Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2012

ČP XCO MTB Teplice #1

MTB
DATUM :21.4.2012 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNEK Josef
BigShock Team
CZE 0:22:53.2 0:00:00.0
2.
KAŠPAR Adam
SK VELO PRAHA
CZE 0:22:54.6 0:00:01.4
3.
ŠTOČEK Matúš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:23:09.7 0:00:16.5
4.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:23:40.1 0:00:46.9
5.
ZEŤÁK Michael
VRV TEAM
CZE 0:24:14.9 0:01:21.7
6.
HONZÁK David
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:24:18.9 0:01:25.7
7.
MARTINEK Tomáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:24:28.9 0:01:35.7
8.
BŘEZINA Jonáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:25:08.8 0:02:15.6
9.
POLÁČEK Albetr
BIKE 2000
CZE 0:25:25.8 0:02:32.6
10.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:25:28.6 0:02:35.4
11.
KALIVODA Tomáš
SKI KLUB ŠUMAVA
CZE 0:25:34.2 0:02:41.0
12.
KLAUDA Jan
SK VELO PRAHA
CZE 0:26:12.0 0:03:18.8
13.
PRUDEK Dominik
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 0:26:17.1 0:03:23.9
14.
GAVENDA Jan
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:26:44.6 0:03:51.4
15.
PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:27:05.3 0:04:12.1
16.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 0:27:30.3 0:04:37.1
17.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:27:36.0 0:04:42.8
18.
LUTOVSKÝ Ondřej
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:52.1 0:04:58.9
19.
HERMAN Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:27:59.3 0:05:06.1
20.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:28:14.5 0:05:21.3
21.
BARTOŠ Martin
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:28:21.7 0:05:28.5
22.
SANDANY David
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:28:26.2 0:05:33.0
23.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:28:38.9 0:05:45.7
24.
HILSCHER Franz-Georg
CZE 0:28:51.7 0:05:58.5
25.
FRITZSCHE Felix
CZE 0:29:26.1 0:06:32.9
26.
WUCHOLD Lennart
CZE 0:29:30.5 0:06:37.3
27.
SVÍTIL Robert
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:29:37.1 0:06:43.9
28.
SCHIERL Jakub
REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:29:42.7 0:06:49.5
29.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:30:40.0 0:07:46.8
30.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:31:18.0 0:08:24.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:26:32.9 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 0:26:48.1 0:00:15.2
3.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:27:32.3 0:00:59.4
4.
VOPATOVÁ Kateřina
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:27:59.5 0:01:26.6
5.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:28:27.4 0:01:54.5
6.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:28:48.4 0:02:15.5
7.
PREJDOVÁ Marie
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:29:22.0 0:02:49.1
8.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:29:25.0 0:02:52.1
9.
DŽERENGOVÁ Barbora
SK VELO PRAHA
CZE 0:30:02.0 0:03:29.1
10.
KUČEROVÁ Monika
BIKE PRO RACING
CZE 0:30:12.4 0:03:39.5
11.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:30:23.8 0:03:50.9
12.
KNAPKOVÁ Denisa
VRV TEAM
CZE 0:30:51.5 0:04:18.6
13.
LACINOVÁ Kateřina
AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s.
CZE 0:31:00.0 0:04:27.1
14.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:31:15.9 0:04:43.0
15.
VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:32:03.0 0:05:30.1
16.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:34:08.0 0:07:35.1
17.
SLÁMOVÁ Michaela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:35:44.2 0:09:11.3
18.
SANDANYOVÁ Saša
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:35:52.0 0:09:19.1
19.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:36:47.7 0:10:14.8
20.
KUBÁTOVÁ Dominika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:10.5 0:10:37.6
21.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:38:09.8 0:11:36.9
22.
ELIÁŠOVÁ Edita
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:40:42.0 0:14:09.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:41:23.3 0:00:00.0
2.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:42:05.2 0:00:41.9
3.
ŠULC Jakub
BIKE&SKI BAKAJDA
CZE 0:42:22.1 0:00:58.8
4.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 0:43:32.2 0:02:08.9
5.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:43:42.7 0:02:19.4
6.
KUNT Lukáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:44:03.9 0:02:40.6
7.
DUDEK Ondřej
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 0:44:15.4 0:02:52.1
8.
DEJMEK Martin
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:44:22.3 0:02:59.0
9.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:44:42.0 0:03:18.7
10.
BERGMANN Michal
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 0:45:08.6 0:03:45.3
11.
BARTOŇ Jan
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:45:30.8 0:04:07.5
12.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:45:43.4 0:04:20.1
13.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:43.6 0:04:20.3
14.
BYSTROŇ Vilém
BIKE PRO RACING
CZE 0:45:53.7 0:04:30.4
15.
KRUMPHANZL Matyáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:45:58.3 0:04:35.0
16.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:58.4 0:04:35.1
17.
KŘÍŽEK Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:46:33.7 0:05:10.4
18.
MIKULECKÝ Vojtěch
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:46:51.7 0:05:28.4
19.
LANGR Štěpán
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:46:52.1 0:05:28.8
20.
STARÝ Dominik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:47:14.9 0:05:51.6
21.
BUŠFY Michal
Žilina
SVK 0:47:49.0 0:06:25.7
22.
PAPEŽ Vít
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:47:54.3 0:06:31.0
23.
SPUDIL Martin
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:48:15.6 0:06:52.3
24.
ŠVORC Michal
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:48:20.6 0:06:57.3
25.
SLAVÍK Luko
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:48:26.3 0:07:03.0
26.
SCHWARZBACH Paul Konstantin
CZE 0:49:02.9 0:07:39.6
27.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 0:49:38.9 0:08:15.6
28.
KOHOUT Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:50:00.0 0:08:36.7
29.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 0:50:00.6 0:08:37.3
30.
ŽIŽKA Jakub
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
CZE 0:50:00.8 0:08:37.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAMLER Josef
Team Superior-riders
CZE 0:53:29.3 0:00:00.0
2.
MALÍK Michal
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:54:40.0 0:01:10.7
3.
VLČEK Michal
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:55:15.4 0:01:46.1
4.
CHMEL Zdeněk
MERIDA BIKING TEAM
CZE 0:55:45.1 0:02:15.8
5.
ŠIRC Matěj
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:55:49.8 0:02:20.5
6.
MATOUŠEK Jan
ELEVEN CYCLING TEAM PŘICHOVICE
CZE 0:56:29.5 0:03:00.2
7.
KOHOUTEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 0:56:58.3 0:03:29.0
8.
BOGAR František
Tj Bohemie Nový Bor
CZE 0:57:29.4 0:04:00.1
9.
STOŠEK Viktor
Česká spořitelna Specialized
CZE 0:57:29.5 0:04:00.2
10.
SVĚRÁK Jiří
UNIQA Jihlava
CZE 0:58:03.8 0:04:34.5
11.
KALIVODA Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 0:58:13.0 0:04:43.7
12.
HRABAL Jakub
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:58:18.7 0:04:49.4
13.
PAPEŽ Vojtěch
Pacov
CZE 0:58:50.6 0:05:21.3
14.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:58:53.5 0:05:24.2
15.
FRANK Petr
MERIDA BIKING TEAM
CZE 0:58:53.6 0:05:24.3
16.
POSPÍŠILÍK Martin
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:59:40.0 0:06:10.7
17.
KUBICA Roman
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:59:48.4 0:06:19.1
18.
NEBESÁŘ Marek
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:00:27.0 0:06:57.7
19.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL SPORT MOST
CZE 1:00:27.5 0:06:58.2
20.
NESTLER Lukáš
KL SPORT MOST
CZE 1:00:29.7 0:07:00.4
21.
ZÁHORA Michal
CZE 1:01:18.8 0:07:49.5
22.
STROLENÝ Petr
KL SPORT MOST
CZE 1:01:42.7 0:08:13.4
23.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:01:44.7 0:08:15.4
24.
KELLNER Tomáš
MMB Třebenice
CZE 1:01:44.8 0:08:15.5
25.
KUBÁNEK Marek
2k Bike Club Odry
CZE 1:02:04.4 0:08:35.1
26.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 1:04:05.9 0:10:36.6
27.
DOHNAL Roman
SK SKIVELO neslyšících OLOMOUC
CZE 1:04:37.5 0:11:08.2
28.
SLÁDEK Jakub
Solopisky
CZE 1:05:01.4 0:11:32.1
29.
BOUBÍN Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:05:17.9 0:11:48.6
30.
KOS Pavel
UNIQA Jihlava
CZE 1:05:44.1 0:12:14.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 0:55:07.1 0:00:00.0
2.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:56:31.8 0:01:24.7
3.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:56:44.9 0:01:37.8
4.
LINET Pavel
MOst
CZE 0:57:46.5 0:02:39.4
5.
KLAP David
CZE 0:58:13.8 0:03:06.7
6.
ŠEVČÍK Martin
MERIDA BIKING TEAM
CZE 0:59:02.0 0:03:54.9
7.
KOUDELKA Petr
KRAB CYCLES SPECIALIZED
CZE 0:59:35.0 0:04:27.9
8.
VOKOUN Jan
KL SPORT MOST
CZE 1:01:50.0 0:06:42.9
9.
PITHART Jan
AMULET RACING TEAM
CZE 1:02:40.7 0:07:33.6
10.
NOVOTNÝ Petr
AMULET RACING TEAM
CZE 1:03:22.2 0:08:15.1
11.
WOJCZAL Jarek
WOJCZAL-BIKE
POL 1:06:25.2 0:11:18.1
12.
HRABÍK Jaroslav
PSK CYKLO CHEB 96
CZE 1:10:02.1 0:14:55.0
13.
GONDEK Pavel
Kolín
CZE 1:10:41.3 0:15:34.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:25.9 0:00:00.0
2.
LUKEŠ Daniel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:07:01.4 0:00:35.5
3.
BOGAR Kryštof
BOHEMIE NOVÝ BOR
CZE 1:08:56.9 0:02:31.0
4.
ZAVOLOKIN Oleksii
Isd Mtb Team
UKR 1:08:58.0 0:02:32.1
5.
KALOJÍROS Tomáš
BEMANIAX
CZE 1:09:18.2 0:02:52.3
6.
FUSEK Martin
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:09:54.5 0:03:28.6
7.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:23.2 0:03:57.3
8.
JOHÁNEK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:52.5 0:04:26.6
9.
ŘEHÁK Vít
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:11:19.0 0:04:53.1
10.
KUBÍN Filip
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:19.2 0:04:53.3
11.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:11:44.5 0:05:18.6
12.
SÁDLO Dominik
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:11:57.4 0:05:31.5
13.
KALITA Lukáš
KL SPORT MOST
CZE 1:12:10.4 0:05:44.5
14.
ŠAFÁŘ Jakub
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:12:54.7 0:06:28.8
15.
VOMÁČKO Václav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:13:00.3 0:06:34.4
16.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 1:13:37.1 0:07:11.2
17.
ŠTANCL Daniel
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:14:03.2 0:07:37.3
18.
HECZKO Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 1:14:19.4 0:07:53.5
19.
SVRČINA Karel
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:14:22.7 0:07:56.8
20.
MINKA Jakub
MotoŠikule - CITIZEN
CZE 1:14:25.6 0:07:59.7
21.
SVOBODA Jiří
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:09.2 0:08:43.3
22.
ŠVORC Jiří
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 1:15:51.5 0:09:25.6
23.
BLAŽEK Josef
TJ STADION LOUNY
CZE 1:16:24.5 0:09:58.6
24.
BUBÁK David
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 1:16:48.3 0:10:22.4
25.
PÁNEK Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:17:11.2 0:10:45.3
26.
ŽUCHA Tomáš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 1:17:29.0 0:11:03.1
27.
RYBA Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:18:09.1 0:11:43.2
28.
ZÁBRANSKÝ Stanislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:18:23.2 0:11:57.3
29.
ZRŮST Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:18:42.9 0:12:17.0
30.
HAUSNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:18:44.4 0:12:18.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:27:25.4 0:00:00.0
2.
CINK Ondřej
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:28:02.8 0:00:37.4
3.
NOVÁK Jiří
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:28:58.7 0:01:33.3
4.
HYNEK Kristian
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:29:06.7 0:01:41.3
5.
BOUDNÝ Pavel
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:29:27.6 0:02:02.2
6.
SPĚŠNÝ Milan
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:29:47.9 0:02:22.5
7.
SÁBLÍK Lukáš
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:29:49.6 0:02:24.2
8.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:30:15.7 0:02:50.3
9.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:30:27.5 0:03:02.1
10.
RAUCHFUSS Marek
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:30:45.3 0:03:19.9
11.
GERASHCHENKO Oleksandr
Isd Mtb Team
UKR 1:31:05.5 0:03:40.1
12.
VOKROUHLÍK Tomáš
BMC-SAVO racing
CZE 1:31:39.5 0:04:14.1
13.
FRIEDL Jiří
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:32:00.0 0:04:34.6
14.
RYSENKO Sergii
Isd Mtb Team
UKR 1:32:56.6 0:05:31.2
15.
JOBÁNEK Jan
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:33:15.9 0:05:50.5
16.
KANĚRA Michal
GHOST-moje kolo
CZE 1:33:44.0 0:06:18.6
17.
TITARENKO Dmytro
Isd Mtb Team
UKR 1:33:58.3 0:06:32.9
18.
NESVADBA Jan
MADETA FITNESS/SPECIALIZED
CZE 1:34:24.5 0:06:59.1
19.
KURCZAB Piotr
KTM Racing Team Złoty Stok
CZE 1:34:41.8 0:07:16.4
20.
NEPUSTIL Matěj
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:35:40.4 0:08:15.0
21.
HEBISZ Rafal
KTM Racing Team
POL 1:35:54.5 0:08:29.1
22.
ALCHIMOWICZ Rafal
KTM RACING Zloty Stok
POL 1:36:04.9 0:08:39.5
23.
KAWALEC Marcin
KTM Racing Team Złoty Stok
POL 1:37:06.5 0:09:41.1
24.
KOVÁŘ Radim
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:37:30.8 0:10:05.4
25.
ŠŤASTNÝ Petr
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:38:03.7 0:10:38.3
26.
BUKSA Dominik
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:38:42.7 0:11:17.3
27.
WEINHOLD Andi
RSC ´93 Marienberg
GER 1:38:56.9 0:11:31.5
28.
SKALICKÝ Pavel
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:39:18.9 0:11:53.5
29.
ZUBCHENKO Vitalii
Isd Mtb Team
UKR 1:39:35.8 0:12:10.4
30.
SVORADA Jan
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:40:14.5 0:12:49.1