0:41:08.6 14
15 5380 detail pretekára BÁRTOVÁ Darina CZE 2010 LK Slovan K. Vary 6. /  WKH 0:50:21.6 0:13:36.2 0:43:13.6 15
16 5382 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Jana CZE 2010 LK Slovan K. Vary 7. /  WKH 0:50:39.1 0:13:53.7 0:43:19.1 16
17 5486 detail pretekára ČECHOCKÁ Nikol CZE 2007 BCM Krušné hory 8. /  WKH 0:51:22.3 0:14:36.8 0:44:30.3 17
18 547 detail pretekára BERÁNKOVÁ Hedvika CZE 2007 USK CS Plzeň 9. /  WKH 0:51:56.4 0:15:10.9 0:44:48.3 19
19 539 detail pretekára TOBRMANOVÁ Anna Sofie CZE 2006 USK CS Plzeň 10. /  WKH 0:51:56.9 0:15:11.4 0:44:43.1 18
20 504 detail pretekára LANG Christian GER 1966 --- 10. /  MKH 0:52:34.3 0:15:48.8 0:45:11.3 20
21 506 detail pretekára SCHMIDT Lena GER 2004 Ski-Verein Triebes e.V. 11. /  WKH 0:53:36.6 0:16:51.1 0:46:06.9 22
22 5384 detail pretekára ŠPERLOVÁ Anna CZE 2010 LK Slovan K. Vary 12. /  WKH 0:53:41.1 0:16:55.6 0:46:02.1 21
23 550 detail pretekára SCHUBERT Claudia GER 1975 SV Aktiv Joehstadt 13. /  WKH 0:54:34.8 0:17:49.3 0:46:48.6 23
24 5381 detail pretekára BLAHOUTOVÁ Klára CZE 2010 LK Slovan K. Vary 14. /  WKH 0:55:01.6 0:18:16.1 0:47:32.4 24
25 2072 detail pretekára MATOUŠKOVÁ Leountýna CZE 2007 --- 15. /  WKH 0:55:02.1 0:18:16.6 0:47:59.1 25
26 5485 detail pretekára HAENIG Justin GER 2004 --- 11. /  MKH 0:56:17.5 0:19:32.1 0:48:45.6 28
27 5379 detail pretekára PORADA Kryštof CZE 2011 LK Slovan K. Vary 12. /  MKH 0:56:23.6 0:19:38.1 0:48:11.4 26
28 536 detail pretekára RINT Hynek CZE 1996 --- 13. /  MKH 0:56:33.8 0:19:48.3 0:48:42.4 27
29 542 detail pretekára SEEMAN Jan CZE 2006 Lokomotiva Vršovice 14. /  MKH 0:57:37.8 0:20:52.3 0:49:34.1 29
30 517 detail pretekára MUŽÍKOVÁ Lenka CZE 1968 SKP HARRACHOV 16. /  WKH 0:57:53.2 0:21:07.7 0:49:37.9 30
31 5489 detail pretekára GNUECHTEL Anja GER 1967 Bockauer Skiverein 17. /  WKH 0:58:04.4 0:21:18.9 0:49:50.6 31
32 5510 detail pretekára NOVÁK Jan CZE 1950 --- 15. /  MKH 0:58:58.6 0:22:13.1 0:50:54.9 32
33 5375 detail pretekára NDUWIMANA Ania CZE 2011 LK Slovan K. Vary 18. /  WKH 0:59:39.4 0:22:53.9 0:51:57.9 33
34 538 detail pretekára ANTOŠOVÁ Marie CZE 1995 Horolezecký oddíl Nová Paka 19. /  WKH 1:03:02.9 0:26:17.4 0:54:24.6 34
35 537 detail pretekára JOHANNES König GER 2006 Ski-Verein Triebes e.V. 16. /  MKH 1:03:22.6 0:26:37.1 0:54:26.1 35
36 5373 detail pretekára BAUEROVÁ Lucie CZE 2012 LK Slovan K. Vary 20. /  WKH 1:03:38.3 0:26:52.8 0:55:00.6 37
37 5474 detail pretekára PASTOREK Tomáš CZE 1994 --- 17. /  MKH 1:03:51.8 0:27:06.3 0:54:58.6 36
38 5372 detail pretekára BLAHOUTOVÁ Barbora CZE 2012 LK Slovan K. Vary 21. /  WKH 1:04:06.3 0:27:20.8 0:55:27.1 38
39 518 detail pretekára HRNČÍŘ Radek CZE 1973 --- 18. /  MKH 1:07:54.9 0:31:09.4 0:58:03.4 40
40 505 detail pretekára MOTLÍKOVÁ Pavlína CZE 2008 SOHV Abertamy 22. /  WKH 1:08:00.1 0:31:14.6 0:57:51.1 39
41 544 detail pretekára VÍTEK Max CZE 2000 LK Slovan K. Vary 19. /  MKH 1:08:50.4 0:32:04.9 0:58:32.6 41
42 5473 detail pretekára JELINKOVA Anna CZE 1994 --- 23. /  WKH 1:09:26.2 0:32:40.8 0:59:01.4 43
43 514 detail pretekára DVOŘÁK Petr CZE 1975 --- 20. /  MKH 1:09:32.6 0:32:47.1 0:58:59.4 42
44 5377 detail pretekára TURKOVÁ Klára CZE 2011 LK Slovan K. Vary 24. /  WKH 1:10:20.6 0:33:35.2 1:00:37.1 48
45 5374 detail pretekára BUREŠOVÁ Julie CZE 2012 LK Slovan K. Vary 25. /  WKH 1:10:23.5 0:33:38.1 1:00:40.4 49
46 507 detail pretekára KRANER Jan CZE 1968 --- 21. /  MKH 1:10:25.9 0:33:40.4 0:59:52.4 44
47 511 detail pretekára HÄNSEL Robert GER 1982 GuRo 22. /  MKH 1:10:39.3 0:33:53.8 1:00:11.9 45
48 5495 detail pretekára PROSKE Cathleen GER 1974 OVB Geithain 26. /  WKH 1:11:19.1 0:34:33.6 1:01:11.4 50
49 5376 detail pretekára DVOŘÁKOVÁ Nikol CZE 2011 LK Slovan K. Vary 27. /  WKH 1:11:34.8 0:34:49.3 1:00:36.4 46
50 5387 detail pretekára NDUWIMANA Lisa CZE 2009 LK Slovan K. Vary 28. /  WKH 1:12:05.1 0:35:19.6 1:00:36.4 47
51 5493 detail pretekára PROSKE Helene GER 2007 LG Mittweida 23. /  MKH 1:12:17.8 0:35:32.4 1:02:21.6 51
52 5378 detail pretekára HAVLÍČKOVÁ Míša CZE 2011 LK Slovan K. Vary 29. /  WKH 1:12:18.5 0:35:33.1 1:02:46.9 53
53 503 detail pretekára HAVLÍČEK Michal CZE 1971 ACES Team K.Vary 24. /  MKH 1:12:21.3 0:35:35.9 1:02:50.9 54
54 543 detail pretekára ČÁSLAVSKÁ Hana CZE 1946 LK Slovan K. Vary 30. /  WKH 1:13:04.1 0:36:18.6 1:02:36.9 52
55 510 detail pretekára SCHULZE Stefan GER 1981 MaPaMaJo 25. /  MKH 1:13:11.3 0:36:25.9 1:03:04.4 57
56 527 detail pretekára POVAŽAN Jiří CZE 1957 --- 26. /  MKH 1:13:40.1 0:36:54.6 1:02:53.2 55
57 545 detail pretekára LEONHARDT Annette GER 1967 IHW Alex Berlin 31. /  WKH 1:14:03.3 0:37:17.9 1:03:03.4 56
58 549 detail pretekára NOVOTNÝ Jakub CZE 1979 --- 27. /  MKH 1:15:48.8 0:39:03.4 1:04:55.9 58
59 534 detail pretekára LHOTSKÝ Jirka CZE 1965 Moto Lhotský 28. /  MKH 1:17:01.8 0:40:16.3 1:05:43.9 59
60 530 detail pretekára ŘÍHA Martin CZE 1980 --- 29. /  MKH 1:19:43.8 0:42:58.3 1:07:52.7 60
61 516 detail pretekára ULLRICH Maik GER 1982 --- 30. /  MKH 1:22:00.5 0:45:15.0 1:10:27.4 62
62 535 detail pretekára POLÁK Michael CZE 2006 --- 31. /  MKH 1:23:29.0 0:46:43.5 1:09:37.9 61
63 541 detail pretekára VOŽEH Daniel CZE 2007 --- 32. /  MKH 1:25:50.0 0:49:04.5 1:15:18.2 65
64 515 detail pretekára DIRKSEN Michael GER 1959 SSV 98 Dessau 33. /  MKH 1:26:20.4 0:49:34.9 1:12:55.4 63
65 540 detail pretekára VOŽEH Jan CZE 1995 --- 34. /  MKH 1:26:59.0 0:50:13.5 1:15:14.2 64
66 519 detail pretekára ADÁMKOVÁ Veronika CZE 1967 --- 32. /  WKH 1:29:59.5 0:53:14.1 1:17:33.9 66
67 508 detail pretekára KLAHR Peter GER 1960 --- 35. /  MKH 1:31:41.1 0:54:55.6 1:17:54.2 67
68 523 detail pretekára KROPÁČEK Milan CZE 1969 --- 36. /  MKH 1:41:56.9 1:05:11.4 1:25:12.7 68
69 528 detail pretekára NOVOTNÝ Ladislav CZE 1965 --- 37. /  MKH 1:57:38.6 1:20:53.1 1:40:36.5 69
70 522 detail pretekára BLAHUŠOVÁ Martina CZE 1971 --- 33. /  WKH 1:57:47.6 1:21:02.2 1:40:37.0 70
71 513 detail pretekára ČOPÁKOVÁ Jana CZE 1977 --- 34. /  WKH 2:03:51.4 1:27:05.9 1:48:25.5 71
72 546 detail pretekára LACKOVÁ Zuzana CZE 2005 --- 35. /  WKH 2:04:30.6 1:27:45.1 1:49:45.5 72
73 525 detail pretekára BLAŽKOVÁ Lenka CZE 1975 SKI U rybníčka 36. /  WKH 2:14:46.0 1:38:00.6 1:55:54.8 74
74 524 detail pretekára MULÁČKOVÁ Naďa CZE 1963 SKI U rybníčka 37. /  WKH 2:14:46.3 1:38:00.8 1:55:51.8 73
--- 502 detail pretekára BAUER David CZE 2007 LK Slovan K. Vary . /  MKH DNS --- --- ---
--- 512 detail pretekára URBAN Vít CZE 2006 TJ Kadaň Krušnodraci . /  MKH DNS --- --- ---
--- 521 detail pretekára WOLF Vojtěch CZE 2001 Nejdek Orienteering . /  MKH DNS --- --- ---
--- 529 detail pretekára KUBEC Karel CZE 1978 Kasper Swix Team . /  MKH DNS --- --- ---
--- 531 detail pretekára HOCHOVA Nina CZE 1981 --- . /  WKH DNS --- --- ---
--- 5390 detail pretekára BÁRTOVÁ Kornélie CZE 2008 LK Slovan K. Vary . /  WKH DNS --- --- ---
--- 5393 detail pretekára NDUWIMANA Eva CZE 1980 LK Slovan K. Vary . /  WKH DNS --- --- ---

Kontaktujte časomíru