König Ludwig Lauf

Běžecké lyžování
DATUM :01 - 3.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEDERSEN Morten Eide
Lillehammer Skiklub
NOR 2:28:18.9 0:00:00.0
2.
ŘEZÁČ Stanislav
Slavia Pojistovna Sport Team
CZE 2:28:20.7 0:00:01.7
3.
TARANTOLA Damien
E-LIBERTY SKI TEAM
FRA 2:28:21.1 0:00:02.1
4.
FERRARI Francesco
ITA 2:28:21.2 0:00:02.2
5.
GUIGONNET Loic
E-LIBERTY SKI TEAM
FRA 2:28:21.7 0:00:02.7
6.
AUGER Antoine
E-LIBERTY SKI TEAM
FRA 2:28:22.6 0:00:03.6
7.
THYLI Vetle
Raufoss Ii
NOR 2:28:22.7 0:00:03.7
8.
CHAUVET Benoit
JOB STATION ROSSIGNOL
FRA 2:28:23.9 0:00:05.0
9.
AGNELLET Gerard
E-LIBERTY SKI TEAM
FRA 2:28:24.4 0:00:05.4
10.
HÖSLI Corsin
BSV Pro Team
SUI 2:28:24.7 0:00:05.7
11.
BRIGADOI Mauro
TEAM ROBINSONPETSHOP TRAINER
ITA 2:28:26.9 0:00:07.9
12.
MOUGEL Adrien
JOB STATION ROSSIGNOL
FRA 2:28:27.9 0:00:08.9
13.
POIRRIER Bastien
JOB STATION ROSSIGNOL
ITA 2:28:29.9 0:00:10.9
14.
WEIRICH Nils
Team Forever Nordic
GER 2:28:30.2 0:00:11.2
15.
LECHNER Fabio
BSV Pro Team Nordic
SUI 2:28:30.9 0:00:11.9
16.
VESTERHEIM Magnus
Kvaefjord Ii
NOR 2:28:32.2 0:00:13.2
17.
VOELZ Christian
Adidas XCS-Team
GER 2:28:32.4 0:00:13.5
18.
BERG Stian
Hamar skiklubb
NOR 2:28:32.7 0:00:13.7
19.
KORNFIELD Tyler
APU Nordic Ski Center
USA 2:28:33.9 0:00:14.9
20.
SKINSTAD Petter Soleng
Team Sport 1 Skinstad
NOR 2:28:35.7 0:00:16.7
21.
LENTSCH Urban
Adidas XCS-Team
AUT 2:28:40.9 0:00:21.9
22.
KUISLE Michael
Team Forever Nordic
GER 2:28:41.9 0:00:22.9
23.
KJOLHAMAR Vegard
Team Milslukern Driv Trening
NOR 2:29:18.1 0:00:59.1
24.
REICHART Hans-Werner
Team TOKO Deutschland
GER 2:29:22.9 0:01:04.0
25.
SPIRIN Sergey
RUS 2:30:31.2 0:02:12.2
26.
FROST Robin
Team Forever Nordic
GER 2:31:11.4 0:02:52.5
27.
HARTIG Fabian
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 2:32:38.9 0:04:20.0
28.
SUTTER Martin
Fischer Racing Team
AUT 2:33:24.4 0:05:05.5
29.
WETTERLING Felix
Team Rossignol
GER 2:35:06.4 0:06:47.4
30.
KUHN Matthias
Salomon Nordic Team Austria
AUT 2:35:18.2 0:06:59.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KORSGREN Lina
Aare Laengdskidklubb
SWE 2:29:18.2 0:00:00.0
2.
GRÄFNINGS Maria
SAS Pro Team
SWE 2:29:25.2 0:00:07.0
3.
MANNIMA Tatjana
SAS Pro Team
EST 2:40:02.0 0:10:43.7
4.
BOUDÍKOVÁ Adéla
CZE 2:44:29.7 0:15:11.5
5.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec nad Nisou
CZE 2:45:31.5 0:16:13.3
6.
STIFFLER Tatjana
SAS Pro Team
SUI 2:50:37.0 0:21:18.8
7.
DONZALLAZ Nicole
Team First Caution
SUI 2:52:37.5 0:23:19.3
8.
VIRTANEN Nina
FIN 2:55:32.3 0:26:14.1
9.
MÜLLER Franziska
Team Forever Nordic
GER 3:00:24.3 0:31:06.1
10.
WIRTH Jessica
Team Forever Nordic
GER 3:15:25.1 0:46:06.9
11.
CAVELTI Valeria
Adidas XCS-Team
SUI 3:18:57.6 0:49:39.4
12.
ENDERS Katrin
SWV Goldlauter-Heidersbach
GER 3:20:23.6 0:51:05.4
13.
BECKERT Barbara
SC Todtnau
GER 3:23:31.6 0:54:13.4
14.
KÄFFERLEIN Sarina
GER 3:23:34.9 0:54:16.7
15.
WAKOLM Monika
SU Eidenberg
AUT 3:23:37.1 0:54:18.9
16.
ABÄCHERLI Margrit
Team Madshus
SUI 3:25:45.6 0:56:27.4
17.
FORSTNER Renate
SC AU
GER 3:34:03.9 1:04:45.7
18.
BÖTTCHER Rika
SC Buntenbock
GER 3:35:29.9 1:06:11.7
19.
LUSTI Cornelia
Salomon Nordic Team Switzerland
SUI 3:35:41.7 1:06:23.4
20.
GRESENS Charlotte
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 3:35:43.7 1:06:25.4
21.
INNO Kadi
EST 3:41:42.4 1:12:24.2
22.
HEINEMANN Anne
SV Robortron Dresden
GER 3:43:11.7 1:13:53.5
23.
WAIDELICH Claudia
SZ Calmbach
GER 3:44:59.2 1:15:41.0
24.
NEBEL Antje
xc-ski de AHASHSEPN Skimarathon Team
GER 3:46:55.5 1:17:37.2
25.
SALA Laura
us carisolo
ITA 3:49:59.7 1:20:41.5
26.
MEYER Monika
SV TU Ilmenau
GER 3:54:02.2 1:24:44.0
27.
ALT Prisca
Eintracht Braunschweig
GER 3:54:22.7 1:25:04.5
28.
VOLKWEIN Marianne
GER 3:58:35.0 1:29:16.7
29.
KOCHEGAROVA Elena
Russkii dvor
RUS 3:59:32.5 1:30:14.3
30.
HIERSCHLÄGER Maria
SU Eidenberg
AUT 3:59:41.8 1:30:23.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru