Serial : serie logo

Znojmo Burčák Tour České spořitelny

MTB
DATUM :04 - 5.9.2021 ORT :Znojmo
ORGANISATOR : Petr Čech Sport, a.s.

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
STOŠEK Martin
Canyon Northwave Team
CZE 1:38:14.3 0:00:00.0
2.
KULHAVÝ Jaroslav
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:38:14.8 0:00:00.5
3.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:38:17.3 0:00:03.0
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:38:18.1 0:00:03.7
5.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:38:20.3 0:00:06.0
6.
PETRUŠ Lubomír
CZE 1:38:20.6 0:00:06.2
7.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:38:21.8 0:00:07.4
8.
HNÍK Karel
D2Mont Merida
CZE 1:38:22.3 0:00:08.0
9.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:38:23.8 0:00:09.5
10.
HYNEK Kristián
Canyon Northwave MTB
CZE 1:38:27.6 0:00:13.2
11.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:38:55.1 0:00:40.7
12.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:39:12.0 0:00:57.7
13.
HLADÍK Josef
CZE 1:39:28.6 0:01:14.2
14.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:40:06.8 0:01:52.4
15.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:42:53.3 0:04:39.0
16.
ZEMENE Jakub
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 1:42:54.7 0:04:40.3
17.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:42:55.8 0:04:41.4
18.
HELCEL Martin
cyklo tým Horní Bludovice
CZE 1:42:57.0 0:04:42.7
19.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 1:42:58.3 0:04:43.9
20.
ZEITHAMMER Martin
D2mont s.r.o.Merida cycling team
CZE 1:43:00.6 0:04:46.2
21.
KRAUS Lukáš
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 1:43:01.3 0:04:47.0
22.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:43:05.5 0:04:51.2
23.
TRTEK František
žádný
CZE 1:43:12.3 0:04:58.0
24.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 1:43:13.8 0:04:59.5
25.
STYBLÍK Adam
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:43:18.8 0:05:04.4
26.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 1:43:46.5 0:05:32.2
27.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:44:11.7 0:05:57.4
28.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:45:29.6 0:07:15.2
29.
CHOVANEC Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:46:25.6 0:08:11.2
30.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 1:46:39.0 0:08:24.7
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:53:10.3 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
CZE 1:57:02.1 0:03:51.7
3.
BARTIZALOVÁ Denisa
ELITAVERS JIHLAVA
CZE 1:59:30.5 0:06:20.1
4.
NAVRKALOVÁ Nikola
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:00:13.3 0:07:03.0
5.
MAŤHOVÁ Andrea
KROSS Bikeranch Team
CZE 2:01:14.1 0:08:03.7
6.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:01:52.3 0:08:41.9
7.
NAVRKALOVÁ Michaela
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:02:26.6 0:09:16.2
8.
HOVORKOVA Aneta
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 2:05:21.1 0:12:10.7
9.
JAKUBIČKOVÁ Hana
ŘLP
CZE 2:06:48.5 0:13:38.2
10.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
CZE 2:06:52.9 0:13:42.6
11.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:07:10.3 0:13:59.9
12.
PODMANICKA Ivana
CZE 2:09:41.1 0:16:30.7
13.
TRILČOVÁ Lucie
CZE 2:09:58.0 0:16:47.6
14.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:10:25.3 0:17:15.0
15.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:10:54.5 0:17:44.1
16.
MATYSÍK Kateřina
Matysík MTB Racing
CZE 2:10:54.9 0:17:44.5
17.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 2:12:10.5 0:19:00.1
18.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:15:28.2 0:22:17.8
19.
BERANOVÁ Romana
alltraining.cz
CZE 2:15:46.4 0:22:36.0
20.
KARCHŇÁKOVÁ Kateřina
KAR sport
CZE 2:16:12.0 0:23:01.6
21.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 2:17:04.4 0:23:54.0
22.
VČELAŘÍKOVÁ Michaela
Cykloteam Kolárna
CZE 2:18:36.6 0:25:26.3
23.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
Triatlon na růžovo
CZE 2:19:05.5 0:25:55.1
24.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 2:19:31.8 0:26:21.5
25.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:19:55.6 0:26:45.2
26.
KOTRČOVÁ Kateřina
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:20:03.1 0:26:52.7
27.
SVÍTKOVÁ Lucie
UME TEAM
CZE 2:24:08.4 0:30:58.0
28.
SOMMEROVÁ Jana
Kola Koblížek
CZE 2:24:53.4 0:31:43.0
29.
WOŹNIAK Aneta
CZE 2:30:22.6 0:37:12.2
30.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:30:35.8 0:37:25.5
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
NOVOTNÝ Ondřej
CZE 1:01:54.9 0:00:00.0
2.
MAYER Jakub
KC Slavia Praha
CZE 1:02:01.3 0:00:06.4
3.
ŠAROUN Libor
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:02:24.9 0:00:29.9
4.
STICHA David
VEUS Vyškov
CZE 1:02:28.9 0:00:33.9
5.
BĚLKA Lukáš
AKTIVIT Nový Bor
CZE 1:02:41.1 0:00:46.1
6.
BALÁK Pavel
Moravec team
CZE 1:03:00.2 0:01:05.2
7.
RYŠAVÝ David
ENDEKA BASTA team
CZE 1:03:09.6 0:01:14.6
8.
HVOLKA Petr
KILPI racing team
CZE 1:03:28.1 0:01:33.2
9.
CHRUDIMSKÝ Radek
Česká Spořitelna
CZE 1:03:45.1 0:01:50.2
10.
ŠVAŇHAL Patrik
Force Fojtik Wilier Team
CZE 1:03:45.4 0:01:50.4
11.
OLŠÁK Adam
Force Fojtik Wilier Team
CZE 1:03:48.1 0:01:53.2
12.
KORBEL Luboš
LAstudio • bike • ski • team
CZE 1:03:56.6 0:02:01.6
13.
HAMERNÍK Jaroslav
LOMAX Česká Třebová
CZE 1:03:57.4 0:02:02.4
14.
MATĚJKA Michal
Dovedové Křešín
CZE 1:04:10.6 0:02:15.6
15.
HUSEK Karel
EDLINE MTB Team
CZE 1:04:13.1 0:02:18.2
16.
PLÁTENÍK Stanislav
CZE 1:04:33.1 0:02:38.2
17.
PATRY Martin
PATRY CYCLING TEAM
CZE 1:04:37.3 0:02:42.4
18.
BLAŽEK Jakub
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:04:52.9 0:02:57.9
19.
BLAŽEK Tomáš
AUTO-ELI
CZE 1:05:11.6 0:03:16.7
20.
HRNČÍŘ Martin
GAPP System - Kolofix
CZE 1:05:35.1 0:03:40.1
21.
FRÜHBAUER Tomáš
CZE 1:05:36.3 0:03:41.4
22.
PAVLAS Sebastian
CZE 1:05:37.1 0:03:42.1
23.
KAVALÍR Martin
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:05:39.8 0:03:44.9
24.
KOTAS Pavel
OCA-Open Cycling Academy
CZE 1:05:52.6 0:03:57.7
25.
PTÁČNÍK Adam
alltraining.cz
CZE 1:06:22.9 0:04:27.9
26.
TOMAN Vladimír
WWW.COREX.CZ
CZE 1:06:24.3 0:04:29.4
27.
KRUPKA Eduard
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:06:24.8 0:04:29.9
28.
VLČEK Jaroslav
CZE 1:06:25.8 0:04:30.9
29.
VETROVSKY Ales
Brdska Krasojizda
CZE 1:06:26.9 0:04:31.9
30.
LANG Petr
MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:06:30.1 0:04:35.2
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
MARTINCOVÁ Andrea
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:10:33.8 0:00:00.0
2.
MATĚJKOVÁ Kristýna
Dovedové Křešín
CZE 1:11:20.1 0:00:46.3
3.
TERŠL Anna
ČED Bike Team
CZE 1:12:32.3 0:01:58.5
4.
REJMANOVÁ Eliška
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:12:58.8 0:02:25.0
5.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:14:15.0 0:03:41.2
6.
HODINOVÁ Nicol
LYKO klub Prachatice
CZE 1:14:18.8 0:03:45.0
7.
PAVLATOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:14:50.1 0:04:16.3
8.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
ČS Bike team
CZE 1:15:50.6 0:05:16.8
9.
PAVELKOVÁ Barbora
SupGirls
CZE 1:15:50.8 0:05:17.0
10.
DVOŘÁKOVÁ Šárka
Atlanta Team
CZE 1:16:28.5 0:05:54.7
11.
HOLUBOVA Tereza
Holoubek Racing
CZE 1:16:39.5 0:06:05.7
12.
JANÍČKOVÁ Adriana
Sršáni Ostrava
CZE 1:17:20.7 0:06:46.9
13.
KUCHAŘOVÁ Simona
CZE 1:17:59.2 0:07:25.4
14.
ALTMANOVÁ Dana
Tick Tack
CZE 1:20:07.2 0:09:33.4
15.
LANGOVÁ Monika
CZE 1:21:15.6 0:10:41.8
16.
HUMLOVA Miroslava
Stanley Black&decker
CZE 1:21:41.3 0:11:07.5
17.
LADMANOVÁ Lucie
CZE 1:21:59.1 0:11:25.3
18.
WITTNEROVÁ Bronislava
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:22:43.2 0:12:09.4
19.
KOČOVÁ Barbora
INT CZ
CZE 1:22:53.0 0:12:19.1
20.
MENČLOVÁ Libuše
VETAS Kralupy
CZE 1:23:16.0 0:12:42.1
21.
SCHIFFER Andrea
bike - altmann.at
AUT 1:24:55.4 0:14:21.5
22.
ČEJKOVÁ Zuzana
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 1:26:12.5 0:15:38.6
23.
KRČMÁŘOVÁ Lenka
CZE 1:26:14.1 0:15:40.3
24.
BYRTUSOVÁ Pavlína
CZE 1:26:34.9 0:16:01.0
25.
ZÁVIŠKOVÁ Žaneta
CZE 1:26:42.1 0:16:08.3
26.
ANÝŽOVÁ Kateřina
MONDRAKER racing team
CZE 1:27:45.6 0:17:11.8
27.
TOBIÁŠOVÁ Gabriela
CZE 1:28:02.6 0:17:28.8
28.
PETERKOVÁ Kateřina
Cyklo Faltýnek
CZE 1:29:05.6 0:18:31.8
29.
KOLÁŘOVÁ Petra
CZE 1:29:21.9 0:18:48.1
30.
MAČUROVÁ Hana
CZE 1:29:32.9 0:18:59.1

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.