Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB  2013

ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :8.6.2013 MÍSTO :Kutná Hora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:21:59.8 0:00:00.0
2.
HONZÁK David
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:22:21.8 0:00:21.9
3.
CINK Jan
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
CZE 0:22:46.3 0:00:46.5
4.
HENDRYCH Tomáš
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:22:57.5 0:00:57.7
5.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:23:13.8 0:01:14.0
6.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:23:20.8 0:01:21.0
7.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:23:22.3 0:01:22.5
8.
BEDRNÍK Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:22.5 0:01:22.7
9.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:06.8 0:02:07.0
10.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:24:09.9 0:02:10.0
11.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK
CZE 0:24:13.3 0:02:13.5
12.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:13.8 0:02:14.0
13.
STEHNO Filip
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:24:24.1 0:02:24.2
14.
PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:24:48.1 0:02:48.2
15.
BÁRTA Tomáš
ZEKOF TEAM
CZE 0:24:48.8 0:02:49.0
16.
CHVOSTEK Tomáš
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:25:03.8 0:03:04.0
17.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:25:15.8 0:03:16.0
18.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:25:16.8 0:03:17.0
19.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 0:25:19.8 0:03:20.0
20.
BARTOŠ Martin
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:25:28.8 0:03:29.0
21.
SKOŘEPA Josef
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:25:36.5 0:03:36.7
22.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:25:44.3 0:03:44.5
23.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:25:54.3 0:03:54.5
24.
DUDEK Tomáš
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 0:25:54.8 0:03:55.0
25.
PAVLÍK Tomáš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:26:08.3 0:04:08.5
26.
NOVÁK Oskar
SK BRNO
CZE 0:26:08.8 0:04:09.0
27.
TYRPEKL Karel
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:26:25.3 0:04:25.5
28.
LECHNÝŘ Marian
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:26:27.8 0:04:28.0
29.
ŠINDELÁŘ Jan
ACT LERAK
CZE 0:26:28.8 0:04:29.0
30.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:26:34.8 0:04:35.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:11:41.5 0:00:00.0
2.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:12:04.5 0:00:23.0
3.
DŽERENGOVÁ Barbora
SK VELO PRAHA
CZE 0:12:34.3 0:00:52.7
4.
KUČEROVÁ Monika
BIKE PRO RACING
CZE 0:12:34.5 0:00:53.0
5.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:12:48.5 0:01:07.0
6.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:13:01.3 0:01:19.7
7.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:13:05.5 0:01:24.0
8.
SLÁMOVÁ Michaela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:13:30.5 0:01:49.0
9.
SANDANYOVÁ Saša
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:13:43.5 0:02:02.0
10.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:13:44.8 0:02:03.2
11.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:13:49.3 0:02:07.7
12.
PODSKALSKÁ Anna
SK VELO PRAHA
CZE 0:13:49.3 0:02:07.7
13.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:13:58.8 0:02:17.2
14.
VANÍČKOVÁ Tereza
BIKE&SKI BAKAJDA
CZE 0:14:03.3 0:02:21.7
15.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:14:08.3 0:02:26.7
16.
VALOUCHOVÁ Natálie
BIKE PRO RACING
CZE 0:14:22.1 0:02:40.5
17.
NOVÁKOVÁ Barbora
SK BRNO
CZE 0:14:22.3 0:02:40.7
18.
ŠEFCOVÁ Kateřina
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:14:24.3 0:02:42.7
19.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:14:31.8 0:02:50.2
20.
VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:14:38.8 0:02:57.2
21.
TESAŘOVÁ Jana
ACT LERAK
CZE 0:14:39.3 0:02:57.7
22.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:14:41.7 0:03:00.1
23.
JERUZALSKA Natalia
KKW JAMA
POL 0:15:10.7 0:03:29.1
24.
ELIÁŠOVÁ Edita
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:16:20.5 0:04:39.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Integral Collections MTB Team
POL 0:56:58.5 0:00:00.0
2.
KAŠPAR Adam
SK VELO PRAHA
CZE 0:58:01.5 0:01:03.0
3.
VOJÍŘ Jaroslav
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:58:51.3 0:01:52.7
4.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 0:59:11.3 0:02:12.7
5.
BŘEZINA Jonáš
SK VELO PRAHA
CZE 1:00:04.5 0:03:06.0
6.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:00:23.8 0:03:25.2
7.
ŠEDIVÝ Jakub
SK VELO PRAHA
CZE 1:01:43.9 0:04:45.3
8.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 1:01:52.6 0:04:54.0
9.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:02:04.3 0:05:05.7
10.
OUDA Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:02:16.6 0:05:18.0
11.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:02:17.5 0:05:19.0
12.
STARÝ Dominik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:02:56.8 0:05:58.2
13.
KRUMPHANZL Matyáš
Bike2000
CZE 1:04:53.8 0:07:55.2
14.
KADLEC Jakub
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:05:13.5 0:08:15.0
15.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 1:05:37.3 0:08:38.7
16.
FEJFAR Jakub
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:05:52.3 0:08:53.7
17.
KOUKAL Filip
MORAVEC TEAM
CZE 1:06:55.3 0:09:56.7
18.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:07:13.1 0:10:14.5
19.
ŠUBR Martin
Carla-Kupkolo.cz
CZE 1:08:22.6 0:11:24.0
20.
FLÁMA Tomáš
TJ UNIČOV
CZE 1:08:27.1 0:11:28.5
21.
POLÁČEK Albetr
BIKE 2000
CZE 1:08:30.3 0:11:31.7
22.
ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC TEAM
CZE 1:08:50.3 0:11:51.7
23.
VÍTŮ Šimon
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:09:28.8 0:12:30.2
24.
HERMAN Ondřej
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:10:10.3 0:13:11.7
25.
MATĚJKA Radim
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:10:52.6 0:13:54.0
26.
LIDMILA Martin
CYKLOSkiklub Polička
CZE 1:11:39.6 0:14:41.0
27.
POKORNÝ Jiří
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
CZE 1:11:41.1 0:14:42.5
28.
SANDANY David
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 1:12:09.8 0:15:11.2
29.
TRNČÍK Matěj
TJ CYKLOPRAG
CZE 1:12:17.1 0:15:18.5
30.
OTRUBA Jakub
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
CZE 1:12:35.8 0:15:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STUNA Tomáš
BB Cyklosport Superior
CZE 0:56:42.9 0:00:00.0
2.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:57:19.8 0:00:36.9
3.
KOZEL Michal
EP Energy Merida Biking Team
CZE 0:57:58.3 0:01:15.4
4.
BOŘIL Petr
MORAVEC TEAM
CZE 1:01:35.5 0:04:52.6
5.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:02:09.8 0:05:26.9
6.
JANOČKO Ján
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 1:02:21.9 0:05:39.0
7.
KALIVODA Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:02:32.3 0:05:49.4
8.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 1:02:56.3 0:06:13.4
9.
FRANK Petr
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:03:10.9 0:06:28.0
10.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:03:20.8 0:06:37.9
11.
ČERNOCKÝ Martin
Inkospor-Team.cz
CZE 1:03:29.8 0:06:46.9
12.
SCHÜHLER Tomáš
KL SPORT MOST
CZE 1:03:41.1 0:06:58.1
13.
KUBÁNEK Marek
2K BIKE CLUB ODRY
CZE 1:03:41.3 0:06:58.4
14.
SOUČEK Jan
Cyklofit mtb team Liberec
CZE 1:04:16.8 0:07:33.9
15.
VESELÝ Tomáš
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:04:53.9 0:08:11.0
16.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL SPORT MOST
CZE 1:05:57.3 0:09:14.4
17.
BERECKEI Ondřej
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:06:23.5 0:09:40.6
18.
KUČERA Jan
BIKROSCLUB ŘEPY
CZE 1:06:37.8 0:09:54.9
19.
KOS Pavel
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:08:21.3 0:11:38.4
20.
STRACH Jakub
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 1:09:13.3 0:12:30.4
21.
BARÁK Radek
MORAVEC TEAM
CZE 1:09:13.8 0:12:30.9
22.
ŠVORC Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:09:52.6 0:13:09.6
23.
JOHÁNEK Jakub
česká spořitelna specialized junior mtb team
CZE 1:10:01.6 0:13:18.6
24.
DOHNAL Roman
SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC
CZE 1:11:21.6 0:14:38.7
25.
SVITÁK Pavel
KH TOUR CYCLING TEAM
CZE 1:17:58.1 0:21:15.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽILÁK František
GHOST MOJEKOLO
CZE 0:56:38.8 0:00:00.0
2.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:57:55.3 0:01:16.5
3.
BARTOŇ Pavel
CZE 0:58:43.3 0:02:04.5
4.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:02:43.9 0:06:05.1
5.
SCHWARZ Herbert
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
CZE 1:03:32.8 0:06:54.0
6.
MAREK Patrik
Tišnov
CZE 1:03:56.6 0:07:17.7
7.
PITHART Jan
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 1:05:39.3 0:09:00.5
8.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 1:08:27.1 0:11:48.2
9.
WOJCZAL Jarek
WOJCZAL-BIKE
POL 1:09:36.8 0:12:58.0
10.
BERNOLD Radim
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:11:35.1 0:14:56.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:12:14.3 0:00:00.0
2.
RAJCHART Jan
SPECIALIZED CZ
CZE 1:14:16.3 0:02:02.0
3.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:58.3 0:02:44.0
4.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 1:16:24.6 0:04:10.3
5.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:16:50.8 0:04:36.5
6.
KOVÁŘ Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:17:02.3 0:04:48.0
7.
DUDEK Ondřej
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:17:24.3 0:05:10.0
8.
SÁDLO Dominik
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:18:05.8 0:05:51.5
9.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:18:54.3 0:06:40.0
10.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:19:22.3 0:07:08.0
11.
SROVNALÍK Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:20:29.3 0:08:15.0
12.
SCHUBERT Štěpán
REMERX MERIDA TEAM JUNIOR
CZE 1:20:42.5 0:08:28.2
13.
SZYMCZUK Lukasz
KKW JAMA
POL 1:22:55.9 0:10:41.6
14.
KUBÍN Filip
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:24:07.8 0:11:53.5
15.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:24:24.3 0:12:10.0
16.
PAPEŽ Vít
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:24:50.8 0:12:36.5
17.
FABIÁN Tomáš
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:25:31.5 0:13:17.2
18.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:25:52.3 0:13:38.0
19.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:26:23.5 0:14:09.2
20.
BROŽ Jiří
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:27:21.3 0:15:07.0
21.
KUBELKA Petr
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:28:23.5 0:16:09.2
22.
ŠMERDA Daniel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:28:24.7 0:16:10.4
23.
MORAVEC Karel
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:28:54.5 0:16:40.2
24.
ŽIŽKA Jakub
Kolosho Team.CZ
CZE 1:29:15.6 0:17:01.3
25.
WRÓBEL Kamil
LKK LUKS Sławno
POL 1:29:57.3 0:17:43.0
26.
VÍTŮ Josef
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:31:08.5 0:18:54.2
27.
TUREK Lukáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:31:21.5 0:19:07.2
28.
HECZKO Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 1:32:13.8 0:19:59.5
29.
JANATA Daniel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:33:05.5 0:20:51.2
30.
ANDRŠ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:33:21.3 0:21:07.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KROMPETS Nataliia
ISD MTB Team
UKR 1:23:32.5 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:25:40.7 0:02:08.2
3.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 1:26:33.2 0:03:00.7
4.
NABEREZHNA Kateryna
ISD MTB Team
UKR 1:28:09.5 0:04:36.9
5.
VESELÁ Lucie
GT bicycles opportunity
CZE 1:28:25.3 0:04:52.8
6.
MACHULKOVÁ Barbora
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:29:42.3 0:06:09.8
7.
SLOBODYAN Iryna
UKR 1:31:57.3 0:08:24.8
8.
PIRZKALLOVÁ Zuzana
KONA CYCLING POINT
CZE 1:32:13.8 0:08:41.2
9.
AKHMADULLINA Guzel
Karo-Itera team
RUS 1:34:09.2 0:10:36.7
10.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bike Centrum Olomouc
CZE 1:34:31.5 0:10:58.9
11.
TUROBOŚ Marta
Integral Collections MTB Team
POL 1:34:42.5 0:11:09.9
12.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:34:42.7 0:11:10.2
13.
BERKOVA Irena
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:35:38.3 0:12:05.7
14.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:36:31.3 0:12:58.8
15.
JEŽKOVÁ Hana
GT bicycles opportunity
CZE 1:37:00.7 0:13:28.2
16.
MALÁRIKOVÁ Michaela
SVK 1:40:20.3 0:16:47.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZALOVÁ Denisa
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:09:59.4 0:00:00.0
2.
KURCZAB Iwona
SGR Srebrna Góra
POL 1:13:04.4 0:03:04.9
3.
ADÁMKOVÁ Jana
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 1:17:22.2 0:07:22.8
4.
KUKULOVÁ Martina
KOLÍK TJ BOHUMÍN
CZE 1:19:45.4 0:09:45.9
5.
KRZYŽANKOVÁ Lenka
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:24:14.5 0:14:15.0
6.
REZKOVÁ Aneta
KONA CYCLING POINT
CZE 1:32:50.5 0:22:51.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC TEAM
CZE 0:46:27.4 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:47:04.7 0:00:37.2
3.
STOČKOVÁ Nikol
BIKE 2000
CZE 0:48:02.2 0:01:34.7
4.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:48:18.7 0:01:51.2
5.
BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:48:20.2 0:01:52.7
6.
VOPATOVÁ Kateřina
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:50:27.9 0:04:00.4
7.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:50:52.7 0:04:25.2
8.
PIOTROWSKA Patrycja
KKW JAMA Walbrzych
POL 0:52:19.9 0:05:52.4
9.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:53:19.9 0:06:52.4
10.
PLANIČKOVÁ Eva
BIKESPORT TEAM MOHELNICE
CZE 0:54:11.9 0:07:44.4
11.
KŘÍŽOVÁ Klára
SK VELO PRAHA
CZE 0:56:14.9 0:09:47.4
12.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:56:29.4 0:10:01.9
13.
NEZVEDOVÁ Věra
Cyklo Mikulášek Znojmo
CZE 1:04:59.7 0:18:32.2