Krkonošská 70 MONZAS
DÁTUM : | 12.3.2022 | MIESTO : | Špindlerův Mlýn, Svatý Petr |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 501 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 1. / M30-39 | 2:40:34.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 601 | VRABCOVÁ NÝVLTOVÁ Eva | 1986 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 1. / W18+ | 2:45:32.5 | 0:04:57.7 | ||
3 | diplom | 508 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 1. / M40-49 | 2:46:02.6 | 0:05:27.8 | ||
4 | diplom | 572 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht BS Skimarathon Team | 1. / M50-59 | 2:47:01.5 | 0:06:26.7 | ||
5 | diplom | 596 | MALÍK Tomáš | 1984 | SSC Železný Brod | 2. / M30-39 | 2:48:51.3 | 0:08:16.5 | ||
6 | diplom | 613 | PAULU Jan | 1974 | Sokol Horní Branná | 2. / M40-49 | 2:52:49.4 | 0:12:14.6 | ||
7 | diplom | 605 | MORAVEK Vlastislav | 1976 | K U S Sopotnice | 3. / M40-49 | 2:57:32.0 | 0:16:57.2 | ||
8 | diplom | 553 | GROSSE Ralf | 1973 | PSV Zittau | 4. / M40-49 | 3:01:54.3 | 0:21:19.5 | ||
9 | diplom | 599 | ŠTANTEJSKÝ Michal | 1984 | SAC Špindlerův Mlýn | 3. / M30-39 | 3:02:17.8 | 0:21:43.0 | ||
10 | diplom | 592 | KŘOUSTEK Martin | 1978 | SKI Skuhrov nad Bělou | 5. / M40-49 | 3:03:54.2 | 0:23:19.4 | ||
11 | diplom | 581 | GROMUS Daniel | 1978 | Kolečkové lyže TOMSKI | 6. / M40-49 | 3:04:03.3 | 0:23:28.5 | ||
12 | diplom | 514 | HRNKO Petr | 1983 | --- | 4. / M30-39 | 3:04:19.8 | 0:23:45.0 | ||
13 | diplom | 591 | BOŘIL Tomáš | 1988 | SKI team VYSOČINA | 5. / M30-39 | 3:07:13.1 | 0:26:38.3 | ||
14 | diplom | 505 | OTTO Steffen | 1959 | Bertsdorfer SV | 1. / M60+ | 3:07:22.8 | 0:26:48.0 | ||
15 | diplom | 616 | ZNAMENÁČEK Milan | 1971 | --- | 2. / M50-59 | 3:07:43.3 | 0:27:08.5 | ||
16 | diplom | 529 | ZELBA Tomáš | 1969 | --- | 3. / M50-59 | 3:08:33.7 | 0:27:58.9 | ||
17 | diplom | 512 | SUCHODOL Jiří | 1992 | 3D Fitness Race Team | 6. / M30-39 | 3:09:22.8 | 0:28:48.0 | ||
18 | diplom | 573 | ŠANTROCH Radek | 1976 | Kasper - Swix Team | 7. / M40-49 | 3:09:56.7 | 0:29:21.9 | ||
19 | diplom | 515 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | Prazdroj Plzeň | 7. / M30-39 | 3:12:41.3 | 0:32:06.5 | ||
20 | diplom | 586 | TYRNER Tomáš | 1999 | Kasper - Swix Team | 1. / M18-29 | 3:13:12.2 | 0:32:37.4 | ||
21 | diplom | 503 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper - Swix Team | 2. / W18+ | 3:13:47.9 | 0:33:13.1 | ||
22 | diplom | 570 | TOMAN Lukáš | 1991 | CARLA. KUPKOLO.CZ | 8. / M30-39 | 3:15:50.8 | 0:35:16.0 | ||
23 | diplom | 579 | KLAUDA Jan | 1998 | KVS Praha | 2. / M18-29 | 3:17:07.3 | 0:36:32.6 | ||
24 | diplom | 536 | JANÁČEK Tomáš | 1967 | SKP Maják Jablonec | 4. / M50-59 | 3:17:57.8 | 0:37:23.0 | ||
25 | diplom | 565 | HEINEMANN Anne | 1973 | SV Robortron Dresden | 3. / W18+ | 3:19:31.6 | 0:38:56.8 | ||
26 | diplom | 593 | MITÁČEK Jan | 1987 | VSK Humanita Praha | 9. / M30-39 | 3:20:45.9 | 0:40:11.2 | ||
27 | diplom | 602 | GABLA Martin | 1976 | --- | 8. / M40-49 | 3:20:49.1 | 0:40:14.3 | ||
28 | diplom | 560 | WEWIORA Slawomir | 1972 | --- | 5. / M50-59 | 3:21:27.6 | 0:40:52.8 | ||
29 | diplom | 506 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team | 10. / M30-39 | 3:22:44.2 | 0:42:09.4 | ||
30 | diplom | 517 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 2. / M60+ | 3:23:41.6 | 0:43:06.8 | ||
31 | diplom | 509 | REJSEK Ondřej | 1979 | --- | 9. / M40-49 | 3:24:25.4 | 0:43:50.7 | ||
32 | diplom | 597 | WAEHRISCH Tilo | 1976 | --- | 10. / M40-49 | 3:28:54.4 | 0:48:19.6 | ||
33 | diplom | 576 | SCHOKNECHT Karl | 1985 | --- | 11. / M30-39 | 3:29:45.7 | 0:49:10.9 | ||
34 | diplom | 523 | PAVEL Lukáš | 1969 | Rovina | 6. / M50-59 | 3:30:35.1 | 0:50:00.3 | ||
35 | diplom | 561 | ŠÍPEK Jan | 1983 | Trutnov | 12. / M30-39 | 3:32:20.2 | 0:51:45.4 | ||
36 | diplom | 543 | NYTRA Martin | 1990 | KILPI | 13. / M30-39 | 3:32:30.6 | 0:51:55.8 | ||
37 | diplom | 519 | VALENTA Michal | 1962 | --- | 3. / M60+ | 3:34:31.5 | 0:53:56.7 | ||
38 | diplom | 531 | SLOUPENSKÝ Jan | 1983 | Vichr z hor | 14. / M30-39 | 3:35:25.6 | 0:54:50.8 | ||
39 | diplom | 510 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 4. / M60+ | 3:37:14.4 | 0:56:39.6 | ||
40 | diplom | 513 | KUŽEL Martin | 1986 | Kasper-Swix Team | 15. / M30-39 | 3:37:34.4 | 0:56:59.6 | ||
41 | diplom | 611 | KOLÍNOVÁ Kristýna | 1984 | VSK Humanita | 4. / W18+ | 3:37:44.1 | 0:57:09.3 | ||
42 | diplom | 558 | KEJHA Pavel | 1989 | Troubky | 16. / M30-39 | 3:37:45.9 | 0:57:11.1 | ||
43 | diplom | 518 | PAVEL Jan | 1969 | Rovina | 7. / M50-59 | 3:37:46.6 | 0:57:11.8 | ||
44 | diplom | 567 | ČERNOHOUS Marek | 1966 | --- | 8. / M50-59 | 3:38:29.9 | 0:57:55.1 | ||
45 | diplom | 511 | KUBA Libre | 1974 | --- | 11. / M40-49 | 3:39:20.7 | 0:58:45.9 | ||
46 | diplom | 556 | KAŠPAR Tomáš | 1978 | Triatlon team Trutnov | 12. / M40-49 | 3:39:42.7 | 0:59:07.9 | ||
47 | diplom | 557 | SAMEŠ Vojtěch | 1983 | SK Janské Lázně | 17. / M30-39 | 3:40:38.4 | 1:00:03.6 | ||
48 | diplom | 571 | KUDRNA Tomáš | 1997 | Kasper Swix Team | 3. / M18-29 | 3:40:50.6 | 1:00:15.9 | ||
49 | diplom | 589 | HERČÍKOVÁ Blanka | 1980 | Alpin Rokytnice nad Jizerou | 5. / W18+ | 3:41:05.8 | 1:00:31.0 | ||
50 | diplom | 545 | NEVECERAL Petr | 1989 | Jiskra Harrachov | 18. / M30-39 | 3:41:11.3 | 1:00:36.5 | ||
51 | diplom | 502 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | ČZU Praha | 6. / W18+ | 3:41:18.9 | 1:00:44.1 | ||
52 | diplom | 590 | ALBRECHT David | 1978 | HO SKOL | 13. / M40-49 | 3:43:09.6 | 1:02:34.8 | ||
53 | diplom | 521 | FIALA Petr | 1982 | --- | 14. / M40-49 | 3:45:30.4 | 1:04:55.6 | ||
54 | diplom | 537 | HOLOVSKÝ Petr | 1974 | --- | 15. / M40-49 | 3:46:31.4 | 1:05:56.7 | ||
55 | diplom | 551 | BARTOŠ Jan | 1974 | Lamači Skal | 16. / M40-49 | 3:46:51.7 | 1:06:16.9 | ||
56 | diplom | 544 | SEIDL Lubos | 1973 | KILPI | 17. / M40-49 | 3:47:19.7 | 1:06:44.9 | ||
57 | diplom | 584 | MAREŠ Pavel | 1975 | --- | 18. / M40-49 | 3:48:13.5 | 1:07:38.7 | ||
58 | diplom | 569 | ČERNÝ Vojtěch | 1976 | AC Slovan Liberec | 19. / M40-49 | 3:50:48.2 | 1:10:13.5 | ||
59 | diplom | 577 | SVOBODA Jiří | 1981 | --- | 20. / M40-49 | 3:55:53.0 | 1:15:18.2 | ||
60 | diplom | 564 | HAVRLÍK Roman | 1974 | --- | 21. / M40-49 | 3:55:54.3 | 1:15:19.5 | ||
61 | diplom | 615 | MIKULA Aleš | 1973 | ZPA Bike Team | 22. / M40-49 | 3:57:05.2 | 1:16:30.4 | ||
62 | diplom | 598 | KARAŠA Darius | 1984 | Vini.lt | 19. / M30-39 | 3:57:34.9 | 1:17:00.1 | ||
63 | diplom | 540 | KINDL Jaromír | 1979 | --- | 23. / M40-49 | 4:02:24.2 | 1:21:49.4 | ||
64 | diplom | 522 | RYBÁČEK Miroslav | 1987 | --- | 20. / M30-39 | 4:03:17.9 | 1:22:43.1 | ||
65 | diplom | 534 | STRÁNSKÝ Luděk | 1967 | Fitcentrum L-S Club Vrchlabí | 9. / M50-59 | 4:04:01.2 | 1:23:26.4 | ||
66 | diplom | 588 | TICHÁ Eliška | 1999 | --- | 7. / W18+ | 4:05:23.5 | 1:24:48.7 | ||
67 | diplom | 535 | SMÉKAL Jan | 1989 | --- | 21. / M30-39 | 4:06:13.5 | 1:25:38.7 | ||
68 | diplom | 604 | DUŠEK Jan | 1974 | SAK Rumburk | 24. / M40-49 | 4:06:54.4 | 1:26:19.6 | ||
69 | diplom | 541 | JUKLÍČEK Jan | 1980 | --- | 25. / M40-49 | 4:07:37.4 | 1:27:02.6 | ||
70 | diplom | 603 | BENEŠ Josef | 1970 | Žraloci pňov - předhradí | 10. / M50-59 | 4:08:29.0 | 1:27:54.2 | ||
71 | diplom | 552 | BARTOŠ Ladislav | 1972 | Lamači Skal | 11. / M50-59 | 4:11:50.8 | 1:31:16.0 | ||
72 | diplom | 554 | WOLF David | 1972 | JANOV NAD NISOU | 12. / M50-59 | 4:12:52.3 | 1:32:17.5 | ||
73 | diplom | 555 | BERGER Sascha | 1987 | VSK Humanita Praha | 22. / M30-39 | 4:13:22.9 | 1:32:48.1 | ||
74 | diplom | 559 | KALINA Ivan | 1972 | BIKESPORT-HK | 13. / M50-59 | 4:14:05.5 | 1:33:30.7 | ||
75 | diplom | 562 | ŽENÍŠKOVÁ Markéta | 1977 | KL Slavoj | 8. / W18+ | 4:19:13.2 | 1:38:38.4 | ||
76 | diplom | 539 | DRÁBKOVÁ Zuzana | 1984 | KOS Tesla Brno | 9. / W18+ | 4:19:24.3 | 1:38:49.5 | ||
77 | diplom | 546 | HORÁK Jiří | 1972 | --- | 14. / M50-59 | 4:22:27.9 | 1:41:53.2 | ||
78 | diplom | 568 | JANDA Vojtěch | 1992 | Vichr z hor | 23. / M30-39 | 4:24:49.5 | 1:44:14.7 | ||
79 | diplom | 612 | TEPLÁ Jana | 1979 | TTT | 10. / W18+ | 4:25:37.5 | 1:45:02.7 | ||
80 | diplom | 520 | KOVÁŘ Jaroslav | 1951 | SKI Jilemnice | 5. / M60+ | 4:33:34.3 | 1:52:59.5 | ||
81 | diplom | 594 | SPERAT Zbyněk | 1978 | --- | 26. / M40-49 | 4:35:22.2 | 1:54:47.4 | ||
82 | diplom | 595 | POLÁK Václav | 1957 | BIKE FREAKS Holice | 6. / M60+ | 4:40:49.5 | 2:00:14.8 | ||
83 | diplom | 583 | DUŠEK Miloš | 1971 | SAK Rumburk | 15. / M50-59 | 4:40:59.5 | 2:00:24.7 | ||
84 | diplom | 566 | KAVKA Tomáš | 1953 | TJ Jiskra Litomyšl | 7. / M60+ | 4:42:41.6 | 2:02:06.8 | ||
85 | diplom | 609 | SZABÖ Jan | 1973 | --- | 27. / M40-49 | 4:43:57.0 | 2:03:22.2 | ||
86 | diplom | 614 | SADÍLEK Radovan | 1978 | ZPA Bike Team | 28. / M40-49 | 4:45:41.5 | 2:05:06.7 | ||
87 | diplom | 575 | BOUKAL Josef | 1962 | Jilemnice | 8. / M60+ | 4:48:02.5 | 2:07:27.7 | ||
88 | diplom | 578 | ŠKRANĚK Jiří | 1982 | Spartak Police nad Metují | 29. / M40-49 | 4:51:08.3 | 2:10:33.6 | ||
89 | diplom | 610 | MÁLEK Petr | 1976 | SKP Trutnov | 30. / M40-49 | 4:53:44.0 | 2:13:09.2 | ||
90 | diplom | 524 | HORÁK Miloš | 1964 | --- | 16. / M50-59 | 4:53:58.8 | 2:13:24.0 | ||
91 | diplom | 580 | ZVOLSKÝ Ladislav | 1978 | Skilauf Team | 31. / M40-49 | 4:59:20.3 | 2:18:45.6 | ||
92 | diplom | 547 | MÁTL Radek | 1979 | TK RADO | 32. / M40-49 | 5:00:51.5 | 2:20:16.7 | ||
93 | diplom | 574 | ŔEHŮŘEK Jaromír | 1971 | --- | 17. / M50-59 | 5:01:24.8 | 2:20:50.0 | ||
94 | diplom | 533 | HOLUBOVÁ Kateřina | 1998 | SK Malý Libotov | 11. / W18+ | 5:13:33.1 | 2:32:58.3 | ||
95 | diplom | 525 | BRZOBOHATÝ Petr | 1984 | --- | 24. / M30-39 | 5:21:41.8 | 2:41:07.0 | ||
96 | diplom | 585 | ŠKEŘÍK Robert | 1979 | Ropeta | 33. / M40-49 | 5:31:49.6 | 2:51:14.8 | ||
97 | diplom | 548 | KINDL Tomáš | 1978 | Nezastavuj mě! | 34. / M40-49 | 5:38:03.6 | 2:57:28.8 | ||
98 | diplom | 549 | SVITÁLEK Petr | 1987 | --- | 25. / M30-39 | 6:30:06.9 | 3:49:32.1 | ||
--- | 532 | VOLF Tomáš | 1977 | --- | . / M40-49 | DSQ | --- | |||
--- | 600 | KOTRLÍK Tomáš | 1984 | LAWI Stars - GIANT | . / M30-39 | DNF | --- |