ŠKODA MTB cyklomaratón Topoľčianky

MTB
DÁTUM :25.6.2022 MIESTO :Topoľčianky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 835 detail pretekára MATIESKA Peter 1983 Velosvet cycling team Prievidza 1. /  Doprovod 0:31:50.9 0:00:00.0
2 836 detail pretekára MATIESKOVÁ Sofia 2011 Velosvet cycling team Prievidza 1. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:31:51.1 0:00:00.2
3 814 detail pretekára LUKÁČ Dušan Dário 2010 BIKEGARAGE 1. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:32:06.2 0:00:15.2
4 825 detail pretekára KOBELÁR Andrej 1975 CYKLISTICKÁ TOUR 2. /  Doprovod 0:32:18.1 0:00:27.2
5 826 detail pretekára KOBELAR David 2008 CYKLISTICKÁ TOUR 2. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:32:19.7 0:00:28.7
6 862 detail pretekára ĎURINA Peter 1975 CYKLISTICKÁ TOUR 3. /  Doprovod 0:34:29.9 0:02:38.9
7 864 detail pretekára ĎURINA Ondrej 2008 CYKLISTICKÁ TOUR 3. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:34:29.9 0:02:38.9
8 807 detail pretekára BIELIK Roman 1972 ŠK Topoľčianky 4. /  Doprovod 0:35:35.6 0:03:44.7
9 808 detail pretekára MOSNÝ Ondrej 2010 Žikava 4. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:35:35.7 0:03:44.7
10 813 detail pretekára LUKÁČ Dušan 1974 BIKEGARAGE 5. /  Doprovod 0:36:09.7 0:04:18.7
11 827 detail pretekára KOPERNICKÝ Jaroslav 1970 Nová Baňa 6. /  Doprovod 0:36:11.4 0:04:20.4
12 828 detail pretekára KOPERNICKÝ Jakub 2008 Nová Baňa 5. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:36:11.6 0:04:20.7
13 824 detail pretekára MIŠEJE Martin 2009 PROefekt team 6. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:36:12.4 0:04:21.4
14 823 detail pretekára MIŠEJE Ivan 1979 PROefekt team 7. /  Doprovod 0:36:12.9 0:04:22.0
15 861 detail pretekára DVORÁK Ondrej 1968 ŚK tOPOLčIANKY 8. /  Doprovod 0:36:20.4 0:04:29.5
16 829 detail pretekára MICHALÍK Timko 2009 ŠK Topoľčianky 7. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:36:23.7 0:04:32.7
17 830 detail pretekára MICHALÍK Adrian 1979 ŠK Topoľčianky 9. /  Doprovod 0:36:23.9 0:04:32.9
18 822 detail pretekára KUPCOK Tomas 2008 Ziadny 8. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:36:23.9 0:04:32.9
19 863 detail pretekára DVORÁK Alexander 2011 Športový klub Topoľčianky 9. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:36:38.6 0:04:47.7
20 854 detail pretekára CHUKHLANTSEV Denys 2008 BRATISLAVA 10. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:37:13.4 0:05:22.5
21 853 detail pretekára IHOR Chukhlantsev 1971 BRATISLAVA 10. /  Doprovod 0:37:13.6 0:05:22.7
22 816 detail pretekára KLIMENT Hugo 2010 Športový klub Topoľčianky 11. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:38:16.4 0:06:25.4
23 812 detail pretekára STANKO Michal 2011 Športový klub Topoľčianky 12. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:38:17.4 0:06:26.4
24 811 detail pretekára BEŇOVÁ Helen 1986 Víno Beňo 11. /  Doprovod 0:38:25.1 0:06:34.2
25 815 detail pretekára KLAČAN Matej 1999 ŠK Topolčianký 12. /  Doprovod 0:38:26.7 0:06:35.7
26 841 detail pretekára DUŠIČKA Miloš 1973 BRATISLAVA 13. /  Doprovod 0:38:36.6 0:06:45.7
27 842 detail pretekára DUŠIČKA Jakub 2011 BRATISLAVA 13. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:38:36.9 0:06:45.9
28 802 detail pretekára BLAŽKO Jakub 2008 Zlaté Morave 14. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:40:33.1 0:08:42.2
29 801 detail pretekára PIVRČI Dušan 1975 Zlaté Morave 14. /  Doprovod 0:40:33.4 0:08:42.4
30 817 detail pretekára BUGÁR Timotej 2000 ŠK Topoľčianky 15. /  Doprovod 0:40:52.1 0:09:01.2
31 818 detail pretekára KAŠKAROV Alex 2012 Športový klub Topoľčianky 1. /  Chlapci do 10 rokov 0:40:52.1 0:09:01.2
32 821 detail pretekára KUPČOK Rastislav 1974 Ziadny 16. /  Doprovod 0:41:23.4 0:09:32.4
33 846 detail pretekára MITANOVÁ Simi 2010 ŠK Topoľčianky 2. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:41:53.1 0:10:02.2
34 845 detail pretekára MITANA Martin 1979 ŠK Topoľčianky 17. /  Doprovod 0:41:53.6 0:10:02.7
35 804 detail pretekára STANO Jakub 2012 Športový klub Topoľčianky 2. /  Chlapci do 10 rokov 0:43:24.6 0:11:33.7
36 803 detail pretekára STANO Marián 1981 Športový klub Topoľčianky 18. /  Doprovod 0:43:24.6 0:11:33.7
37 859 detail pretekára ZUBO Stanislav 1976 TRENČÍN 19. /  Doprovod 0:43:28.4 0:11:37.4
38 860 detail pretekára ZUBO Filip 2012 TRENČÍN 3. /  Chlapci do 10 rokov 0:43:29.4 0:11:38.4
39 865 detail pretekára ĎURINOVÁ Janka 1978 CYKLISTICKÁ TOUR 20. /  Doprovod 0:45:34.6 0:13:43.6
40 866 detail pretekára ĎURINA Šimon 2012 CYKLISTICKÁ TOUR 4. /  Chlapci do 10 rokov 0:45:34.9 0:13:43.9
41 810 detail pretekára BEŇO Miško 2015 Športový klub Topoľčianky 5. /  Chlapci do 10 rokov 0:45:57.6 0:14:06.6
42 809 detail pretekára BENO Michal 1957 Športový klub Topoľčianky 21. /  Doprovod 0:45:57.8 0:14:06.9
43 833 detail pretekára PAULECH Roman 1975 Tomášov 22. /  Doprovod 0:46:54.6 0:15:03.6
44 834 detail pretekára PAULECHOVÁ Soňa 2011 CYKLISTICKÁ TOUR 3. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:46:54.6 0:15:03.6
45 806 detail pretekára KURUC Peter 2014 Športový klub Topoľčianky 6. /  Chlapci do 10 rokov 0:48:26.3 0:16:35.4
46 805 detail pretekára KURUC Peter 1965 ŠK Topoľčianky 23. /  Doprovod 0:48:26.4 0:16:35.4
47 856 detail pretekára MANČÍK Max 2012 STEDO Bike Racing 7. /  Chlapci do 10 rokov 0:51:04.3 0:19:13.4
48 855 detail pretekára MANČÍK Štefan 1977 STEDO Bike Racing 24. /  Doprovod 0:51:05.1 0:19:14.1
49 857 detail pretekára MANČÍKOVÁ Renáta 1978 STEDO Bike Racing 25. /  Doprovod 0:58:02.5 0:26:11.6
50 858 detail pretekára MANČÍKOVÁ Margaréta 2012 STEDO Bike Racing 1. /  Dievčatá do 10 rokov 0:58:03.3 0:26:12.3
51 872 detail pretekára MOLNÁR Ján 2010 Zlaté Moravce 15. /  Chlapci 11 - 14 rokov 0:58:04.6 0:26:13.6
52 871 detail pretekára MARTINCOVÁ Jana 1985 Zlaté Moravce 26. /  Doprovod 0:58:08.5 0:26:17.6
53 870 detail pretekára SLOBODA Matus 2014 Kvetoslavov 8. /  Chlapci do 10 rokov 1:04:00.5 0:32:09.6
54 869 detail pretekára SLOBODA Peter 1986 Kvetoslavov 27. /  Doprovod 1:04:00.6 0:32:09.6
55 832 detail pretekára SURYOVA Nina 2014 Galanta 2. /  Dievčatá do 10 rokov 1:06:05.3 0:34:14.3
56 831 detail pretekára SURY Peter 1979 Galanta 28. /  Doprovod 1:20:35.5 0:48:44.5
57 837 detail pretekára ÉDER Boris 1988 BRATISLAVA 29. /  Doprovod 1:22:46.4 0:50:55.5
58 843 detail pretekára BAČÍKOVÁ Alžbeta 2013 Chorvátsky Grob 3. /  Dievčatá do 10 rokov 1:26:10.2 0:54:19.3
59 844 detail pretekára BAČÍK Radovan 1975 Chorvátsky Grob 30. /  Doprovod 1:26:10.7 0:54:19.7
60 839 detail pretekára ÉDER Marcel 1993 BRATISLAVA 31. /  Doprovod 1:32:06.4 1:00:15.5
61 838 detail pretekára ÉDER Oliver 2015 BRATISLAVA 9. /  Chlapci do 10 rokov 1:32:53.2 1:01:02.2
62 867 detail pretekára HOLEČKA Marek 1981 BRATISLAVA 32. /  Doprovod 1:37:50.9 1:06:00.0
63 868 detail pretekára HOLEČKA Michal 2014 BRATISLAVA 10. /  Chlapci do 10 rokov 1:37:52.4 1:06:01.4
--- 819 detail pretekára HÚSENICA Milan 1979 Športový klub Topoľčianky . /  Doprovod DNS ---
--- 820 detail pretekára HUSENICA Milan 2009 Športový klub Topoľčianky . /  Chlapci 11 - 14 rokov DNS ---
--- 840 detail pretekára KOLLÁR William 2011 BRATISLAVA . /  Chlapci 11 - 14 rokov DNS ---

Kontaktujte časomíru