47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - neděle
DÁTUM : | 10.3.2019 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 72 | ESCHER Toni | 1990 | adidasXCSteam/ SC Norweger 1896 Annaberg | 1. / Männer 19-30 Jahre | 2:58:02.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 39 | EßBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 1. / Männer 41-50 Jahre | 2:58:03.9 | 0:00:01.5 | ||
3 | diplom | 250 | KOCH Moritz | 2000 | ESV Nassau | 2. / Männer 19-30 Jahre | 2:59:21.3 | 0:01:18.9 | ||
4 | diplom | 96 | GERSTENBERGER Jörg | 1973 | SC Willingen | 2. / Männer 41-50 Jahre | 3:00:02.3 | 0:01:59.9 | ||
5 | diplom | 44 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 3. / Männer 19-30 Jahre | 3:00:09.8 | 0:02:07.4 | ||
6 | diplom | 8 | BRÜNNEL Silvio | 1968 | --- | 1. / Männer 51-60 Jahre | 3:00:49.6 | 0:02:47.1 | ||
7 | diplom | 70 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 1. / Männer 31-40 Jahre | 3:02:39.6 | 0:04:37.1 | ||
8 | diplom | 46 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 2. / Männer 51-60 Jahre | 3:03:04.5 | 0:05:02.0 | ||
9 | diplom | 41 | LEUPOLD Jörg | 1970 | VfA endLOS Dresden | 3. / Männer 41-50 Jahre | 3:03:37.0 | 0:05:34.5 | ||
10 | diplom | 45 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 4. / Männer 19-30 Jahre | 3:04:08.0 | 0:06:05.5 | ||
11 | diplom | 31 | BURKHARDT Steffen | 1973 | Preetzer TSV | 4. / Männer 41-50 Jahre | 3:04:47.2 | 0:06:44.7 | ||
12 | diplom | 90 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 5. / Männer 19-30 Jahre | 3:06:57.4 | 0:08:54.9 | ||
13 | diplom | 42 | THONFELD Frank | 1979 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / Männer 31-40 Jahre | 3:07:13.0 | 0:09:10.5 | ||
14 | diplom | 10 | FLECHSIG Florian | 1992 | VSC Klingenthal | 6. / Männer 19-30 Jahre | 3:07:45.5 | 0:09:43.0 | ||
15 | diplom | 66 | STÖTZNER Martin | 2000 | VSC Klingenthal | 7. / Männer 19-30 Jahre | 3:07:59.7 | 0:09:57.2 | ||
16 | diplom | 54 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | Johanngeorgenstadt Bw | 5. / Männer 41-50 Jahre | 3:08:37.0 | 0:10:34.5 | ||
17 | diplom | 40 | MÜNZNER Michael | 1969 | --- | 6. / Männer 41-50 Jahre | 3:08:56.7 | 0:10:54.2 | ||
18 | diplom | 65 | HOLZHÄUSER Marc | 1992 | VSC Klingenthal | 8. / Männer 19-30 Jahre | 3:09:47.7 | 0:11:45.2 | ||
19 | diplom | 277 | WEIKARD Volkmar | 1969 | SKG Gersfeld | 7. / Männer 41-50 Jahre | 3:10:04.7 | 0:12:02.3 | ||
20 | diplom | 18 | HLAVÁČEK Arnošt | 1987 | Mercedes-Benz Salomon Team | 3. / Männer 31-40 Jahre | 3:10:32.2 | 0:12:29.7 | ||
21 | diplom | 94 | HEINICKE Ilmar | 1972 | VSC Klingenthal | 8. / Männer 41-50 Jahre | 3:11:57.7 | 0:13:55.3 | ||
22 | diplom | 55 | EIGNER Falco | 2000 | ATSV Gebirge Gelobtland | 9. / Männer 19-30 Jahre | 3:12:58.7 | 0:14:56.3 | ||
23 | diplom | 28 | RÖMHILD Dirk | 1970 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 9. / Männer 41-50 Jahre | 3:13:14.5 | 0:15:12.0 | ||
24 | diplom | 30 | PÄßLER Marko | 1972 | --- | 10. / Männer 41-50 Jahre | 3:14:23.5 | 0:16:21.0 | ||
25 | diplom | 47 | LANGE Lars | 1977 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 11. / Männer 41-50 Jahre | 3:15:11.2 | 0:17:08.8 | ||
26 | diplom | 56 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge Gelobtland | 3. / Männer 51-60 Jahre | 3:15:55.9 | 0:17:53.4 | ||
27 | diplom | 52 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | 10. / Männer 19-30 Jahre | 3:16:04.6 | 0:18:02.2 | ||
28 | diplom | 85 | HARTMANN Sven | 1970 | SSV Geyer | 12. / Männer 41-50 Jahre | 3:16:06.0 | 0:18:03.5 | ||
29 | diplom | 26 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 4. / Männer 51-60 Jahre | 3:18:54.5 | 0:20:52.0 | ||
30 | diplom | 224 | REYER Torsten | 1999 | --- | 11. / Männer 19-30 Jahre | 3:20:45.8 | 0:22:43.3 | ||
31 | diplom | 49 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / Männer 51-60 Jahre | 3:21:01.5 | 0:22:59.0 | ||
32 | diplom | 263 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche | 13. / Männer 41-50 Jahre | 3:21:04.9 | 0:23:02.4 | ||
33 | diplom | 33 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 14. / Männer 41-50 Jahre | 3:21:05.4 | 0:23:02.9 | ||
34 | diplom | 81 | SVAB Petr | 1962 | RSC Marktredtwitz | 6. / Männer 51-60 Jahre | 3:21:08.8 | 0:23:06.3 | ||
35 | diplom | 58 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / Frauen 19-über 60 | 3:24:17.9 | 0:26:15.4 | ||
36 | diplom | 261 | WIELAND Volker | 1969 | SV Rot-Weiss Grumbach | 15. / Männer 41-50 Jahre | 3:24:18.0 | 0:26:15.5 | ||
37 | diplom | 59 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün Weiß Pirna | 7. / Männer 51-60 Jahre | 3:24:36.3 | 0:26:33.8 | ||
38 | diplom | 237 | MÜLLER Frank | 1967 | --- | 8. / Männer 51-60 Jahre | 3:26:24.7 | 0:28:22.2 | ||
39 | diplom | 15 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 9. / Männer 51-60 Jahre | 3:27:52.0 | 0:29:49.6 | ||
40 | diplom | 87 | SCHLOSSER Alexander | 1976 | Team Zwotec | 16. / Männer 41-50 Jahre | 3:28:05.7 | 0:30:03.2 | ||
41 | diplom | 74 | HARTMANN Thomas | 1967 | Harzfalke Tanne | 10. / Männer 51-60 Jahre | 3:28:31.4 | 0:30:28.9 | ||
42 | diplom | 97 | UNGER Steffen | 1961 | Sosa | 11. / Männer 51-60 Jahre | 3:30:12.8 | 0:32:10.3 | ||
43 | diplom | 9 | MELZER Lutz | 1970 | Team Dresdner Laufsportladen | 17. / Männer 41-50 Jahre | 3:30:51.6 | 0:32:49.1 | ||
44 | diplom | 92 | MEINEL Thomas | 1977 | VSC Klingenthal | 18. / Männer 41-50 Jahre | 3:32:52.3 | 0:34:49.8 | ||
45 | diplom | 71 | MENDE Stephan | 1981 | Triathlon Team Vogtland | 4. / Männer 31-40 Jahre | 3:33:32.1 | 0:35:29.6 | ||
46 | diplom | 20 | KÄMMLER Robert | 1989 | SV Tanne Thalheim | 12. / Männer 19-30 Jahre | 3:34:43.8 | 0:36:41.3 | ||
47 | diplom | 83 | MÖBIUS Andreas | 1956 | Hoburger SV | 1. / Männer über 60 Jahre | 3:36:38.8 | 0:38:36.3 | ||
48 | diplom | 219 | DREßLER Christian | 1978 | SC 1927 Köthen e.V. | 19. / Männer 41-50 Jahre | 3:36:45.3 | 0:38:42.8 | ||
49 | diplom | 229 | BAUMERT Torsten | 1964 | --- | 12. / Männer 51-60 Jahre | 3:37:39.6 | 0:39:37.1 | ||
50 | diplom | 86 | DÖHLER Uwe | 1964 | Fahhrad Grille Bockau | 13. / Männer 51-60 Jahre | 3:37:49.1 | 0:39:46.6 | ||
51 | diplom | 11 | BUSCH Tino | 1973 | TVW Ski-Snowboard | 20. / Männer 41-50 Jahre | 3:37:57.1 | 0:39:54.6 | ||
52 | diplom | 79 | ZINN Heiko | 1968 | SV Rot-Weiss Grumbach | 14. / Männer 51-60 Jahre | 3:41:28.2 | 0:43:25.8 | ||
53 | diplom | 19 | PROSKE Jan | 1971 | Strassenräber Geithain | 21. / Männer 41-50 Jahre | 3:41:52.2 | 0:43:49.7 | ||
54 | diplom | 93 | HUSTER Mark | 1977 | SV Sachsen 90 Werdau | 22. / Männer 41-50 Jahre | 3:42:55.6 | 0:44:53.1 | ||
55 | diplom | 48 | KASCHEL Steffen | 1964 | SV Grün-Weiß Pirna | 15. / Männer 51-60 Jahre | 3:43:33.7 | 0:45:31.2 | ||
56 | diplom | 37 | UNGER Steffen | 1976 | WSV08 Johanngeorgenstadt | 23. / Männer 41-50 Jahre | 3:43:38.4 | 0:45:35.9 | ||
57 | diplom | 225 | REYER Sven | 1971 | Schöneck | 24. / Männer 41-50 Jahre | 3:44:43.9 | 0:46:41.4 | ||
58 | diplom | 254 | FLEMMING Jens | 1964 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 16. / Männer 51-60 Jahre | 3:44:54.1 | 0:46:51.6 | ||
59 | diplom | 239 | WELLER Andreas | 1963 | DRESDEN | 17. / Männer 51-60 Jahre | 3:45:11.1 | 0:47:08.6 | ||
60 | diplom | 88 | GÜNL Franz | 1954 | --- | 2. / Männer über 60 Jahre | 3:45:59.6 | 0:47:57.1 | ||
61 | diplom | 95 | THIELE Jens | 1966 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 18. / Männer 51-60 Jahre | 3:46:37.0 | 0:48:34.5 | ||
62 | diplom | 258 | LÖTZSCH Sophia | 1972 | --- | 2. / Frauen 19-über 60 | 3:46:50.9 | 0:48:48.4 | ||
63 | diplom | 211 | ZIMMERMANN Jörg | 1972 | Skiläufer Uni Magdeburg | 25. / Männer 41-50 Jahre | 3:47:42.9 | 0:49:40.4 | ||
64 | diplom | 32 | SCHWABE Roy | 1967 | TSG Bau Hammerbrücke | 19. / Männer 51-60 Jahre | 3:48:33.2 | 0:50:30.8 | ||
65 | diplom | 272 | HARBIG Daniel | 1977 | --- | 26. / Männer 41-50 Jahre | 3:48:56.7 | 0:50:54.3 | ||
66 | diplom | 241 | ZIMPEL Falk | 1989 | --- | 13. / Männer 19-30 Jahre | 3:49:00.5 | 0:50:58.0 | ||
67 | diplom | 35 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 20. / Männer 51-60 Jahre | 3:49:04.6 | 0:51:02.1 | ||
68 | diplom | 236 | MOTZ Dino | 1969 | ESV LOK Zernsdorf | 27. / Männer 41-50 Jahre | 3:49:11.6 | 0:51:09.1 | ||
69 | diplom | 265 | BERND Böhm | 1948 | VSC Klingenthal | 3. / Männer über 60 Jahre | 3:50:14.0 | 0:52:11.5 | ||
70 | diplom | 233 | FICHTER Bert | 1973 | RST Freiberg | 28. / Männer 41-50 Jahre | 3:51:23.5 | 0:53:21.0 | ||
71 | diplom | 50 | WOHLRAB Jan | 1973 | VSC Klingenthal | 29. / Männer 41-50 Jahre | 3:53:10.6 | 0:55:08.2 | ||
72 | diplom | 278 | WEIKARD Kathrin | 1997 | SKG Gersfeld | 3. / Frauen 19-über 60 | 3:53:32.1 | 0:55:29.7 | ||
73 | diplom | 266 | KITTEL Henry | 1974 | --- | 30. / Männer 41-50 Jahre | 3:55:18.9 | 0:57:16.4 | ||
74 | diplom | 216 | BENKE Mario | 1962 | SC DHfK / Skisport | 21. / Männer 51-60 Jahre | 3:55:45.6 | 0:57:43.2 | ||
75 | diplom | 273 | KÖNIG Thomas | 1965 | Mühle-Laufkultur | 22. / Männer 51-60 Jahre | 3:56:26.4 | 0:58:23.9 | ||
76 | diplom | 60 | KIRSCHEN Fred | 1964 | ATSV Gebirge Gelobtland | 23. / Männer 51-60 Jahre | 3:56:55.2 | 0:58:52.7 | ||
77 | diplom | 73 | REUSCHEL Franz | 1985 | Leipziger Tennis club 1990 | 5. / Männer 31-40 Jahre | 3:58:46.4 | 1:00:43.9 | ||
78 | diplom | 25 | STEINBACH Daniel | 1973 | Team Fangt Das Gnu e.V. | 31. / Männer 41-50 Jahre | 3:58:58.4 | 1:00:55.9 | ||
79 | diplom | 257 | HERFURTH Uwe | 1971 | SV Zwickau 04 | 32. / Männer 41-50 Jahre | 4:00:24.4 | 1:02:21.9 | ||
80 | diplom | 218 | THAN Frank | 1961 | Skiverein Schönheide | 24. / Männer 51-60 Jahre | 4:01:02.8 | 1:03:00.3 | ||
81 | diplom | 89 | GRÜNER Bodo | 1966 | WEHRSDORF | 25. / Männer 51-60 Jahre | 4:01:25.0 | 1:03:22.6 | ||
82 | diplom | 259 | THAN Sylvia | 1965 | Skiverein Schönheide e.V. | 4. / Frauen 19-über 60 | 4:01:54.5 | 1:03:52.1 | ||
83 | diplom | 245 | SCHMIDT Uwe | 1971 | Skiverein Schönheide | 33. / Männer 41-50 Jahre | 4:03:56.8 | 1:05:54.3 | ||
84 | diplom | 34 | WANNEWITZ Helke | 1947 | TV Fürstenwalde 1990 e.V. | 4. / Männer über 60 Jahre | 4:04:35.9 | 1:06:33.5 | ||
85 | diplom | 12 | ROHMANN Nic | 1967 | MULTISPORT-LOS e.V. | 26. / Männer 51-60 Jahre | 4:04:37.3 | 1:06:34.8 | ||
86 | diplom | 255 | GRÜNDLER Jochen | 1962 | SG Adelsberg | 27. / Männer 51-60 Jahre | 4:05:04.3 | 1:07:01.8 | ||
87 | diplom | 280 | SCHNECK Thomas | 1964 | SKG Gersfeld | 28. / Männer 51-60 Jahre | 4:05:15.0 | 1:07:12.6 | ||
88 | diplom | 51 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club Carlsfeld | 5. / Frauen 19-über 60 | 4:06:55.7 | 1:08:53.2 | ||
89 | diplom | 234 | BLAZKOVA Jana | 1988 | --- | 6. / Frauen 19-über 60 | 4:07:29.1 | 1:09:26.6 | ||
90 | diplom | 231 | HILLIG Frank | 1960 | Chemnitzer Wander- und Bergsport Verein (CWBV) | 29. / Männer 51-60 Jahre | 4:07:47.9 | 1:09:45.5 | ||
91 | diplom | 243 | SVOBODOVÁ Marta | 1985 | --- | 7. / Frauen 19-über 60 | 4:09:07.1 | 1:11:04.6 | ||
92 | diplom | 246 | MÜNZNER Günter | 1941 | WSV08 Johanngeorgenstadt | 5. / Männer über 60 Jahre | 4:10:22.2 | 1:12:19.7 | ||
93 | diplom | 274 | UHLIG Christian | 1971 | Team Fangt Das Gnu e.V. | 34. / Männer 41-50 Jahre | 4:10:57.5 | 1:12:55.0 | ||
94 | diplom | 281 | STÖHR Joachim | 1962 | SKG Gersfeld | 30. / Männer 51-60 Jahre | 4:11:29.8 | 1:13:27.3 | ||
95 | diplom | 282 | GÖHLER Janine | 1977 | --- | 8. / Frauen 19-über 60 | 4:11:54.6 | 1:13:52.1 | ||
96 | diplom | 63 | KLINGER Ulrich | 1961 | SV 07 Annaberg | 31. / Männer 51-60 Jahre | 4:13:17.8 | 1:15:15.3 | ||
97 | diplom | 23 | PERNUTZ Pier | 1963 | Saxonia | 32. / Männer 51-60 Jahre | 4:13:55.2 | 1:15:52.7 | ||
98 | diplom | 78 | HÜPPE Andreas | 1956 | SG Adelsberg | 6. / Männer über 60 Jahre | 4:19:11.5 | 1:21:09.0 | ||
99 | diplom | 91 | WOLF Hartmut | 1957 | Monte Arturio | 7. / Männer über 60 Jahre | 4:19:19.3 | 1:21:16.9 | ||
100 | diplom | 76 | BRADA Pawel | 1954 | --- | 8. / Männer über 60 Jahre | 4:19:42.0 | 1:21:39.5 |