seriál : ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018

ŠKODA Slovenský raj - Podlesok

MTB
DATUM :8.9.2018 MÍSTO :Hrabušice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HALÍK Ján
Norwit-CykloMAX Poprad
SVK 4:12:54.8 0:00:00.0
2.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt team
SVK 4:14:00.9 0:01:06.0
3.
STRAKA Michal
Superior riders
SVK 4:29:52.8 0:16:58.0
4.
BADIAR Julian
KOSICE
SVK 4:36:59.1 0:24:04.2
5.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 4:38:39.6 0:25:44.7
6.
IMRICH Martin
MTBIKER
SVK 4:41:51.8 0:28:57.0
7.
PALIČKA Miroslav
CK MŠK KEŽMAROK
SVK 4:43:56.1 0:31:01.2
8.
ŠMÝKAL Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 4:46:56.1 0:34:01.2
9.
BRÁZ Ladislav
HORAL -Bike Team
SVK 4:47:44.3 0:34:49.5
10.
BALOČKO Rastislav
Madbiker Košice
SVK 4:51:33.8 0:38:39.0
11.
ŠIMON Marian
FTC CC Fiľakovo
SVK 4:52:50.9 0:39:56.1
12.
KAKALEJČÍK Vladimír
Gelnica
SVK 4:57:04.6 0:44:09.7
13.
DZURŇÁK Peter
Gelnica
SVK 4:59:39.3 0:46:44.5
14.
ŠMELKO František
Saat Sport Racing Team
SVK 5:00:05.3 0:47:10.5
15.
KOSTELNIČÁK Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 5:09:51.1 0:56:56.3
16.
MAJERSKÝ Peter
HORAL Bike Team
SVK 5:10:41.6 0:57:46.7
17.
BRÁZ Norbert
HORAL Bike Team
SVK 5:10:41.7 0:57:46.8
18.
RUSKO Igor
HORAL -Bike Team
SVK 5:13:51.1 1:00:56.2
19.
MATUŠČIN Peter
AGILUS
SVK 5:18:45.9 1:05:51.0
20.
DANKO Juraj
Bratislava
SVK 5:19:04.6 1:06:09.8
21.
ROVDER Lukáš
Uloža
SVK 5:19:21.6 1:06:26.8
22.
SPRATEK Radomír
Český Těšín
CZE 5:25:31.6 1:12:36.8
23.
TIMÁR Tibor
Šaľa
SVK 5:27:41.2 1:14:46.3
24.
SMORADA Jozef
Metro Košice
SVK 5:28:53.9 1:15:59.0
25.
HARTMANN Roderik
Kompava H-Triathlon Team
SVK 5:31:22.2 1:18:27.3
26.
HAJDUCH Jaroslav
Malá Bytča
SVK 5:32:50.4 1:19:55.5
27.
PROUZA Petr
Antonka
CZE 5:35:34.6 1:22:39.8
28.
POLGÁR Marek
Maťo TEAM
SVK 5:41:48.9 1:28:54.0
29.
FAJČÁK Pavol
Námestovo
SVK 5:43:15.7 1:30:20.8
30.
ŽIGO Peter
NovoCK Lučenec
SVK 5:43:18.9 1:30:24.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PALÚCHOVÁ Zuzana
ŠK Slovan Donovaly
SVK 5:57:31.2 0:00:00.0
2.
CETLOVÁ Diana
CK Energia Svit
SVK 6:18:38.4 0:21:07.2
3.
OTEVŘELOVÁ Adéla
Český Těšín
CZE 6:22:22.7 0:24:51.5
4.
GAJDOŠOVÁ Ivana
SpektrumSZ
SVK 6:24:39.2 0:27:08.0
5.
VODEHNALOVÁ Milena
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 7:15:08.8 1:17:37.6
6.
JOKLOVÁ Lenka
CK SVATY JUR
SVK 7:42:36.0 1:45:04.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru