seriál : #VYBEHAJ S NAMI POMOC 2020

#VYBEHAJ S NAMI POMOC 2 - 4. dielne charitatívne virtuálne bežecké preteky

Běh
DÁTUM :11 - 17.5.2020 MIESTO :Slovensko

Oficiálne výsledky

Oficiálne výsledky nie sú zatiaľ na týchto stránkach k dispozícii

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HLADIK Marek
BMSC Bratislava
SVK 0:32:55 0:00:00
2.
ŠVAJDA Gabriel
#ajlavrun
SVK 0:35:33 0:02:38
3.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 0:35:53 0:02:58
4.
KOVALČÍK Matúš
BMSC
SVK 0:36:38 0:03:43
5.
PLAČKO Martin
ŠK Iglovia SNV
SVK 0:37:45 0:04:50
6.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:38:22 0:05:27
7.
BOBALIK Dominik
SVK 0:39:13 0:06:18
8.
KRÁL Pavol
VW Running Team
SVK 0:39:14 0:06:19
9.
BILIK Michal
SVK 0:39:52 0:06:57
10.
ŽAJDLÍK Robert
ZKA Apollo
SVK 0:39:54 0:06:59
11.
NÔTA Lukáš
SVK 0:39:55 0:07:00
12.
GÖRNER Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 0:40:21 0:07:26
13.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:41:05 0:08:10
14.
FRINDRICH Juraj
TaylorWessing
SVK 0:41:27 0:08:32
15.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:41:31 0:08:36
16.
KONEČNÝ Lubomír
DHZ Moravský Svätý Ján
SVK 0:41:45 0:08:50
17.
HÁJEK Tomáš
#kovalcuk_team
SVK 0:42:11 0:09:16
18.
HOLKA Tomáš
TATRAN V. Team
SVK 0:42:23 0:09:28
19.
SAHAJDA Tibor
BMSC Bratislava
SVK 0:42:30 0:09:35
20.
VÁCLAV Boris
Magazin Radar
SVK 0:42:48 0:09:53
21.
KRÁLIK Miroslav
Krásno nad Kysucou
SVK 0:42:59 0:10:04
22.
PENZEŠ Lukáš
SVK 0:43:13 0:10:18
23.
MOHLER Filip
DVD Running Club
SVK 0:44:02 0:11:07
24.
LIBIČ Ján
SVK 0:44:08 0:11:13
25.
PILINSKY Michal
SVK 0:44:21 0:11:26
26.
NAGY Viliam
AK TLMAČE
SVK 0:44:46 0:11:51
27.
BARTA Tomáš
Fortuna Running Team
SVK 0:44:51 0:11:56
28.
TOKARČÍK Tomáš
Fusakle
SVK 0:44:57 0:12:02
29.
TÓDA Mirek
Denník N
SVK 0:45:11 0:12:16
30.
ZAJÍČEK Milan
#kovalcuk_team
SVK 0:45:12 0:12:17
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DURCOVÁ Zuzana
BMSC Bratislava
SVK 0:37:33 0:00:00
2.
KOMARNANSKA Romana
BMSC
SVK 0:38:24 0:00:51
3.
BREZOVSKA Barbora
BMSC Bratislava
SVK 0:38:25 0:00:52
4.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHEruns
SVK 0:38:44 0:01:11
5.
CHRAPPA Bronislava
ETOS Slovakia
SVK 0:42:47 0:05:14
6.
MIKUŠOVÁ Magda
SHEruns
SVK 0:43:21 0:05:48
7.
ĎUNGELOVÁ Silvia
THE RUNning team Teplička nad Váhom
SVK 0:43:38 0:06:05
8.
ADAMEČKOVÁ Mária
DANUBE RUNNERS, SHEruns
SVK 0:43:47 0:06:14
9.
ŠIMUNKOVA Jana
SHEruns
SVK 0:44:24 0:06:51
10.
STOLIČNÁ Zuzana
SVK 0:44:43 0:07:10
11.
DURCOVÁ Anna
SVK 0:44:52 0:07:19
12.
GRANČIČOVÁ Monika
SVK 0:45:21 0:07:48
13.
KOVÁČOVÁ Ingrid
IMK Organics
SVK 0:46:10 0:08:37
14.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:46:23 0:08:50
15.
KUTLIKOVA Jana
SHEruns
SVK 0:46:28 0:08:55
16.
CERNAKOVA Petra
Retro Running Team
SVK 0:46:45 0:09:12
17.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:47:55 0:10:22
18.
GALLOVÁ Dušana
SVK 0:48:21 0:10:48
19.
PASTUCHOVÁ Lucia
porád mám nervy
SVK 0:48:39 0:11:06
20.
DANIŠOVÁ Veronika
TATRAN V. Team
SVK 0:49:00 0:11:27
21.
ŠŤAVOVÁ Mária
SVK 0:49:37 0:12:04
22.
KOVÁČOVÁ Mária
SHEruns
SVK 0:49:58 0:12:25
23.
ČERVEŇOVÁ Daniela
Bystrička
SVK 0:50:16 0:12:43
24.
DIVIAKOVÁ Martina
SHEruns
SVK 0:51:11 0:13:38
25.
DRATNALOVÁ Anna
SVK 0:51:13 0:13:40
26.
VÉGHOVA Emília
Želiezovce
SVK 0:51:13 0:13:40
27.
MOLČÁNYOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:51:27 0:13:54
28.
VU Anna
KolagenDrink.sk
SVK 0:51:33 0:14:00
29.
LIBIČOVÁ Andrea
SVK 0:51:59 0:14:26
30.
LUKAČKOVÁ Katarína
SVK 0:52:15 0:14:42

Kontaktujte časomíru