Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 8 km | # | 26km | # | 33.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 403 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec | 1. / D31 | 2:22:43.4 | 0:00:00.0 | 26:16.8 | 1 | 1:25:55.2 | 1 | 1:59:28.6 | 1 | ||
2 | diplom | 401 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team Rossignol Suisse | 1. / D36 | 2:28:52.2 | 0:06:08.7 | 26:45.1 | 2 | 1:31:03.8 | 2 | 2:05:38.8 | 2 | ||
3 | diplom | 414 | TANNER Petra | 1986 | Skimarathon Team Austria | 2. / D31 | 2:40:08.3 | 0:17:24.9 | 29:42.8 | 3 | 1:36:47.8 | 3 | 2:15:13.6 | 3 | ||
4 | diplom | 423 | MADĚROVÁ Michaela | 1980 | Silvini Madshus Team | 2. / D36 | 2:46:00.8 | 0:23:17.3 | 29:55.1 | 6 | 1:39:23.0 | 4 | 2:19:27.6 | 4 | ||
5 | diplom | 416 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün-Weiß Pirna | 1. / D46 | 2:49:23.3 | 0:26:39.8 | 30:36.6 | 7 | 1:41:19.1 | 5 | 2:22:56.4 | 6 | ||
6 | diplom | 404 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 1. / D21 | 2:49:37.8 | 0:26:54.3 | 31:13.8 | 8 | 1:42:17.3 | 9 | 2:23:13.6 | 7 | ||
7 | diplom | 402 | HORNFECK Ulla | 1983 | Team Zipps | 3. / D31 | 2:50:08.5 | 0:27:25.1 | 31:17.8 | 9 | 1:41:24.3 | 6 | 2:22:29.9 | 5 | ||
8 | diplom | 425 | WAKOLM Monika | 1976 | --- | 1. / D41 | 2:53:22.8 | 0:30:39.3 | 29:53.6 | 5 | 1:41:37.6 | 7 | 2:24:51.1 | 8 | ||
9 | diplom | 412 | HOPPE Greta | 1990 | SC Rosenheim | 2. / D21 | 2:54:57.3 | 0:32:13.8 | 29:46.9 | 4 | 1:41:50.3 | 8 | 2:26:34.9 | 9 | ||
10 | diplom | 429 | HEINRICH Amelie | 1991 | maloja glide to live team | 3. / D21 | 3:02:31.8 | 0:39:48.4 | 31:20.6 | 10 | 1:47:49.3 | 10 | 2:33:28.9 | 10 | ||
11 | diplom | 418 | MEYER Monika | 1956 | SV TU Ilmenau | 1. / D61 | 3:04:13.1 | 0:41:29.6 | 32:28.3 | 11 | 1:49:47.6 | 11 | 2:33:40.6 | 11 | ||
12 | diplom | 421 | FÖRSTER Basilia | 1980 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 3. / D36 | 3:06:29.8 | 0:43:46.4 | 34:15.3 | 15 | 1:51:07.8 | 12 | 2:36:01.7 | 12 | ||
13 | diplom | 405 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 2. / D46 | 3:10:21.8 | 0:47:38.4 | 33:34.6 | 12 | 1:54:40.8 | 14 | 2:41:44.9 | 14 | ||
14 | diplom | 419 | HIERSCHLÄGER Maria | 1962 | SU Eidenberg | 1. / D56 | 3:10:44.6 | 0:48:01.1 | 34:10.1 | 14 | 1:53:52.3 | 13 | 2:40:16.7 | 13 | ||
15 | diplom | 428 | SCHWERIN Julia | 1990 | SSV Erfurt 02 | 4. / D21 | 3:12:34.9 | 0:49:51.4 | 33:35.6 | 13 | 1:54:54.6 | 15 | 2:42:00.9 | 15 | ||
16 | diplom | 424 | SZMEL Ewa | 1958 | Stacja Jakuszyce-Salomon | 2. / D56 | 3:16:35.4 | 0:53:51.9 | 35:44.1 | 17 | 1:58:01.6 | 17 | 2:45:49.9 | 16 | ||
17 | diplom | 415 | MOORS Christine | 1964 | Ski und Bike Deggendorf | 1. / D51 | 3:18:15.4 | 0:55:31.9 | 35:39.8 | 16 | 1:57:51.8 | 16 | 2:46:42.2 | 17 | ||
18 | diplom | 427 | KROß Kathrin | 1961 | --- | 3. / D56 | 3:28:14.4 | 1:05:31.0 | 36:50.6 | 19 | 2:02:16.1 | 18 | 2:53:17.0 | 18 | ||
19 | diplom | 406 | HÄRER Gertrud | 1961 | SC Lauf | 4. / D56 | 3:29:17.7 | 1:06:34.2 | 36:21.6 | 18 | 2:03:40.4 | 19 | 2:54:26.2 | 19 | ||
20 | diplom | 417 | HAYEK Ingrid | 1954 | --- | 2. / D61 | 3:38:05.1 | 1:15:21.6 | 38:39.3 | 21 | 2:08:21.9 | 20 | 3:02:06.7 | 20 | ||
21 | diplom | 426 | WOLKERSTRORFER Theresia | 1956 | SU Eidenberg | 3. / D61 | 3:43:55.2 | 1:21:11.8 | 38:40.4 | 22 | 2:10:52.9 | 22 | 3:08:25.5 | 22 | ||
22 | diplom | 410 | JĘDRUCH Marta | 1972 | AJ'S FENWICK'S Team | 3. / D46 | 3:44:14.2 | 1:21:30.8 | 38:17.3 | 20 | 2:10:27.9 | 21 | 3:07:34.7 | 21 | ||
23 | diplom | 411 | WIKSTRÖM Mary-Ann | 1963 | Team Electrofit | 2. / D51 | 3:48:12.7 | 1:25:29.3 | 40:32.4 | 25 | 2:14:57.2 | 23 | 3:12:09.5 | 23 | ||
24 | diplom | 422 | WEISER Sindy | 1980 | --- | 4. / D36 | 3:49:26.5 | 1:26:43.0 | 39:47.4 | 23 | 2:15:28.9 | 24 | 3:12:55.0 | 24 | ||
25 | diplom | 413 | BERGSMYR Arna | 1943 | PWT Travel AS Norwegen | 1. / D71 | 3:55:07.3 | 1:32:23.8 | 41:21.9 | 26 | 2:17:01.7 | 25 | 3:16:50.5 | 25 | ||
26 | diplom | 420 | SCHREITER Ulrike | 1965 | DAV Plauen-Vogtland | 3. / D51 | 3:55:31.8 | 1:32:48.3 | 39:58.1 | 24 | 2:19:35.4 | 26 | 3:17:06.2 | 26 | ||
27 | diplom | 430 | RONGE Angelika | 1956 | --- | 4. / D61 | 4:04:26.8 | 1:41:43.3 | 43:00.4 | 27 | 2:25:42.2 | 27 | 3:24:59.5 | 27 | ||
28 | diplom | 407 | GILL Elke | 1952 | SC Riesa | 1. / D66 | 4:52:55.3 | 2:30:11.9 | 51:04.9 | 28 | 2:50:19.3 | 28 | 4:04:49.9 | 28 | ||
--- | 408 | VANĚČKOVÁ Lada | 1962 | SK Štípa Zlín | . / D56 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 409 | KRIJNEN Hilde | 1965 | --- | . / D51 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |