Gravel Blinduro 2021

MTB
DÁTUM :18 - 19.9.2021 MIESTO :Staré Město pod Landštejnem

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
1 257 PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 GAPP System-Kolofix MTB Racing Team Cannodale 0:44:34.8 0:00:00.0 04:26.8 1 04:24.7 1 01:11.1 1 09:33.9 1 06:06.5 1 04:50.1 1 03:16.2 1 03:18.2 1 02:29.2 1 04:57.7 1
2 138 VÁŇA Adam CZE 1996 Canyon CZ Canyon 0:47:36.4 0:03:01.6 05:01.2 3 04:30.4 2 01:13.4 2 10:04.7 2 06:36.7 2 05:06.2 2 03:26.5 2 03:37.3 2 02:39.4 2 05:20.4 2
3 240 LAMICH Adam CZE 2000 Superior riders --- 0:52:03.2 0:07:28.3 05:00.7 2 04:44.6 3 01:31.7 9 11:18.8 3 07:13.7 3 05:49.4 5 03:41.7 3 03:50.8 3 02:51.1 3 06:00.1 5
4 306 VOTAVA Vladimír CZE 1993 volvo 940 --- 0:52:28.3 0:07:53.5 05:07.2 4 05:11.3 4 01:30.5 6 11:28.2 5 07:14.4 4 05:29.0 3 03:42.9 4 03:56.0 4 02:51.9 4 05:56.5 4
5 192 JIROUT Petr CZE 1992 --- Superior 0:55:13.8 0:10:38.9 05:25.5 5 05:19.1 5 01:30.9 7 11:22.0 4 08:00.0 8 05:42.8 4 04:07.9 6 04:10.6 6 03:07.7 6 06:26.9 8
6 74 PEJSAR Alexandr CZE 1996 Rekola --- 0:56:43.8 0:12:09.0 05:40.5 10 05:56.1 8 01:41.3 13 11:43.8 6 07:50.6 7 05:58.3 6 04:19.6 8 04:10.7 7 03:19.1 11 06:03.2 6
7 117 SMUTNÝ Michal CZE 1994 Aspire Sports Cannondale 0:56:51.1 0:12:16.3 05:38.7 8 05:58.1 9 01:17.8 3 12:28.7 10 07:45.0 5 05:59.3 7 04:10.9 7 04:28.6 10 03:10.0 9 05:53.8 3
8 340 SOPŮŠEK Ondřej CZE 1993 Trail u Jericha --- 0:57:19.4 0:12:44.5 05:33.5 6 05:30.6 6 01:30.2 5 12:13.5 8 08:11.0 10 06:02.0 9 04:24.9 11 04:09.2 5 03:02.2 5 06:42.0 10
9 206 ERBAN Lukáš CZE 1992 volvo 940 --- 0:57:53.0 0:13:18.2 05:35.8 7 05:44.7 7 01:39.5 10 12:16.1 9 08:16.2 11 06:00.3 8 04:06.7 5 04:14.8 8 03:08.5 7 06:49.8 12
10 311 ZAHRADNÍČEK Lukáš CZE 1994 Kolovna --- 0:58:51.2 0:14:16.4 05:43.3 11 06:02.3 12 01:25.7 4 13:01.7 12 08:00.8 9 06:16.9 10 04:23.3 9 04:27.3 9 03:09.4 8 06:20.2 7
11 50 KNOBLOCH Lukáš CZE 1996 Gravel Nové Strašecí Dema 0:59:05.8 0:14:31.0 05:39.3 9 06:00.2 10 01:31.1 8 12:45.3 11 07:45.2 6 06:31.3 12 04:24.5 10 04:29.3 11 03:14.2 10 06:45.1 11
12 61 BARTL Tom CZE 1993 --- --- 1:05:39.2 0:21:04.3 06:27.5 14 06:01.5 11 01:40.0 11 12:05.9 7 10:47.5 16 06:54.7 16 05:03.7 14 04:52.0 13 03:35.8 13 08:10.3 15
13 40 VANÍČEK Jakub CZE 1994 DECATHLON.CZ --- 1:05:46.5 0:21:11.7 06:57.6 15 06:46.5 16 01:43.0 14 13:25.0 13 11:05.9 17 06:37.5 13 04:27.7 12 04:40.7 12 03:25.5 12 06:36.7 9
14 92 NĚMEC Ondřej CZE 1998 --- --- 1:08:57.9 0:24:23.1 06:08.5 12 06:45.1 15 01:50.7 15 14:11.7 16 10:43.8 15 06:46.5 14 05:10.8 15 05:04.8 15 03:48.5 16 08:27.2 16
15 86 HRTUS Samuel SVK 1995 --- Merida 1:09:04.1 0:24:29.3 07:48.1 17 06:39.8 14 02:03.5 17 13:28.3 14 10:37.3 14 06:28.5 11 05:28.2 16 05:01.1 14 03:43.6 14 07:45.5 13
16 145 HOUDEK Vojtěch CZE 1996 --- Cannondale 1:09:12.3 0:24:37.5 06:25.0 13 06:28.7 13 02:11.8 18 14:03.7 15 10:35.6 13 06:50.1 15 05:00.2 13 05:44.6 17 03:47.4 15 08:04.7 14
17 213 HANUŠTIAK Martin SVK 1995 --- --- 1:15:57.5 0:31:22.7 08:03.2 18 07:09.9 17 01:40.5 12 15:50.5 17 11:58.3 18 07:06.6 17 05:28.5 17 05:27.4 16 03:56.8 17 09:15.6 18
18 280 SEDLÁK Radko SVK 1994 --- --- 1:23:27.7 0:38:52.9 07:43.9 16 09:41.5 18 02:01.2 16 20:28.0 18 10:29.6 12 08:03.4 18 05:52.8 18 06:00.2 18 04:29.7 18 08:37.2 17
--- 16 SOCHOR Pavel CZE 1992 Chainring Tattoos Giant DNF --- 27:49.6 --- 47:10.5 --- 12:23.7 --- 43:30.0 --- 51:09.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru