TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
1 103 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 1. /  Mladší žáci 0:50:36.5 0:00:00.0 25:13.4 3
2 117 detail závodníka LANČA Dominik CZE 2010 Team Forman profiq Cinelli 2. /  Mladší žáci 0:50:37.8 0:00:01.3 25:13.2 2
3 121 detail závodníka TROUSIL Jakub CZE 2010 TJ STADION LOUNY 3. /  Mladší žáci 0:50:45.6 0:00:09.0 25:13.0 1
4 109 detail závodníka MAŇAS Adam CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 4. /  Mladší žáci 0:50:45.7 0:00:09.1 25:13.7 4
5 113 detail závodníka JELÍNEK Lukáš CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5. /  Mladší žáci 0:50:49.4 0:00:12.8 25:13.9 5
6 124 detail závodníka ČTRNÁCTÝ Antonín CZE 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 6. /  Mladší žáci 0:51:07.9 0:00:31.3 25:22.9 6
7 111 detail závodníka MARKUSEK Nicolas CZE 2011 KOVO PRAHA 7. /  Mladší žáci 0:51:24.0 0:00:47.4 25:44.5 7
8 101 detail závodníka FILGAS Lukáš CZE 2011 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 8. /  Mladší žáci 0:53:02.2 0:02:25.6 26:02.9 8
9 108 detail závodníka MÍRA Adam CZE 2011 CK ORLÍK ORLOVÁ 9. /  Mladší žáci 0:53:50.2 0:03:13.6 26:03.0 9
10 116 detail závodníka PŘENOSIL Adam CZE 2011 SportRaces Cycling Team 10. /  Mladší žáci 0:54:53.2 0:04:16.7 26:35.2 11
11 122 detail závodníka DUCHEK Viktor CZE 2011 TJ STADION LOUNY 11. /  Mladší žáci 0:54:56.9 0:04:20.3 26:11.2 10
12 114 detail závodníka TICHÝ Tadeáš CZE 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 12. /  Mladší žáci 0:55:26.7 0:04:50.1 26:52.7 14
13 115 detail závodníka KARAJANIS Nikos CZE 2011 NIKO ON BIKE racing team 13. /  Mladší žáci 0:55:27.8 0:04:51.2 26:51.3 13
14 102 detail závodníka ZVĚDĚLÍK Jakub CZE 2011 ACS DRAK VRBNO 14. /  Mladší žáci 0:55:33.5 0:04:56.9 26:51.1 12
15 120 detail závodníka KELBL Tobiáš CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO 15. /  Mladší žáci 0:55:42.0 0:05:05.5 27:27.9 16
16 105 detail závodníka PRÁGR Šimon CZE 2011 CK DACOM PHARMA KYJOV 16. /  Mladší žáci 0:55:42.6 0:05:06.0 27:06.9 15
17 110 detail závodníka MELICHAR Tomáš CZE 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 17. /  Mladší žáci 0:58:02.4 0:07:25.8 27:50.5 18
18 119 detail závodníka RUMPLÍK Daniel CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO 18. /  Mladší žáci 0:58:09.7 0:07:33.2 27:39.5 17
19 123 detail závodníka DEDEK Jakub CZE 2012 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 19. /  Mladší žáci 0:59:05.5 0:08:28.9 29:06.6 21
20 112 detail závodníka VACULÍK Jakub CZE 2010 KOVO PRAHA 20. /  Mladší žáci 0:59:51.7 0:09:15.1 28:34.4 19
21 118 detail závodníka MAREK Matěj CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO 21. /  Mladší žáci 1:00:32.3 0:09:55.7 28:35.0 20
22 107 detail závodníka STEHLÍK Daniel CZE 2011 CK DACOM PHARMA KYJOV 22. /  Mladší žáci 1:09:22.3 0:18:45.7 33:57.4 22
23 106 detail závodníka DVOŘÁK Šimon CZE 2010 CK DACOM PHARMA KYJOV 23. /  Mladší žáci 1:12:53.7 0:22:17.2 34:50.6 23

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru