Šumavský MTB Maraton Kooperativy
DÁTUM : | 30.7.2022 | MIESTO : | Zadov |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6160 | FORSTER Samuel | 2008 | --- | 1. / Žáci 14-16 let | 0:51:39.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 6200 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 1. / Žáci 12-13 let | 0:51:40.4 | 0:00:00.5 | ||
3 | diplom | 6173 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2. / Žáci 14-16 let | 0:51:41.2 | 0:00:01.2 | ||
4 | diplom | 6168 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Bike puzzle team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:51:41.6 | 0:00:01.7 | ||
5 | diplom | 6172 | FREUDL David | 2009 | Bike puzzle team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:51:42.1 | 0:00:02.2 | ||
6 | diplom | 6158 | FORSTER Tobias | 2010 | --- | 4. / Žáci 12-13 let | 0:51:42.1 | 0:00:02.2 | ||
7 | diplom | 6177 | ŠALANDA Adam | 2010 | --- | 5. / Žáci 12-13 let | 0:51:46.2 | 0:00:06.2 | ||
8 | diplom | 6114 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 1. / Žáci 10-11 let | 0:51:49.7 | 0:00:09.8 | ||
9 | diplom | 6170 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bike puzzle team | 3. / Žáci 14-16 let | 0:53:02.8 | 0:01:22.9 | ||
10 | diplom | 6165 | VESELÁ Karolína | 2007 | BTSB BIKE | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:53:47.9 | 0:02:08.0 | ||
11 | diplom | 6118 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bike puzzle team | 6. / Žáci 12-13 let | 0:53:53.9 | 0:02:13.9 | ||
12 | diplom | 6162 | ANDRLE Filip | 2009 | MS Bike Plzeň | 7. / Žáci 12-13 let | 0:53:57.1 | 0:02:17.2 | ||
13 | diplom | 6201 | HEJZEK Ondřej | 2012 | MS Bike Academy Racing | 2. / Žáci 10-11 let | 0:54:36.9 | 0:02:56.9 | ||
14 | diplom | 6117 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:54:46.9 | 0:03:06.9 | ||
15 | diplom | 6185 | TOBRMAN Robin | 2011 | --- | 3. / Žáci 10-11 let | 0:55:02.0 | 0:03:22.1 | ||
16 | diplom | 6187 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | --- | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:55:02.6 | 0:03:22.7 | ||
17 | diplom | 6206 | MOLHANCOVÁ Nikol | 2008 | Kross Bikeranch team | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:55:27.6 | 0:03:47.6 | ||
18 | diplom | 6186 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | Bike Pro Racing | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:55:36.6 | 0:03:56.7 | ||
19 | diplom | 6125 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | Bike puzzle team | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:55:41.9 | 0:04:02.0 | ||
20 | diplom | 6153 | KOLAFOVÁ Karolína | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Žákyně 14-16 let | 0:57:28.6 | 0:05:48.7 | ||
21 | diplom | 6156 | KOTLÍNOVÁ Hana | 2008 | Čez cykloteam Tábor | 5. / Žákyně 14-16 let | 0:58:09.3 | 0:06:29.4 | ||
22 | diplom | 6166 | HOJDOVÁ Michaela | 2008 | MS Bike Academy Racing | 6. / Žákyně 14-16 let | 0:58:37.6 | 0:06:57.6 | ||
23 | diplom | 6189 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:59:11.9 | 0:07:31.9 | ||
24 | diplom | 6152 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Žáci 10-11 let | 1:00:36.1 | 0:08:56.2 | ||
25 | diplom | 6127 | ZÝKA Jan | 2011 | MS Bike Academy Racing | 5. / Žáci 10-11 let | 1:02:24.8 | 0:10:44.9 | ||
26 | diplom | 6112 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:02:44.3 | 0:11:04.4 | ||
27 | diplom | 6198 | HERINK Lukáš | 2010 | Biketime Bulls Písek | 8. / Žáci 12-13 let | 1:09:50.4 | 0:18:10.4 | ||
28 | diplom | 6213 | GIRGAL Ondřej | 2010 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 1:11:14.0 | 0:19:34.1 | ||
29 | diplom | 6111 | SMRČKA Matyáš | 2013 | Cycling Academy Tábor | 1. / Žáci 8-9 let | 1:11:14.1 | 0:19:34.2 | ||
30 | diplom | 6179 | GIRGALOVÁ Julie | 2014 | Bike puzzle team | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:11:15.0 | 0:19:35.0 | ||
31 | diplom | 6155 | VLASATÝ Vojtěch | 2010 | Rouvy Specialized | 10. / Žáci 12-13 let | 1:11:54.9 | 0:20:15.0 | ||
32 | diplom | 6188 | DRÁBEK Tom | 2013 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 1:13:49.7 | 0:22:09.8 | ||
33 | diplom | 6120 | SEMERÁD Marek | 2012 | Cyklostar Head Pirelli | 6. / Žáci 10-11 let | 1:13:59.0 | 0:22:19.1 | ||
34 | diplom | 6194 | NEVOSAD Adam | 2014 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 1:14:16.9 | 0:22:36.9 | ||
35 | diplom | 6144 | KAVALÍR Martin | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 4. / Žáci 14-16 let | 1:14:22.3 | 0:22:42.4 | ||
36 | diplom | 6147 | LUČANOVÁ Anna | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / Žákyně 14-16 let | 1:14:26.9 | 0:22:46.9 | ||
37 | diplom | 6202 | ŠTROFOVÁ Ema | 2014 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:15:03.0 | 0:23:23.0 | ||
38 | diplom | 6124 | GAMBA Filip | 2011 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 1:15:08.6 | 0:23:28.7 | ||
39 | diplom | 6197 | HRONKOVÁ Tereza | 2011 | Biketime Bulls Písek | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:15:20.2 | 0:23:40.3 | ||
40 | diplom | 6209 | ROTHBAUEROVÁ Julie | 2012 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:15:33.1 | 0:23:53.2 | ||
41 | diplom | 6130 | ROTHBAUEROVÁ Karolína | 2009 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:15:59.9 | 0:24:19.9 | ||
42 | diplom | 6181 | HURÁK Štepán | 2013 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 1:16:04.9 | 0:24:24.9 | ||
43 | diplom | 6161 | DULANSKÝ Filip | 2013 | Herby servis | 5. / Žáci 8-9 let | 1:16:20.6 | 0:24:40.6 | ||
44 | diplom | 6191 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:16:22.6 | 0:24:42.7 | ||
45 | diplom | 6133 | NEUŽILOVÁ Bára | 2014 | Cyklo Kyjovský MTB Team | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:16:23.4 | 0:24:43.5 | ||
46 | diplom | 6164 | HOJDOVÁ Veronika | 2014 | MS BIKE Academi racing | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:16:53.9 | 0:25:14.0 | ||
47 | diplom | 6176 | MICHAL Hojda | 1981 | MS Bike Academy Racing | 1. / JTM Doprovod | 1:16:54.9 | 0:25:15.0 | ||
48 | diplom | 6123 | FAMFULÍKOVÁ Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:17:16.6 | 0:25:36.7 | ||
49 | diplom | 6146 | LUČAN Josef | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / Žáci 10-11 let | 1:17:40.4 | 0:26:00.5 | ||
50 | diplom | 6139 | SMEJKALOVÁ Tereza | 2014 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:17:49.9 | 0:26:10.0 | ||
51 | diplom | 6167 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:17:52.9 | 0:26:12.9 | ||
52 | diplom | 6190 | SMEJKAL Jan | 1973 | --- | 2. / JTM Doprovod | 1:17:52.9 | 0:26:13.0 | ||
53 | diplom | 6150 | KARBAN Štěpán | 2013 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 1:18:32.9 | 0:26:53.0 | ||
54 | diplom | 6157 | PROKOP Jakub | 2010 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:19:13.1 | 0:27:33.2 | ||
55 | diplom | 6178 | ŠAFRÁNEK Ondřej | 2012 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 1:20:13.7 | 0:28:33.7 | ||
56 | diplom | 6180 | ŠAFRÁNEK Luboš | 1982 | --- | 3. / JTM Doprovod | 1:20:14.7 | 0:28:34.7 | ||
57 | diplom | 6126 | KAZDOVÁ Rozárie | 2013 | Cykloklub Jičín | 8. / Žákyně 8-9 let | 1:20:34.8 | 0:28:54.9 | ||
58 | diplom | 6163 | ANDRLOVÁ Kristýna | 2013 | BBM Plzeň | 9. / Žákyně 8-9 let | 1:20:50.2 | 0:29:10.2 | ||
59 | diplom | 6211 | HONEL Jakub | 2012 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 1:21:43.8 | 0:30:03.9 | ||
60 | diplom | 6137 | FRANK Marek | 2010 | Lokomotiva Beroun | 12. / Žáci 12-13 let | 1:21:57.4 | 0:30:17.5 | ||
61 | diplom | 6199 | PROKOP Václav | 2008 | Biketime Bulls Písek | 5. / Žáci 14-16 let | 1:22:24.5 | 0:30:44.5 | ||
62 | diplom | 6135 | PROCHÁZKOVÁ Kateřina | 2013 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 10. / Žákyně 8-9 let | 1:23:22.9 | 0:31:43.0 | ||
63 | diplom | 6182 | KRATOCHVÍL Matouš | 2012 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 1:23:26.9 | 0:31:47.0 | ||
64 | diplom | 6210 | VOSTRÝ David | 2013 | Biketime Bulls Písek | 7. / Žáci 8-9 let | 1:24:02.9 | 0:32:22.9 | ||
65 | diplom | 6183 | JAKSOVA Dorota | 2014 | Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Žákyně 8-9 let | 1:24:50.6 | 0:33:10.7 | ||
66 | diplom | 6154 | BUBENÍKOVÁ Alexandra | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:25:07.2 | 0:33:27.3 | ||
67 | diplom | 6141 | MELICHÁREK Matěj | 2013 | BSK JUNIORS TEAM | 8. / Žáci 8-9 let | 1:25:35.1 | 0:33:55.2 | ||
68 | diplom | 6148 | ŠTĚRBA Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 13. / Žáci 12-13 let | 1:25:42.2 | 0:34:02.2 | ||
69 | diplom | 6149 | KARBAN Ondřej | 2011 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 1:25:49.9 | 0:34:09.9 | ||
70 | diplom | 6203 | BENEŠOVÁ Anna | 2007 | --- | 8. / Žákyně 14-16 let | 1:27:11.6 | 0:35:31.7 | ||
71 | diplom | 6207 | VAJSEJTLOVÁ Tereza | 2013 | --- | 12. / Žákyně 8-9 let | 1:28:09.8 | 0:36:29.9 | ||
72 | diplom | 6184 | JAKŠOVÁ Šarlota | 2012 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:28:53.3 | 0:37:13.4 | ||
73 | diplom | 6132 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:29:02.2 | 0:37:22.3 | ||
74 | diplom | 6171 | KAMENÍKOVÁ Hana | 2012 | Bike puzzle team | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:30:26.1 | 0:38:46.2 | ||
75 | diplom | 6205 | NOVÁ Miroslava | 2007 | --- | 9. / Žákyně 14-16 let | 1:30:48.2 | 0:39:08.2 | ||
76 | diplom | 6204 | BENEŠOVÁ Barbora | 2010 | --- | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:33:48.6 | 0:42:08.6 | ||
77 | diplom | 6195 | SCHLÖGL Jakub | 2013 | Bike puzzle team | 9. / Žáci 8-9 let | 1:33:59.8 | 0:42:19.9 | ||
78 | diplom | 6142 | KUBÍK Vojtěch | 2012 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:34:12.1 | 0:42:32.2 | ||
79 | diplom | 6136 | JOHÁNEK Vojtěch | 2014 | Bike puzzle team | 10. / Žáci 8-9 let | 1:35:17.5 | 0:43:37.6 | ||
80 | diplom | 6115 | LANDSMANOVÁ Ellen | 2011 | POCTA - BikeGallery | 8. / Žákyně 10-11 let | 1:38:02.5 | 0:46:22.6 | ||
81 | diplom | 6212 | HONEL Matyáš | 2014 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 1:38:44.6 | 0:47:04.7 | ||
82 | diplom | 6116 | JAHODA Matyáš | 2013 | Bike puzzle team | 12. / Žáci 8-9 let | 1:39:27.2 | 0:47:47.3 | ||
83 | diplom | 6113 | ŠPERL Václav | 2009 | Bike puzzle team | 14. / Žáci 12-13 let | 1:45:26.9 | 0:53:47.0 | ||
84 | diplom | 6119 | ŠPERLOVÁ Terezka | 2014 | Bike puzzle team | 13. / Žákyně 8-9 let | 1:45:33.4 | 0:53:53.5 | ||
85 | diplom | 6193 | LEUCHTER Adam | 2009 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 1:45:47.9 | 0:54:08.0 | ||
86 | diplom | 6169 | BEZECNÝ Jakub | 2013 | Bikepuzzle team | 13. / Žáci 8-9 let | 1:46:19.4 | 0:54:39.5 | ||
87 | diplom | 6140 | RŮŽIČKOVÁ Vanda | 2014 | COPR TJ Přeštice | 14. / Žákyně 8-9 let | 1:50:26.4 | 0:58:46.5 | ||
88 | diplom | 6175 | HORÁČEK Maxmilián | 2009 | TJ Sokol Dobřichovice | 16. / Žáci 12-13 let | 1:55:25.1 | 1:03:45.2 | ||
89 | diplom | 6174 | HORÁČEK Daniel | 2012 | TJ Sokol Dobřichovice | 14. / Žáci 10-11 let | 2:12:41.7 | 1:21:01.8 | ||
90 | diplom | 6208 | STEHLÍKOVÁ Klára | 2014 | --- | 15. / Žákyně 8-9 let | 2:29:33.5 | 1:37:53.6 | ||
--- | 6121 | ČECHÁKOVÁ Viktorie | 2010 | BSK JUNIORS TEAM | . / Žákyně 12-13 let | DNF | --- | |||
--- | 6134 | NEUŽIL Marek | 2012 | Cyklo Kyjovský MTB Team | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 6196 | HRONEK Jaroslav | 2007 | Biketime Bulls Písek | . / Žáci 14-16 let | DNF | --- | |||
--- | 6122 | JOHÁNEK Štěpán | 2010 | Bike puzzle team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 6128 | GAMBA Kryštof | 2013 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 6129 | PABOUČEK Jakub | 2012 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 6131 | WOLFOVÁ Amalie | 2012 | Cycology Bike Shop | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 6138 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 6143 | KOŽELUH Miroslav | 2014 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 6145 | ČERMÁK Kryštof | 2007 | Eleven Head CST Cyklolive | . / Žáci 14-16 let | DNS | --- |