Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1178 | JANKOVIČ Marek | 1998 | CÍFER | 1. / Chlapci 13-14 r. | 0:04:13 | 0:00:00 | |
2 | 1172 | FARSKÝ Matej | 1999 | Bartislava | 2. / Chlapci 13-14 r. | 0:04:53 | 0:00:40 | |
3 | 1166 | DOKA Miroslav | 1998 | Senec | 3. / Chlapci 13-14 r. | 0:04:54 | 0:00:41 | |
4 | 1185 | RYBÁR Samuel | 1998 | Senec | 4. / Chlapci 13-14 r. | 0:05:14 | 0:01:01 | |
5 | 1002 | OTOČKA Mário | 2000 | Réca | 1. / Chlapci 11-12 r. | 0:05:19 | 0:01:06 | |
6 | 1163 | MRVA David | 2000 | Senec | 2. / Chlapci 11-12 r. | 0:05:29 | 0:01:16 | |
7 | 1189 | ČERVEŇ Jakub | 2001 | Senec | 3. / Chlapci 11-12 r. | 0:05:36 | 0:01:23 | |
8 | 1186 | ŠLOSÁR Matej | 2003 | Senec | 1. / Chlapci do 10 r. | 0:05:46 | 0:01:33 | |
9 | 1180 | ŠLOSÁR Simon | 2002 | Senec | 2. / Chlapci do 10 r. | 0:05:49 | 0:01:36 | |
10 | 1196 | BOHUŠ Lukáš | 2003 | Senec | 3. / Chlapci do 10 r. | 0:05:52 | 0:01:39 | |
11 | 1168 | CAPPARELLI Alessia | 1998 | Veľký Grob | 1. / Dievčatá 13-14 r. | 0:06:11 | 0:01:58 | |
12 | 1193 | BOUŠEK Samuel | 2000 | Senec | 4. / Chlapci 11-12 r. | 0:06:13 | 0:02:00 | |
13 | 1191 | JAVORSKÝ Jonáš | 2006 | Veľký Biel | 4. / Chlapci do 10 r. | 0:06:16 | 0:02:03 | |
14 | 1165 | ČISÁRIKOVÁ Terezka | 2002 | Dunajská Lužná | 1. / Dievčatá do 10 r. | 0:06:19 | 0:02:06 | |
15 | 1188 | NNNNN Nnnnn | 1999 | --- | 5. / Chlapci 13-14 r. | 0:06:23 | 0:02:10 | |
16 | 1177 | JANSKÁ Marta | 1999 | Senec | 2. / Dievčatá 13-14 r. | 0:06:25 | 0:02:12 | |
17 | 1169 | KASA Erni | 2000 | Senec | 5. / Chlapci 11-12 r. | 0:06:40 | 0:02:27 | |
18 | 1187 | NEMEČEK Robert | 2004 | Senec | 5. / Chlapci do 10 r. | 0:06:43 | 0:02:30 | |
19 | 1183 | SVÁTEK Dominik | 2002 | GALANTA | 6. / Chlapci do 10 r. | 0:06:45 | 0:02:32 | |
20 | 1197 | BENKOVSKÁ Alexandra | 1999 | Senec | 3. / Dievčatá 13-14 r. | 0:06:51 | 0:02:38 | |
21 | 1001 | URBIAROVÁ Vanesa | 2003 | Senec | 2. / Dievčatá do 10 r. | 0:06:51 | 0:02:38 | |
22 | 1179 | KEGLEVITS Gloria | 2002 | Schwechat | 3. / Dievčatá do 10 r. | 0:06:53 | 0:02:40 | |
23 | 1164 | RIŠKA Dalibor | 2000 | Boldog | 6. / Chlapci 11-12 r. | 0:07:00 | 0:02:47 | |
24 | 1171 | ČISÁRIKOVÁ Miriamka | 2004 | Dunajská Lužná | 4. / Dievčatá do 10 r. | 0:07:02 | 0:02:49 | |
25 | 1170 | BORDÁCSOVÁ Vanda | 1999 | Senec | 4. / Dievčatá 13-14 r. | 0:07:12 | 0:02:59 | |
26 | 1195 | BOHUŠ David | 2006 | Senec | 7. / Chlapci do 10 r. | 0:07:18 | 0:03:05 | |
27 | 1198 | KRNÁČ Jakub | 2004 | Zlaté Moravce | 8. / Chlapci do 10 r. | 0:07:29 | 0:03:16 | |
28 | 1175 | KRNÁČOVÁ Lucia | 2004 | Zlaté Moravce | 5. / Dievčatá do 10 r. | 0:07:31 | 0:03:18 | |
29 | 1182 | GLONČÁKOVÁ Katarína | 2003 | Kráľová pri Senci | 6. / Dievčatá do 10 r. | 0:07:36 | 0:03:23 | |
30 | 1192 | SZABOOVÁ Natália | 1999 | Senec | 5. / Dievčatá 13-14 r. | 0:07:38 | 0:03:25 | |
31 | 1184 | KEGLEVITS Victoria | 2000 | Schwechat | 1. / Dievčatá 11-12 r. | 0:07:44 | 0:03:31 | |
32 | 1167 | KEGLEVITS Lukas | 2005 | Swechat | 9. / Chlapci do 10 r. | 0:07:46 | 0:03:33 | |
33 | 1176 | PALAJ Jerguš | 2005 | Malinovo | 10. / Chlapci do 10 r. | 0:07:52 | 0:03:39 | |
34 | 1190 | DINGA Juraj | 2004 | Senec | 11. / Chlapci do 10 r. | 0:07:54 | 0:03:41 | |
35 | 1181 | PALAJ Matúš | 2007 | Malinovo | 12. / Chlapci do 10 r. | 0:07:56 | 0:03:43 | |
36 | 1194 | BOĎA Juraj | 2001 | Senec | 7. / Chlapci 11-12 r. | 0:07:59 | 0:03:46 | |
--- | 1089 | ZÁTHURECKÝ Denis | 2001 | V. Grob | . / Chlapci 11-12 r. | DNS | --- |