Krkonošská 70 MONZAS
DÁTUM : | 12.3.2022 | MIESTO : | Špindlerův Mlýn, Svatý Petr |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 705 | KAŠPAR Dominik | 2003 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 1. / M15-29 | 1:05:41.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 653 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 1. / M30-39 | 1:08:06.6 | 0:02:25.1 | |
3 | diplom | 582 | LISIČAN Petr | 1990 | ELEVEN BIKE TEAM | 2. / M30-39 | 1:13:23.1 | 0:07:41.6 | |
4 | diplom | 669 | KODR Ondřej | 1985 | Ouki Douki | 3. / M30-39 | 1:13:28.1 | 0:07:46.6 | |
5 | diplom | 670 | KOLÁŘ Matyáš | 2003 | TIGI-SHU Praha (for Ukraine) | 2. / M15-29 | 1:14:36.3 | 0:08:54.9 | |
6 | diplom | 667 | KAŠPAR Lukáš | 2004 | Triatlon team Trutnov | 3. / M15-29 | 1:20:21.1 | 0:14:39.7 | |
7 | diplom | 684 | URBÁNEK Jiří | 1987 | HO Slavie Liberec | 4. / M30-39 | 1:20:30.1 | 0:14:48.7 | |
8 | diplom | 683 | ZIKMUND Zdenek | 1967 | GLEDE Team | 1. / M50-59 | 1:23:25.8 | 0:17:44.4 | |
9 | diplom | 693 | WITKE Thomas | 1965 | Dresden | 2. / M50-59 | 1:23:30.5 | 0:17:49.1 | |
10 | diplom | 703 | BOROVSKÝ Miroslav | 1958 | SKP HARRACHOV | 1. / M60+ | 1:23:39.8 | 0:17:58.4 | |
11 | diplom | 661 | ZAYDLAR Tomáš | 1986 | Kasper - Swix Team | 5. / M30-39 | 1:24:24.1 | 0:18:42.7 | |
12 | diplom | 678 | PAULÚ Blanka | 1954 | --- | 1. / W60+ | 1:24:24.8 | 0:18:43.4 | |
13 | diplom | 690 | ŽILINSKAS Tautvydas | 1971 | Budakalnis | 3. / M50-59 | 1:26:58.8 | 0:21:17.4 | |
14 | diplom | 672 | KODR Stanislav | 1988 | Ouki Douki | 6. / M30-39 | 1:27:02.1 | 0:21:20.7 | |
15 | diplom | 702 | BALATKA Jaroslav | 1954 | Bauer Ski team | 2. / M60+ | 1:27:19.9 | 0:21:38.4 | |
16 | diplom | 698 | FAJT Jan | 1951 | smc fort Üstí nad orlicí | 3. / M60+ | 1:28:30.6 | 0:22:49.2 | |
17 | diplom | 651 | VOTOČKOVÁ Jára | 1972 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W50-59 | 1:28:44.1 | 0:23:02.7 | |
18 | diplom | 665 | ŠUBRT Jan | 1968 | --- | 4. / M50-59 | 1:29:22.6 | 0:23:41.2 | |
19 | diplom | 677 | DLABALOVÁ Jana | 1981 | GLEDE Team | 1. / W40-49 | 1:29:59.9 | 0:24:18.4 | |
20 | diplom | 686 | HORKÁ Karolína | 2006 | JKL Desná | 1. / W15-29 | 1:30:33.6 | 0:24:52.2 | |
21 | diplom | 673 | HEINEMANN Björn | 1973 | SV Robotron Dresden | 1. / M40-49 | 1:30:49.9 | 0:25:08.4 | |
22 | diplom | 681 | ŠUBRT Jan | 1997 | Sokol Horní Sytová | 4. / M15-29 | 1:31:13.0 | 0:25:31.6 | |
23 | diplom | 654 | KOTLÁR Matej | 1981 | Modra | 2. / M40-49 | 1:31:21.1 | 0:25:39.7 | |
24 | diplom | 668 | KUBEC Karel | 1978 | Kasper Swix Team | 3. / M40-49 | 1:33:08.6 | 0:27:27.2 | |
25 | diplom | 671 | RADA Jan | 1988 | Ouki Douki | 7. / M30-39 | 1:33:37.4 | 0:27:55.9 | |
26 | diplom | 699 | BENHÁK Jan | 1988 | --- | 8. / M30-39 | 1:34:23.6 | 0:28:42.2 | |
27 | diplom | 692 | UHLIG Insa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / W15-29 | 1:35:34.4 | 0:29:52.9 | |
28 | diplom | 691 | ŘEHÁKOVÁ Jana | 1981 | --- | 2. / W40-49 | 1:37:33.6 | 0:31:52.2 | |
29 | diplom | 674 | JANDEJSEK Zdenek | 1961 | Sport Studene | 4. / M60+ | 1:37:49.4 | 0:32:08.0 | |
30 | diplom | 685 | BÁRTL Ivo | 1948 | --- | 5. / M60+ | 1:38:20.6 | 0:32:39.1 | |
31 | diplom | 659 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 6. / M60+ | 1:38:24.1 | 0:32:42.7 | |
32 | diplom | 675 | SKALICKÁ Pavla | 1985 | Kérkonošská telechasa | 1. / W30-39 | 1:38:30.9 | 0:32:49.5 | |
33 | diplom | 656 | JIRÁKOVÁ Petra | 1978 | --- | 3. / W40-49 | 1:38:36.1 | 0:32:54.6 | |
34 | diplom | 682 | HOLEČEK Petr | 1959 | HRADEC KRÁLOVÉ | 7. / M60+ | 1:38:40.1 | 0:32:58.7 | |
35 | diplom | 657 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 3. / W15-29 | 1:41:04.4 | 0:35:23.0 | |
36 | diplom | 688 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | GLEDE Team | 2. / W60+ | 1:50:29.9 | 0:44:48.5 | |
37 | diplom | 707 | BORSKÝ Michal | 1982 | --- | 4. / M40-49 | 1:52:13.3 | 0:46:31.8 | |
38 | diplom | 704 | MŰLLER Vojtěch | 1999 | TJ ČZU Rolníci | 5. / M15-29 | 1:53:06.9 | 0:47:25.5 | |
39 | diplom | 658 | TKADLECOVÁ Jitka | 1971 | Pivovar Cvikov | 2. / W50-59 | 1:54:33.7 | 0:48:52.2 | |
40 | diplom | 696 | HAVEL Matyáš | 2003 | FCC Horní Lánov | 6. / M15-29 | 1:57:51.9 | 0:52:10.5 | |
41 | diplom | 706 | VEBR Jarosdlav | 1955 | Sky club Ú.N.O | 8. / M60+ | 1:58:10.7 | 0:52:29.3 | |
42 | diplom | 689 | TICHÁ Jitka | 1999 | --- | 4. / W15-29 | 1:58:37.8 | 0:52:56.4 | |
43 | diplom | 664 | ŠIMŮNEK Jiří | 1969 | --- | 5. / M50-59 | 2:05:27.9 | 0:59:46.5 | |
44 | diplom | 694 | HAVEL Jiří | 1974 | FCC Horní Lánov | 5. / M40-49 | 2:23:50.7 | 1:18:09.3 | |
45 | diplom | 666 | NEMETH Marek | 1981 | --- | 6. / M40-49 | 2:35:48.2 | 1:30:06.7 | |
46 | diplom | 697 | ZELNÍČEK Radek | 1977 | --- | 7. / M40-49 | 2:40:52.8 | 1:35:11.4 | |
47 | diplom | 680 | HÁDEK Jiří | 1978 | --- | 8. / M40-49 | 2:42:20.3 | 1:36:38.9 | |
48 | diplom | 679 | HÁDEK Ondřej | 2006 | --- | 7. / M15-29 | 2:51:42.7 | 1:46:01.3 | |
49 | diplom | 695 | HAVLOVÁ Lucie | 1974 | FCC Horní Lánov | 4. / W40-49 | 3:07:00.2 | 2:01:18.8 | |
50 | diplom | 700 | MUŽÍKOVÁ Lenka | 1968 | SKP HARRACHOV | 3. / W50-59 | 4:08:42.0 | 3:03:00.5 | |
51 | diplom | 663 | PETRŽELA Jiří | 1975 | --- | 9. / M40-49 | 4:15:37.0 | 3:09:55.6 | |
--- | 655 | PILC SMRŽOVÁ Kristýna | 1989 | SK SKI - SPORT Praděd z.s. | . / W30-39 | DNF | --- | ||
--- | 652 | KUČERA Michal | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | . / M30-39 | DNS | --- | ||
--- | 660 | ŠAFRÁNEK Miroslav | 1983 | --- | . / M30-39 | DNS | --- | ||
--- | 662 | HARASYM Maciej | 1977 | --- | . / M40-49 | DNS | --- | ||
--- | 676 | SCHÄFER Arne | 2004 | SG Klotzsche | . / M15-29 | DNS | --- | ||
--- | 687 | KONEČNÝ Miloš | 1964 | --- | . / M50-59 | DNS | --- | ||
--- | 701 | BOROVSKÝ Miroslav | 1958 | SKP HARRACHOV | . / M60+ | DNS | --- |