Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :1.7.2017 MÍSTO :Holešov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Jan
FORCE KCK Zlín
CZE 7:51:40.7 0:00:00.0
2.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 8:03:53.6 0:12:12.9
3.
DOLEŽEL Radovan
03 ProBike
CZE 8:17:47.6 0:26:06.9
4.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 8:19:35.4 0:27:54.7
5.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 8:34:29.6 0:42:48.9
6.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 8:38:15.3 0:46:34.6
7.
KECHRT Tomáš
In Life Cycling team
CZE 8:47:05.4 0:55:24.7
8.
KUČERA Tomáš
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 8:52:12.3 1:00:31.6
9.
KALITA Tomáš
SK BAgBIKE
CZE 8:52:12.7 1:00:32.0
10.
LÁNÍK Michal
miomove.com
CZE 8:52:15.2 1:00:34.5
11.
DITTRICH Jiří
F-BIKE KLUB SÁDEK
CZE 8:57:36.9 1:05:56.2
12.
ŠROLL Marek
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 9:02:20.9 1:10:40.2
13.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 9:05:18.4 1:13:37.7
14.
SALAQUARDA František
03probike SANTA CRUZ
CZE 9:12:36.7 1:20:56.0
15.
DVOŘÁK David
CZE 9:12:36.7 1:20:56.0
16.
KLOFANDA Martin
RAJEC Allivictus
CZE 9:19:59.1 1:28:18.4
17.
JURÁK Václav
JUVACYKLOTEAM
CZE 9:20:58.7 1:29:18.0
18.
HOLUB Milan
SK BAgBIKE
CZE 9:22:31.2 1:30:50.5
19.
PARTÁK Radim
BT Morovice
CZE 9:27:39.5 1:35:58.8
20.
PEZA Jan
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 9:27:40.7 1:36:00.0
21.
VÁCLAVEK Lukáš
GHOST Team
CZE 9:37:57.5 1:46:16.8
22.
ŠNOBEL Zdeněk
CZE 9:42:29.3 1:50:48.6
23.
NEVORAL Jiří
Truhlářství Nevoral
CZE 9:44:04.8 1:52:24.1
24.
NEBESKÝ Tomáš
Varta
CZE 9:44:42.5 1:53:01.8
25.
NEVORAL Petr
I.Kamenická
CZE 9:47:21.5 1:55:40.8
26.
PETRÁŠ Vít
CK SALAŠ
CZE 9:52:47.5 2:01:06.8
27.
KŘIVÁNEK Tomáš
Cyklosport Unite
CZE 9:53:54.5 2:02:13.8
28.
KŘÍŽ Zdeněk
VIG racing
CZE 9:53:56.8 2:02:16.1
29.
MIKULE Ondřej
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE 9:54:29.3 2:02:48.6
30.
VÁLEK Jiří
Bagbike Team
CZE 9:58:40.9 2:07:00.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 9:57:49.3 0:00:00.0
2.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 11:07:01.5 1:09:12.2
3.
NOVOTNÁ Martina
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
CZE 11:36:48.6 1:38:59.3
4.
FOŠUMOVÁ Michaela
Madeta Fitnes
CZE 11:52:57.5 1:55:08.2
5.
KOUTNÁ Renáta
V.I.K. MOULPRO ZLÍN TEAM TREK
CZE 12:14:58.8 2:17:09.5
6.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 12:30:39.4 2:32:50.1
7.
KOLEGAROVÁ Iveta
IN-LIFE Cycling team
CZE 13:26:40.4 3:28:51.1
8.
HÁBLOVÁ Alena
CK SALAŠ, z.s.
CZE 13:26:48.9 3:28:59.6
9.
KRAJŇÁKOVÁ Katarína
bikepoint.sk
CZE 13:39:46.8 3:41:57.5