Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Predátor Run Plzeň

Přespolní běh
DATUM :29.4.2017 MÍSTO :Plzeň

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LEIPZIGER Til
MIT Tough Team Germany
CZE 0:43:56.3 0:00:00.0
2.
KAMIC Petr
CZE 0:44:18.2 0:00:21.9
3.
VACÍK Jiří
Spartan Gym Elite
CZE 0:44:46.1 0:00:49.8
4.
VINICKÝ Petr
CZE 0:44:46.2 0:00:49.9
5.
ŠÁLA Bohuslav
CZE 0:45:18.3 0:01:22.0
6.
SCHMIDT André
MIT Tough Team Germany
CZE 0:46:13.4 0:02:17.1
7.
NOVÁK Lukas
CZE 0:46:49.3 0:02:53.0
8.
TÓTH Roman
CZE 0:47:02.2 0:03:05.9
9.
KAREL Štěpán
CZE 0:47:09.2 0:03:12.9
10.
ŘEŘICHA Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:47:15.7 0:03:19.4
11.
PODZIMEK Jakub
CZE 0:47:33.3 0:03:37.0
12.
KUŠNÍR Jan
Spartan Gym Elite
CZE 0:47:39.7 0:03:43.4
13.
JOSKA Vladislav
PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU
CZE 0:47:42.7 0:03:46.4
14.
KREJČÍ Pavel
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:47:54.5 0:03:58.2
15.
ŘÍHA Miroslav
Achilles
CZE 0:47:57.4 0:04:01.1
16.
NOHEJL Martin
AF ELITE TEAM
CZE 0:48:05.0 0:04:08.7
17.
JABŮREK Martin
Achilles
CZE 0:48:15.2 0:04:18.9
18.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 0:48:46.2 0:04:49.9
19.
VODIČKA Roman
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 0:49:25.6 0:05:29.3
20.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Elite
CZE 0:49:46.9 0:05:50.6
21.
SLÁDEK Jakub
Barbarian Extreme Team
CZE 0:49:50.5 0:05:54.2
22.
PEŠEK Petr
AF ELITE TEAM
CZE 0:49:57.4 0:06:01.1
23.
ŽELEZNÝ Jakub
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:50:03.7 0:06:07.4
24.
VÍTEK Tadeáš
Predator workout Počátky Elite
CZE 0:50:09.6 0:06:13.3
25.
ŠKUBAL David
CZE 0:50:28.1 0:06:31.8
26.
SCHRÖPFER Martin
CZE 0:50:29.6 0:06:33.3
27.
DVOŘÁČEK Radek
SVVAT
CZE 0:50:31.1 0:06:34.8
28.
ČERNÝ Jakub
CZE 0:50:44.1 0:06:47.8
29.
VITEK Jakub
Pikaho
CZE 0:50:57.9 0:07:01.6
30.
ŠTEFEC Michal
DREAM TEAM!
CZE 0:51:05.1 0:07:08.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DE SOUSA Alexandra
Chodové
CZE 0:57:07.8 0:00:00.0
2.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF ELITE TEAM
CZE 0:57:27.9 0:00:20.1
3.
DANI Michaela
SVVAT
CZE 0:57:30.9 0:00:23.1
4.
KLÁSKOVÁ Zuzana
AF ELITE TEAM
CZE 0:57:59.6 0:00:51.8
5.
KÖNIGOVÁ Lucie
BOOTCAMP Team
CZE 1:01:27.9 0:04:20.1
6.
DAVIDOVÁ Nikola
Spartan Gym
CZE 1:02:51.2 0:05:43.4
7.
BULIČKOVÁ Iveta
CZE 1:03:28.6 0:06:20.8
8.
ZBORNÍKOVÁ Eva
CrossGym
CZE 1:03:46.0 0:06:38.2
9.
HRONÍKOVÁ Adéla
Spartan Gym Pussies
CZE 1:03:55.9 0:06:48.1
10.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 1:04:07.4 0:06:59.6
11.
MOULISOVÁ Marketa
CZE 1:04:12.2 0:07:04.4
12.
SCHMOTTLACH Peggy
MIT Tough Team Germany
CZE 1:04:33.4 0:07:25.6
13.
KOLLEROVÁ Eliška
AF ELITE TEAM
CZE 1:04:35.1 0:07:27.3
14.
VOJÍŘOVÁ Petra
SWEEPSPORT LADIES
CZE 1:04:53.5 0:07:45.7
15.
FOLTÝNOVÁ Veronika
Gladiators
CZE 1:05:23.9 0:08:16.1
16.
DESENSKÁ Eva
Wild Snails
CZE 1:05:54.9 0:08:47.1
17.
CHMELAŘOVÁ Eliška
Army run Elite team
CZE 1:05:55.6 0:08:47.8
18.
ŘEZÁČOVÁ Karolína
SKH racing
CZE 1:06:25.2 0:09:17.4
19.
ZAHRADNÍKOVÁ Eva
CZE 1:06:57.8 0:09:50.0
20.
BERINGEROVÁ Nikol
Spartan Gym
CZE 1:06:58.1 0:09:50.3
21.
BERÁNKOVÁ Radka
six spot suns
CZE 1:07:02.3 0:09:54.5
22.
KULVAJTOVÁ Markéta
Kabrňáci
CZE 1:07:07.8 0:10:00.0
23.
PYŠOVÁ Anna
Spartan Gym
CZE 1:07:07.9 0:10:00.1
24.
RACKOVÁ Nikola
CZE 1:07:56.3 0:10:48.5
25.
MONSPORTOVÁ Eliška
SVVAT
CZE 1:07:57.4 0:10:49.6
26.
JERMANOVÁ Jitka
Gladiators
CZE 1:08:15.7 0:11:07.9
27.
ŠUMANOVÁ Veronika
Deaf Aces
CZE 1:08:38.7 0:11:30.9
28.
GROHOVÁ Marie
Deaf Aces
CZE 1:08:43.3 0:11:35.5
29.
PECHOVÁ Martina
Gladiators
CZE 1:08:56.5 0:11:48.7
30.
CIGLEROVÁ Barbora
CZE 1:09:08.5 0:12:00.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru